Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Francesco Hayez de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Francesco Hayez: ce an de vizite a fost
Cunnilingus, or oral sex performed on a woman este lucrarea cea mai vizualizată: 8.900 vizualizări într-un an, 15% din toată atenția acordată lui Francesco Hayez. Urmează Fellatio, or oral sex performed on a man și Sărutul. Pagina artistului a primit 6.800 vizite, iar operele 44.100: 50.900 în total. Atenția a crescut cu 184% de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 21.100 vizite. Vizitatorii citesc în Italiană (77%), Engleză (11%) și Spaniolă (3%). Vizitatorii provin din Italia (75%), Statele Unite ale Americii (6%) și Brazilia (3%). Vizionare de pe dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (37%) și tablete (4%). Aceștia preferă Pasionat (Ton emoțional): 47% din vizite față de 7% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Francesco Hayez
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Francesco Hayez.
Când vizitează oamenii pagina lui Francesco Hayez?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
600
Iul 2026
1.300
19.800
Aug 2026
0
5.300
Sep 2026
200
6.000
Oct 2026
5.200
12.400
Când sunt expuse lucrările lui Francesco Hayez?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Francesco Hayez?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Romantic
50,0%
59,0%
Dramatic
39,3%
35,5%
Clasic
10,7%
4,8%
Eteric
0,0%
0,5%
Elegant
0,0%
0,2%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Pasionat
7,1%
47,2%
Romantic
21,4%
17,8%
Melancolic
25,0%
13,0%
Dramatic
17,9%
12,7%
Contemplativă
10,7%
6,5%
Tensiune și neliniște
3,6%
1,2%
Misterios
3,6%
0,7%
Sobru
10,7%
0,2%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
38,0%
13,1%
Umbră difuză
34,0%
34,6%
Lumină moderată
14,0%
10,4%
Echilibru luminos
8,0%
3,4%
Luminos
6,0%
38,5%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
48,0%
54,2%
Culori discrete
28,0%
30,9%
Nuanțe echilibrate și lineare
24,0%
11,2%
Culori clar saturate
0,0%
3,7%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
78,7%
46,1%
Monocrom
6,4%
26,2%
Culori pastelate
2,1%
16,9%
Culori neutre
8,5%
5,9%
Nuanțe închise
4,3%
4,9%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
46,0%
65,4%
Echilibrat
48,0%
32,8%
Vibrant
6,0%
1,9%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
10,0%
40,6%
Nuanțe blânde
16,0%
11,0%
Echilibrat
18,0%
9,2%
Contrast accentuat
16,0%
21,4%
Contrast maxim
40,0%
17,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
4,0%
18,2%
Paletă de culori delicate mixate
12,0%
9,8%
Armonie echilibrată
26,0%
20,0%
Unitate cromatică puternică
52,0%
43,6%
Paletă unitară
6,0%
8,3%
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Francesco Hayez, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Sărutul
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
3.200
Cunnilingus, or oral sex pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
1.700
1.700
1.500
3.100
Sicilian Vespers scene 3
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Sexual intercourse
0
0
0
0
0
0
0
0
600
600
100
100
The Marriage of Romeo and J…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
100
Portrait, Matilde Juva-Bran…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Wall Decoration (detail)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Cunnilingus, or oral sex pe…
0
0
0
0
0
0
0
0
800
300
400
400
Autoportret în Cercul Priet…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Nude woman lying from the b…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Francesco Hayez?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
30.200
59,3%
telefoane mobile
18.900
37,1%
tablete
1.800
3,5%
În ce limbi este urmărit Francesco Hayez?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
Limbă
Vizite
Distribuie
Italiană
4.900
76,6%
Engleză
700
10,9%
Spaniolă
200
3,1%
Portugheză
200
3,1%
Franceză
100
1,6%
Rusă
100
1,6%
Ucraineană
100
1,6%
Chinese
100
1,6%
Câte vizite zilnice primește Francesco Hayez și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
Ziua
Vizite
Sâm 17 Oct
1.300
Dum 18 Oct
200
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
800
Mie 21 Oct
1.100
Joi 22 Oct
1.900
Vin 23 Oct
1.000
Sâm 24 Oct
1.900
Dum 25 Oct
1.700
Lun 26 Oct
1.400
Mar 27 Oct
1.200
Mie 28 Oct
2.800
Joi 29 Oct
1.400
Vin 30 Oct
2.400
Sâm 31 Oct
1.200
Dum 1 Noi
2.600
Lun 2 Noi
1.000
Mar 3 Noi
800
Mie 4 Noi
1.400
Joi 5 Noi
2.000
Vin 6 Noi
2.000
Sâm 7 Noi (previzualizare)
1.900
Dum 8 Noi (previzualizare)
1.900
Lun 9 Noi (previzualizare)
1.100
Mar 10 Noi (previzualizare)
1.200
Mie 11 Noi (previzualizare)
2.300
Joi 12 Noi (previzualizare)
2.300
Vin 13 Noi (previzualizare)
2.300
Sâm 14 Noi (previzualizare)
2.100
Dum 15 Noi (previzualizare)
2.200
Lun 16 Noi (previzualizare)
1.200
Mar 17 Noi (previzualizare)
1.400
Mie 18 Noi (previzualizare)
2.600
Joi 19 Noi (previzualizare)
2.600
Vin 20 Noi (previzualizare)
2.600
Sâm 21 Noi (previzualizare)
2.300
Dum 22 Noi (previzualizare)
2.400
Lun 23 Noi (previzualizare)
1.300
Mar 24 Noi (previzualizare)
1.500
Mie 25 Noi (previzualizare)
2.800
Joi 26 Noi (previzualizare)
2.800
Vin 27 Noi (previzualizare)
2.900
Întrebări despre Francesco Hayez
Care este cea mai vizitată operă a lui Francesco Hayez?
Cunnilingus, or oral sex performed on a woman în primul rând, cu 8.900 vizualizări, reprezentând 15% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Francesco Hayez pe OriginalUniqueArt.com?
50.900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 6.800 pe pagina artistului, 44.100 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui Francesco Hayez?
Audiența provine de pe dispozitive de navigare (59%), telefoane mobile (37%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 59% din vizite.
Ce limbi folosesc urmăritorii lui Francesco Hayez?
Italiană (77%), Engleză (11%) și Spaniolă (3%); Italiană acoperă 77%.
Ce lucrări ale lui Francesco Hayez se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
Lucrurile descrise ca Pasionat (Ton emoțional) primesc 47% din vizite pentru 7% din catalog.