Fernando Cueto Amorsolo Public și cele mai importante opere

1892 – 1972

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Fernando Cueto Amorsolo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Fernando Cueto Amorsolo: cifre cheie

Cea mai vizionată operă este Harvesting: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 24% din vizualizările lui Fernando Cueto Amorsolo. Apoi Landscape și Village Gathering. În total 2.400 vizualizări: 500 pe pagina artistului, 1.900 pe opere. Audiența scade: cu 100% mai puține vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.600 vizualizări. O preferință iese în evidență: Nuanțe blânde (Contrast) atrage 96% din vizite, deși reprezintă doar 71% din catalog.

Fernando Cueto Amorsolo: cele 6 cele mai vizionate opere

Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 6 opere ale lui Fernando Cueto Amorsolo pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.

  1. Harvesting 1 Harvesting 600 vizualizări · 24,0%
  2. Landscape 2 Landscape 600 vizualizări · 24,0%
  3. Village Gathering 3 Village Gathering 500 vizualizări · 20,0%
  4. Washing By The River 4 Washing By The River 400 vizualizări · 16,0%
  5. Village Landscape 5 Village Landscape 300 vizualizări · 12,0%
  6. Sabong (Cockfighting) 6 Sabong (Cockfighting) 100 vizualizări · 4,0%

Cum se modifică audiența lui Fernando Cueto Amorsolo de la o lună la alta?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20263001.300
Aug 2026200600
Sep 202600

Cum sunt vizionate operele lui Fernando Cueto Amorsolo pe parcursul anului?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Fernando Cueto Amorsolo pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Village Gathering0000000001003000
Sabong (Cockfighting)00000000010000
Harvesting0000000004002000
Washing By The River00000000030000
Landscape00000000040000
Bathing by the River000000000000
Village Landscape00000000001000

Ce limbi folosește publicul lui Fernando Cueto Amorsolo?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Cum arată vizitele zilnice la Fernando Cueto Amorsolo și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele
ZiuaVizite
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct700
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct100
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)100
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0

Fernando Cueto Amorsolo: răspunsuri scurte

Care este cea mai vizionată operă a lui Fernando Cueto Amorsolo?

Harvesting: 600 vizualizări, 24% din totalul vizualizărilor lui Fernando Cueto Amorsolo. Lista continuă până la locul 6.

Câte vizite primește Fernando Cueto Amorsolo?

2.400 în ultimele douăsprezece luni (500 pe pagina artistului, 1.900 pe operele de artă).

Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Fernando Cueto Amorsolo?

Da, Nuanțe blânde (Contrast): 96% din vizitele pentru 71% din catalog.