Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emile Munier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Emile Munier: ce an de vizite a fost
On the beach este lucrarea cea mai vizualizată: 400 vizualizări într-un an, 7% din toată atenția acordată lui Emile Munier. Urmează portrait de marie louise și Lunch on the Steps. Pagina artistului a primit 1.400 vizite, iar operele 5.100: 6.500 în total. Atenția a scăzut cu 58% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 4.500 vizite. Vizionare de pe dispozitive de navigare (83%) și telefoane mobile (17%). Aceștia preferă Paletă unitară (Armonie cromatică): 33% din vizite față de 12% din catalog.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Emile Munier
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Emile Munier.
-
1
On the beach
400 vizualizări · 7,4%
-
2
portrait de marie louise, 1880
300 vizualizări · 5,6%
-
3
Lunch on the Steps
300 vizualizări · 5,6%
-
4
Childhood Friends
300 vizualizări · 5,6%
-
5
The Young Farmers
300 vizualizări · 5,6%
-
6
Anges Gardiens (Guardian Angels)
300 vizualizări · 5,6%
-
7
A Tender Embrace, 1887
200 vizualizări · 3,7%
-
8
1 les confitures, 1891
200 vizualizări · 3,7%
-
9
Farm Girl with her Pet Billy Goat
200 vizualizări · 3,7%
-
10
A Happy Family
200 vizualizări · 3,7%
Când vizitează oamenii pagina lui Emile Munier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 300 |
| Iul 2026 | 900 | 3.600 |
| Aug 2026 | 200 | 1.000 |
| Sep 2026 | 300 | 200 |
Când sunt expuse lucrările lui Emile Munier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui Emile Munier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 38,0% | 24,1% |
| Umbră difuză | 42,0% | 44,4% |
| Lumină moderată | 16,0% | 18,5% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 3,7% |
| Luminos | 4,0% | 9,3% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,0% | 20,4% |
| Culori discrete | 46,0% | 61,1% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 18,5% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 2,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 84,8% | 76,1% |
| Culori neutre | 4,3% | 17,4% |
| Monocrom | 4,3% | 6,5% |
| Nuanțe închise | 6,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 42,0% | 38,9% |
| Echilibrat | 54,0% | 61,1% |
| Vibrant | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,0% | 9,3% |
| Nuanțe blânde | 8,0% | 9,3% |
| Echilibrat | 4,0% | 11,1% |
| Contrast accentuat | 22,0% | 13,0% |
| Contrast maxim | 58,0% | 57,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 5,6% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 7,4% |
| Armonie echilibrată | 22,0% | 13,0% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 40,7% |
| Paletă unitară | 12,0% | 33,3% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Emile Munier, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl with Lamb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a young girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La Priére (Prayer) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Tender Embrace | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Two Girls With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 02 love disarmed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sugar And Spice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The letter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Companions | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Care este distribuția pe dispozitive a audienței Emile Munier?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Datele într-un tabel
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 5.400 | 83,1% |
| telefoane mobile | 1.100 | 16,9% |
În ce limbi este urmărit Emile Munier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Datele într-un tabel
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Franceză | 100 | 33,3% |
| Portugheză | 100 | 33,3% |
| Chinese | 100 | 33,3% |
Câte vizite zilnice primește Emile Munier și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 200 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 200 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 200 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 300 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 400 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 200 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
Întrebări despre Emile Munier
Care este cea mai vizitată operă a lui Emile Munier?
- On the beach în primul rând, cu 400 vizualizări, reprezentând 7% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Emile Munier pe OriginalUniqueArt.com?
- 6.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.400 pe pagina artistului, 5.100 la opere.
Ce dispozitive folosește publicul lui Emile Munier?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (83%) și telefoane mobile (17%); dispozitive de navigare generează 83% din vizite.
Ce lucrări ale lui Emile Munier se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Paletă unitară (Armonie cromatică) primesc 33% din vizite pentru 12% din catalog.