Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Clarence Gagnon de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Clarence Gagnon: publicul într-o privire
Mesejul Crăciunului atrage cele mai multe priviri: 1.300 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 18% din totalul vizualizărilor lui Clarence Gagnon pe OriginalUniqueArt.com. Urmează The Betrothal și Leaving Church. Clarence Gagnon a atras 8.200 vizite: 2.000 pe pagina artistului și 6.200 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 229% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 4.500 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (17%) și tablete (1%). Publicul tinde spre Umbră difuză (Luminanță): 38% din vizite, pentru 14% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Clarence Gagnon care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Clarence Gagnon cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
Câți oameni vizionează pe Clarence Gagnon în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
0
Iul 2026
600
3.900
Aug 2026
300
300
Sep 2026
100
600
Oct 2026
900
1.400
Câte ori sunt vizualate operele lui Clarence Gagnon?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Clarence Gagnon?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Serenitate
57,1%
50,8%
Liniște
23,8%
21,3%
Eteric
4,8%
11,5%
Romantic
0,0%
13,1%
Nostalgic
9,5%
3,3%
Dramatic
4,8%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Liniștit
19,1%
39,3%
Tranchil
38,1%
26,2%
Melancolic
9,5%
13,1%
Contemplativă
14,3%
11,5%
Energic
4,8%
3,3%
Nostalgic
0,0%
4,9%
Reconfortant
4,8%
0,0%
Plin de bucurie
4,8%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
6,0%
0,0%
Umbră difuză
14,0%
37,8%
Lumină moderată
30,0%
20,3%
Echilibru luminos
32,0%
33,8%
Luminos
18,0%
8,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
44,0%
46,0%
Culori discrete
38,0%
36,5%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
13,5%
Culori clar saturate
2,0%
4,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
79,5%
75,5%
Nuanțe pământii
20,5%
18,4%
Nuanțe închise
0,0%
6,1%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
28,0%
24,3%
Echilibrat
62,0%
68,9%
Vibrant
10,0%
6,8%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
14,0%
18,9%
Nuanțe blânde
20,0%
21,6%
Echilibrat
6,0%
9,5%
Contrast accentuat
12,0%
12,2%
Contrast maxim
48,0%
37,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
36,0%
46,0%
Paletă de culori delicate mixate
20,0%
29,7%
Armonie echilibrată
18,0%
8,1%
Unitate cromatică puternică
22,0%
14,9%
Paletă unitară
4,0%
1,4%
Care sunt lucrările lui Clarence Gagnon care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
The Betrothal
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Mont Saint Michel, Morning
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Lonely Village on the Saint…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Going for the Doctor
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Winter Morning In Baie-sain…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
200
100
Katherine
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
100
0
Laurentian Village
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Great Mosque, Morocco
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
A Farm, Last Rauys
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Moonlight, Quebec
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe Clarence Gagnon?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
6.700
81,7%
telefoane mobile
1.400
17,1%
tablete
100
1,2%
În ce limbi urmăresc oamenii pe Clarence Gagnon?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Germană
300
37,5%
Engleză
300
37,5%
Italiană
100
12,5%
Japoneză
100
12,5%
Câți oameni vizionează Clarence Gagnon în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Sâm 17 Oct
500
Dum 18 Oct
100
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
200
Mie 21 Oct
300
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
100
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
100
Vin 6 Noi
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
Vin 27 Noi (previzualizare)
0
Întrebări despre Clarence Gagnon
Care sunt lucrările lui Clarence Gagnon care atrag cea mai multă atenție?
Mesejul Crăciunului, cu 1.300 vizualizări (18% din totalul vizualizărilor lui Clarence Gagnon). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Clarence Gagnon pe OriginalUniqueArt.com?
8.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.000 pe pagina artistului și 6.200 pe lucrările individuale.
Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui Clarence Gagnon?
Oamenii îl urmăresc pe Clarence Gagnon de pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (17%) și tablete (1%); dispozitive de navigare reprezintă 82% din vizite.
Ce tip de lucrări ale lui Clarence Gagnon preferă oamenii?
Umbră difuză (Luminanță): 38% din vizite, față de 14% din catalog.