Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eloi Firmin Feron de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Eloi Firmin Feron: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este LA VALEUR: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 17% din vizualizările lui Eloi Firmin Feron. Apoi RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES și LA FIDELITE. În total 1.400 vizualizări: 200 pe pagina artistului, 1.200 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.400 vizualizări. O preferință iese în evidență: Nuanțe pământii (Paletă de culori) atrage 82% din vizite, deși reprezintă doar 65% din catalog.
Eloi Firmin Feron: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Eloi Firmin Feron pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
LA VALEUR
200 vizualizări · 16,7%
-
2
RECEPTION DE L'AMBASSADEUR DU MAROC AU PALAIS DES TUILERIES
100 vizualizări · 8,3%
-
3
LA FIDELITE
100 vizualizări · 8,3%
-
4
LA JUSTICE
100 vizualizări · 8,3%
-
5
ADRIEN MAURICE, DUC DE NOAILLES, MARECHAL DE FRANCE (1678 1766)
100 vizualizări · 8,3%
-
6
ENTREE DE CHARLES VIII A NAPLES.12 MAI 1495
100 vizualizări · 8,3%
-
7
PRISE DE RHODES.15 AOUT 1310
100 vizualizări · 8,3%
-
8
TROPHEE (ECOINÇON SUD EST)
100 vizualizări · 8,3%
-
9
GASPARD DE GUZMAN, COMTE D'OLIVARES (1587 1644)
100 vizualizări · 8,3%
-
10
GABRIEL DE LORGES, COMTE DE MONTGOMMERY ( 1574)
100 vizualizări · 8,3%
Cum se modifică audiența lui Eloi Firmin Feron de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.200 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Eloi Firmin Feron pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Eloi Firmin Feron?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 14,3% | 25,0% |
| Umbră difuză | 7,1% | 0,0% |
| Lumină moderată | 53,6% | 41,7% |
| Echilibru luminos | 25,0% | 33,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 10,7% | 8,3% |
| Culori discrete | 10,7% | 8,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,6% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 50,0% | 50,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 65,4% | 81,8% |
| Nuanțe închise | 19,2% | 9,1% |
| Culori neutre | 15,4% | 9,1% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 14,3% | 8,3% |
| Echilibrat | 28,6% | 33,3% |
| Vibrant | 57,1% | 58,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 35,7% | 50,0% |
| Echilibrat | 10,7% | 25,0% |
| Contrast accentuat | 17,9% | 8,3% |
| Contrast maxim | 35,7% | 16,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 3,6% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,1% | 8,3% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 42,9% | 50,0% |
| Paletă unitară | 46,4% | 41,7% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Eloi Firmin Feron pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Louis-Philippe, duc d'Orléa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA RESURRECTION DE LAZARE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE FORNOUE.6 JUILL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'ARSUR.1191 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GILLES DE LAVAL, SIRE DE RA… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GABRIEL DE LORGES, COMTE DE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| CLAUDE DE LA TREMOILLE, DUC… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE DE PUTAHA.1159 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louis Philippe et sa famill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LA TEMPERANCE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Eloi Firmin Feron?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Eloi Firmin Feron și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 100 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 200 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 200 |
Eloi Firmin Feron: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Eloi Firmin Feron?
- LA VALEUR: 200 vizualizări, 17% din totalul vizualizărilor lui Eloi Firmin Feron. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Eloi Firmin Feron?
- 1.400 în ultimele douăsprezece luni (200 pe pagina artistului, 1.200 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Eloi Firmin Feron?
- Da, Nuanțe pământii (Paletă de culori): 82% din vizitele pentru 65% din catalog.