Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Fairfield Porter de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Fairfield Porter: publicul într-o privire
Schwenk atrage cele mai multe priviri: 400 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 14% din totalul vizualizărilor lui Fairfield Porter pe OriginalUniqueArt.com. Urmează The Edge in the Morning și Clothesline. Fairfield Porter a atras 2.400 vizite: 400 pe pagina artistului și 2.000 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 2.200 vizite. Publicul tinde spre Paletă unitară (Armonie cromatică): 37% din vizite, pentru 16% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Fairfield Porter care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Fairfield Porter cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Schwenk, 1959
400 vizualizări · 14,3%
-
2
The Edge in the Morning, 1961
300 vizualizări · 10,7%
-
3
Clothesline, 1958
200 vizualizări · 7,1%
-
4
Maine Coast, 1958
200 vizualizări · 7,1%
-
5
Forsythia and Pear in Bloom, 1968
100 vizualizări · 3,6%
-
6
Calm Morning, 1961
100 vizualizări · 3,6%
-
7
Hawkweed
100 vizualizări · 3,6%
-
8
Primroses and Goldenrod
100 vizualizări · 3,6%
-
9
Penny, 1962
100 vizualizări · 3,6%
-
10
Woods and Rocks
100 vizualizări · 3,6%
Câți oameni vizionează pe Fairfield Porter în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 2.000 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Fairfield Porter?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Fairfield Porter?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 44,0% | 51,8% |
| Echilibru luminos | 38,0% | 29,6% |
| Luminos | 16,0% | 18,5% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 36,0% | 33,3% |
| Culori discrete | 24,0% | 3,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 44,4% |
| Culori clar saturate | 10,0% | 14,8% |
| Culoare intensă | 2,0% | 3,7% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 62,8% | 47,8% |
| Nuanțe închise | 7,0% | 26,1% |
| Culori pastelate | 9,3% | 21,7% |
| Nuanțe pământii | 14,0% | 0,0% |
| Natură | 4,7% | 0,0% |
| Vibrant și intens | 2,3% | 4,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 30,0% | 22,2% |
| Echilibrat | 38,0% | 25,9% |
| Vibrant | 32,0% | 51,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 24,0% | 18,5% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 44,4% |
| Echilibrat | 8,0% | 3,7% |
| Contrast accentuat | 14,0% | 7,4% |
| Contrast maxim | 28,0% | 25,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 7,4% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,0% | 3,7% |
| Armonie echilibrată | 16,0% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 40,7% |
| Paletă unitară | 16,0% | 37,0% |
Care sunt lucrările lui Fairfield Porter care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lizzie at the Table | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Calm Morning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forsythia and Pear in Bloom | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Brooklyn Bridge Plaza | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frank O’Hara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jerry on a Stool | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Child Writing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Windows | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Bullowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arthur Bullowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Fairfield Porter?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Fairfield Porter în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 100 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 200 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Fairfield Porter
Care sunt lucrările lui Fairfield Porter care atrag cea mai multă atenție?
- Schwenk, cu 400 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor lui Fairfield Porter). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Fairfield Porter pe OriginalUniqueArt.com?
- 2.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 2.000 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Fairfield Porter preferă oamenii?
- Paletă unitară (Armonie cromatică): 37% din vizite, față de 16% din catalog.