Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Elizabeth Thompson de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Elizabeth Thompson: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 47% din vizualizările lui Elizabeth Thompson. Apoi Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto) și Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882. În total 2.400 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului, 1.300 pe opere. Audiența scade: cu 14% mai puține vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.000 vizualizări. O preferință iese în evidență: Nuanțe închise (Paletă de culori) atrage 47% din vizite, deși reprezintă doar 4% din catalog.
Elizabeth Thompson: cele 8 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 8 opere ale lui Elizabeth Thompson pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
'Stand Fast Craigellachie' (detail), 1902
700 vizualizări · 46,7%
-
2
Study of a British Soldier with Two Camels, Camel Corps, Egypt, 1st Sudan War (recto), 1885
200 vizualizări · 13,3%
-
3
Patient Heroes, a Royal Horse Artillery Gun Team in Action, c.1882, 1882
100 vizualizări · 6,7%
-
4
Elizabeth Southerden, née Thompson, Lady Butler, 1869
100 vizualizări · 6,7%
-
5
The Royal Horse Guards Retreat from Mons, 1914, 1927
100 vizualizări · 6,7%
-
6
Remnants of an Army, 1879
100 vizualizări · 6,7%
-
7
A Yeomanry Scout Galloping with Despatches in the Boer War, 1903
100 vizualizări · 6,7%
-
8
Rescuing the Wounded under Fire, 1905
100 vizualizări · 6,7%
Cum se modifică audiența lui Elizabeth Thompson de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 500 |
| Oct 2026 | 500 | 100 |
Cum sunt vizionate operele lui Elizabeth Thompson pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Elizabeth Thompson?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 7,4% | 46,7% |
| Umbră difuză | 18,5% | 13,3% |
| Lumină moderată | 48,1% | 13,3% |
| Echilibru luminos | 25,9% | 26,7% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,8% | 13,3% |
| Culori discrete | 55,6% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 29,6% | 53,3% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 56,0% | 40,0% |
| Nuanțe pământii | 40,0% | 13,3% |
| Nuanțe închise | 4,0% | 46,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 14,8% | 13,3% |
| Echilibrat | 77,8% | 86,7% |
| Vibrant | 7,4% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 7,4% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 22,2% | 53,3% |
| Echilibrat | 7,4% | 20,0% |
| Contrast accentuat | 18,5% | 0,0% |
| Contrast maxim | 44,4% | 26,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,4% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,1% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 7,4% | 6,7% |
| Unitate cromatică puternică | 48,1% | 33,3% |
| Paletă unitară | 25,9% | 60,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Elizabeth Thompson pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Yeomanry Scout Galloping… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Listed for the Connaught Ra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The 28th Regiment at Quatre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28th Regiment at Quatre Bras | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Wounded Guardsma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scotland Forever! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a British Soldier… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Steady the drums and fifes! | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yeomanry Scouts on the Veldt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescuing the Wounded under… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Elizabeth Thompson?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 600 | 75,0% |
| Italiană | 100 | 12,5% |
| Poloneză | 100 | 12,5% |
Cum arată vizitele zilnice la Elizabeth Thompson și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 100 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 100 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 200 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 200 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 300 |
Elizabeth Thompson: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Elizabeth Thompson?
- 'Stand Fast Craigellachie' (detail): 700 vizualizări, 47% din totalul vizualizărilor lui Elizabeth Thompson. Lista continuă până la locul 8.
Câte vizite primește Elizabeth Thompson?
- 2.400 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 1.300 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Elizabeth Thompson?
- Da, Nuanțe închise (Paletă de culori): 47% din vizitele pentru 4% din catalog.