Egbert Van Der Poel Cine urmărește

1621 – 1664

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Egbert Van Der Poel de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Egbert Van Der Poel: publicul într-o privire

Fire in a Village atrage cele mai multe priviri: 400 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 22% din totalul vizualizărilor lui Egbert Van Der Poel pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Barnyard Scene și Seashore by Moonlight. Egbert Van Der Poel a atras 2.400 vizite: 900 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.600 vizite. Publicul tinde spre Melancolic (Ton emoțional): 44% din vizite, pentru 5% din catalogul artistului.

Cele 10 opere ale lui Egbert Van Der Poel care atrag cele mai multe priviri

Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Egbert Van Der Poel cele mai accesate, în ordine descrescătoare.

  1. Fire in a Village 1 Fire in a Village 400 vizualizări · 22,2%
  2. Barnyard Scene 2 Barnyard Scene, 1658 200 vizualizări · 11,1%
  3. Seashore by Moonlight 3 Seashore by Moonlight, 1660 200 vizualizări · 11,1%
  4. View of Delft after the Explosion of 1654 4 View of Delft after the Explosion of 1654, 1654 200 vizualizări · 11,1%
  5. The Fair 5 The Fair, 1661 100 vizualizări · 5,6%
  6. The Explosion of the Delft Magazine 6 The Explosion of the Delft Magazine, 1654 100 vizualizări · 5,6%
  7. PAYSAN DONNANT A MANGER A DES POULES 7 PAYSAN DONNANT A MANGER A DES POULES 100 vizualizări · 5,6%
  8. UNE MAISON RUSTIQUE 8 UNE MAISON RUSTIQUE 100 vizualizări · 5,6%
  9. INCENDIE DANS UN VILLAGE 9 INCENDIE DANS UN VILLAGE 100 vizualizări · 5,6%
  10. Marine effet de lune 10 Marine effet de lune 100 vizualizări · 5,6%

Câți oameni vizionează pe Egbert Van Der Poel în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261000
Iul 20264001.200
Aug 20260100
Sep 202600
Oct 2026400200

Câte ori sunt vizualate operele lui Egbert Van Der Poel?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt lucrările lui Egbert Van Der Poel care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Woman sitting in a Kitchen000000000000
The Explosion of the Delft…000000000000
The Pancake Maker000000000000
In Front of the Farmhouse000000000000
a farmer- pair in front of…000000000000
Farm House on Canal000000000000
Interior of the Barn000000000000
Kitchen Interior000000000000
A country house000000000000
A Skating Scene000000000000

În ce limbi urmăresc oamenii pe Egbert Van Der Poel?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Italiană20066,7%
Rusă10033,3%

Câți oameni vizionează Egbert Van Der Poel în fiecare zi și ce se anticipează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct0
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct100
Lun 26 Oct100
Mar 27 Oct100
Mie 28 Oct100
Joi 29 Oct0
Vin 30 Oct0
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi100
Lun 2 Noi0
Mar 3 Noi100
Mie 4 Noi0
Joi 5 Noi0
Vin 6 Noi100
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)100
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)100
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)200
Lun 16 Noi (previzualizare)100
Mar 17 Noi (previzualizare)100
Mie 18 Noi (previzualizare)100
Joi 19 Noi (previzualizare)0
Vin 20 Noi (previzualizare)100
Sâm 21 Noi (previzualizare)0
Dum 22 Noi (previzualizare)200
Lun 23 Noi (previzualizare)100
Mar 24 Noi (previzualizare)100
Mie 25 Noi (previzualizare)100
Joi 26 Noi (previzualizare)0
Vin 27 Noi (previzualizare)100

Întrebări despre Egbert Van Der Poel

Care sunt lucrările lui Egbert Van Der Poel care atrag cea mai multă atenție?

Fire in a Village, cu 400 vizualizări (22% din totalul vizualizărilor lui Egbert Van Der Poel). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

Câți oameni îl urmăresc pe Egbert Van Der Poel pe OriginalUniqueArt.com?

2.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 900 pe pagina artistului și 1.500 pe lucrările individuale.

Ce tip de lucrări ale lui Egbert Van Der Poel preferă oamenii?

Melancolic (Ton emoțional): 44% din vizite, față de 5% din catalog.