Emil Nolde Cine urmărește

1867 – 1956

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Emil Nolde de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Emil Nolde: publicul într-o privire

Grădina de flori (Fata și spălarea) atrage cele mai multe priviri: 9.600 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 22% din totalul vizualizărilor lui Emil Nolde pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Batjocorirea lui Hristos și Masks. Emil Nolde a atras 50.000 vizite: 8.700 pe pagina artistului și 41.300 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 56% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 26.300 vizite. Publicul citește în Engleză (34%), Italiană (9%) și Poloneză (9%). Publicul urmărește din Statele Unite ale Americii (19%), Polonia (12%) și Italia (11%). Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (66%), telefoane mobile (29%) și tablete (4%). Publicul tinde spre Plin de bucurie (Ton emoțional): 37% din vizite, pentru 0% din catalogul artistului.

Cele 10 opere ale lui Emil Nolde care atrag cele mai multe priviri

Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Emil Nolde cele mai accesate, în ordine descrescătoare.

  1. Grădina de flori (Fata și spălarea) 1 Grădina de flori (Fata și spălarea), 1908 9.600 vizualizări · 21,5%
  2. Batjocorirea lui Hristos 2 Batjocorirea lui Hristos, 1909 5.800 vizualizări · 13,0%
  3. Masks 3 Masks, 1911 1.600 vizualizări · 3,6%
  4. Crucifixion, 4 Crucifixion,, 1912 1.400 vizualizări · 3,1%
  5. Dance around the Golden Calf 5 Dance around the Golden Calf, 1910 1.100 vizualizări · 2,5%
  6. Mask Still Life III, 6 Mask Still Life III,, 1911 1.000 vizualizări · 2,2%
  7. Anna Wieds Garden 7 Anna Wieds Garden 700 vizualizări · 1,6%
  8. Christ among the Children 8 Christ among the Children 700 vizualizări · 1,6%
  9. Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 9 Blue Sea (Sailboat and Two Steamships) 700 vizualizări · 1,6%
  10. Landscape in Red Light 10 Landscape in Red Light 500 vizualizări · 1,1%

Câți oameni vizionează pe Emil Nolde în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100600
Iul 20262.30024.000
Aug 20267008.300
Sep 20265.6008.400

Câte ori sunt vizualate operele lui Emil Nolde?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt lucrările lui Emil Nolde care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Sunset000000000000
Sea with Red Sky0000000000100100
Couple on the beach000000000000
Masks00000000100500100600
Christ among the Children000000000100100500
The Great Gardener00000000020000
Light-flooded Sea (Green)0000000001000100
Marshy Landscape under the…0000000001001000
Animal and Figures000000000000
Anna Wieds Garden000000000200100300

Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe Emil Nolde?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare33.20066,4%
telefoane mobile14.70029,4%
tablete2.1004,2%

În ce limbi urmăresc oamenii pe Emil Nolde?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză3.00034,1%
Italiană8009,1%
Poloneză8009,1%
Norwegian7008,0%
Germană5005,7%
Franceză5005,7%
Georgiană3003,4%
Koreană3003,4%
Olandeză3003,4%
Cehă2002,3%

Câți oameni vizionează Emil Nolde în fiecare zi și ce se anticipează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Mar 6 Oct2.500
Mie 7 Oct1.600
Joi 8 Oct900
Vin 9 Oct1.200
Sâm 10 Oct900
Dum 11 Oct1.300
Lun 12 Oct900
Mar 13 Oct2.300
Mie 14 Oct1.600
Joi 15 Oct700
Vin 16 Oct700
Sâm 17 Oct400
Dum 18 Oct500
Lun 19 Oct1.400
Mar 20 Oct1.500
Mie 21 Oct1.000
Joi 22 Oct1.400
Vin 23 Oct1.000
Sâm 24 Oct1.500
Dum 25 Oct2.500
Lun 26 Oct300
Mar 27 Oct (previzualizare)2.200
Mie 28 Oct (previzualizare)1.500
Joi 29 Oct (previzualizare)1.100
Vin 30 Oct (previzualizare)1.000
Sâm 31 Oct (previzualizare)1.000
Dum 1 Noi (previzualizare)1.500
Lun 2 Noi (previzualizare)900
Mar 3 Noi (previzualizare)2.200
Mie 4 Noi (previzualizare)1.500
Joi 5 Noi (previzualizare)1.000
Vin 6 Noi (previzualizare)1.000
Sâm 7 Noi (previzualizare)1.000
Dum 8 Noi (previzualizare)1.500
Lun 9 Noi (previzualizare)900
Mar 10 Noi (previzualizare)2.200
Mie 11 Noi (previzualizare)1.500
Joi 12 Noi (previzualizare)1.000
Vin 13 Noi (previzualizare)1.000
Sâm 14 Noi (previzualizare)1.000
Dum 15 Noi (previzualizare)1.500
Lun 16 Noi (previzualizare)900

Întrebări despre Emil Nolde

Care sunt lucrările lui Emil Nolde care atrag cea mai multă atenție?

Grădina de flori (Fata și spălarea), cu 9.600 vizualizări (22% din totalul vizualizărilor lui Emil Nolde). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

Câți oameni îl urmăresc pe Emil Nolde pe OriginalUniqueArt.com?

50.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 8.700 pe pagina artistului și 41.300 pe lucrările individuale.

Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui Emil Nolde?

Oamenii îl urmăresc pe Emil Nolde de pe dispozitive de navigare (66%), telefoane mobile (29%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 66% din vizite.

În ce limbi urmăresc oamenii pe Emil Nolde?

În Engleză (34%), Italiană (9%) și Poloneză (9%). Engleză conduce cu 34%.

Ce tip de lucrări ale lui Emil Nolde preferă oamenii?

Plin de bucurie (Ton emoțional): 37% din vizite, față de 0% din catalog.