Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Conrad Martens de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Conrad Martens: publicul într-o privire
One of the falls on the Apsley atrage cele mai multe priviri: 200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 22% din totalul vizualizărilor lui Conrad Martens pe OriginalUniqueArt.com. Urmează North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour și Moorea From Papeete Harbour, Tahiti. Conrad Martens a atras 2.300 vizite: 1.400 pe pagina artistului și 900 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.900 vizite. Publicul tinde spre Echilibru luminos (Luminanță): 44% din vizite, pentru 23% din catalogul artistului.
Cele 8 opere ale lui Conrad Martens care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 8 opere ale lui Conrad Martens cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
One of the falls on the Apsley, 1873
200 vizualizări · 22,2%
-
2
North Head From Above Balmoral, Sydney Harbour
100 vizualizări · 11,1%
-
3
Moorea From Papeete Harbour, Tahiti
100 vizualizări · 11,1%
-
4
Valparaíso
100 vizualizări · 11,1%
-
5
The Funeral Of Rear Admiral Phillip Parker King
100 vizualizări · 11,1%
-
6
Sydney harbour looking towards the North Head
100 vizualizări · 11,1%
-
7
Wisemans Ferry From The Macdonald River
100 vizualizări · 11,1%
-
8
Throsby Park
100 vizualizări · 11,1%
Câți oameni vizionează pe Conrad Martens în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.000 | 900 |
| Aug 2026 | 200 | 0 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Conrad Martens?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Conrad Martens?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 4,5% | 0,0% |
| Umbră difuză | 20,4% | 0,0% |
| Lumină moderată | 40,9% | 44,4% |
| Echilibru luminos | 22,7% | 44,4% |
| Luminos | 11,4% | 11,1% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,3% | 44,4% |
| Culori discrete | 22,7% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,2% | 22,2% |
| Culori clar saturate | 6,8% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 41,7% | 62,5% |
| Nuanțe pământii | 44,4% | 37,5% |
| Nuanțe închise | 8,3% | 0,0% |
| Monocrom | 2,8% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 38,6% | 33,3% |
| Echilibrat | 50,0% | 44,4% |
| Vibrant | 11,4% | 22,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,8% | 11,1% |
| Nuanțe blânde | 13,6% | 22,2% |
| Echilibrat | 20,4% | 33,3% |
| Contrast accentuat | 20,4% | 22,2% |
| Contrast maxim | 38,6% | 11,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,5% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,5% | 11,1% |
| Armonie echilibrată | 6,8% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 34,1% | 22,2% |
| Paletă unitară | 50,0% | 66,7% |
Care sunt lucrările lui Conrad Martens care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| One of the falls on the Aps… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Sydney and Botany Bay from… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalagmites, Burragalong Ca… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of The Heads, Port Jac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wiseman's Ferry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An illiwara lake landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney Cove | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sydney harbour looking towa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Forest Scene, Illawarra | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View Of Sydney Harbour Show… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Conrad Martens?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 200 | 100,0% |
Câți oameni vizionează Conrad Martens în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 100 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Conrad Martens
Care sunt lucrările lui Conrad Martens care atrag cea mai multă atenție?
- One of the falls on the Apsley, cu 200 vizualizări (22% din totalul vizualizărilor lui Conrad Martens). Clasamentul de mai sus include 8 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Conrad Martens pe OriginalUniqueArt.com?
- 2.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.400 pe pagina artistului și 900 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Conrad Martens preferă oamenii?
- Echilibru luminos (Luminanță): 44% din vizite, față de 23% din catalog.