Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Caspar Netscher de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Caspar Netscher: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este A musical party: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 16% din vizualizările lui Caspar Netscher. Apoi Portrait of Mary Stuart II și Portrait of Pieter de Graeff (1638-1707), lord of Zuid-Polsbroek, Purmerland, and Ilpendam. Alderman of Amsterdam, Caspar Netscher, 1663. În total 3.100 vizualizări: 1.100 pe pagina artistului, 2.000 pe opere. Audiența crește: cu 200% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.900 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). O preferință iese în evidență: Întunecată (Luminanță) atrage 100% din vizite, deși reprezintă doar 76% din catalog.
Caspar Netscher: cele 10 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 10 opere ale lui Caspar Netscher pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
Cum se modifică audiența lui Caspar Netscher de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
100
Iul 2026
700
1.200
Aug 2026
0
200
Sep 2026
0
200
Oct 2026
300
300
Cum sunt vizionate operele lui Caspar Netscher pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Caspar Netscher?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
42,2%
27,8%
Luxuos
28,9%
22,2%
Clasic
11,1%
22,2%
Elegant
8,9%
22,2%
Romantic
4,4%
5,6%
Terțoase
2,2%
0,0%
Serenitate
2,2%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sobru
18,2%
33,3%
Dramatic
22,7%
16,7%
Liniștit
18,2%
5,6%
Romantic
18,2%
5,6%
Contemplativă
9,1%
11,1%
Impunător
9,1%
5,6%
Melancolic
0,0%
22,2%
Misterios
2,3%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
76,0%
100,0%
Umbră difuză
18,0%
0,0%
Lumină moderată
6,0%
0,0%
Echilibru luminos
0,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
38,0%
52,0%
Culori discrete
48,0%
40,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
14,0%
8,0%
Culori clar saturate
0,0%
0,0%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
94,3%
100,0%
Monocrom
2,9%
0,0%
Culori neutre
2,9%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
84,0%
96,0%
Echilibrat
16,0%
4,0%
Vibrant
0,0%
0,0%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
24,0%
32,0%
Nuanțe blânde
28,0%
32,0%
Echilibrat
6,0%
0,0%
Contrast accentuat
22,0%
24,0%
Contrast maxim
20,0%
12,0%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
2,0%
0,0%
Paletă de culori delicate mixate
18,0%
20,0%
Armonie echilibrată
4,0%
12,0%
Unitate cromatică puternică
50,0%
52,0%
Paletă unitară
26,0%
16,0%
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Caspar Netscher pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Portrait of Suzanna Huygens
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man.
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Death of Cleopatra
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Boy in Polish costume
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man in a Gold…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Lady
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
Portrait of a Lady with a D…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Self portrait
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Card Party
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Caspar Netscher?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
2.800
90,3%
telefoane mobile
300
9,7%
Ce limbi folosește publicul lui Caspar Netscher?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Germană
100
50,0%
Italiană
100
50,0%
Cum arată vizitele zilnice la Caspar Netscher și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
200
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
100
Vin 23 Oct
0
Sâm 24 Oct
0
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
100
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
200
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
100
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
100
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Caspar Netscher: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Caspar Netscher?
A musical party: 400 vizualizări, 16% din totalul vizualizărilor lui Caspar Netscher. Lista continuă până la locul 10.
Câte vizite primește Caspar Netscher?
3.100 în ultimele douăsprezece luni (1.100 pe pagina artistului, 2.000 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Caspar Netscher de pe un telefon sau de pe un computer?
Pe ambele: dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare conduce cu 90%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Caspar Netscher?
Da, Întunecată (Luminanță): 100% din vizitele pentru 76% din catalog.