Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Carl Laubin de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Carl Laubin: publicul într-o privire
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust) atrage cele mai multe priviri: 500 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 46% din totalul vizualizărilor lui Carl Laubin pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Henbury Hall, Cheshire și A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland. Carl Laubin a atras 1.100 vizite: 600 pe pagina artistului și 500 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 33%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 500 vizite. Publicul tinde spre Umbră difuză (Luminanță): 45% din vizite, pentru 17% din catalogul artistului.
Cele 6 opere ale lui Carl Laubin care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 6 opere ale lui Carl Laubin cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), 1994
500 vizualizări · 45,5%
-
2
Henbury Hall, Cheshire, 2006
200 vizualizări · 18,2%
-
3
A View from Candlemaker Row towards the Museum of Scotland, 1997
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Capriccio of Buildings Belonging to the National Trust, 1995
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Canary Wharf, London, 1991
100 vizualizări · 9,1%
-
6
View from Richmond Hill, Surrey
100 vizualizări · 9,1%
Câți oameni vizionează pe Carl Laubin în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 200 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Carl Laubin?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Carl Laubin?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 16,7% | 45,5% |
| Lumină moderată | 66,7% | 45,5% |
| Echilibru luminos | 16,7% | 9,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 16,7% | 9,1% |
| Culori discrete | 33,3% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 50,0% | 72,7% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 16,7% | 9,1% |
| Echilibrat | 83,3% | 90,9% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 16,7% | 18,2% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 16,7% | 9,1% |
| Contrast maxim | 66,7% | 72,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,7% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 33,3% | 18,2% |
| Armonie echilibrată | 50,0% | 72,7% |
| Unitate cromatică puternică | 0,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Care sunt lucrările lui Carl Laubin care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| National Trust Grottesca (G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| A View from Candlemaker Row… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View from Richmond Hill, Su… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Capriccio of Buildings Belo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Henbury Hall, Cheshire | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Canary Wharf, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Carl Laubin?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Bulgară | 100 | 100,0% |
Câți oameni vizionează Carl Laubin în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Carl Laubin
Care sunt lucrările lui Carl Laubin care atrag cea mai multă atenție?
- National Trust Grottesca (Garden Buildings of the Trust), cu 500 vizualizări (46% din totalul vizualizărilor lui Carl Laubin). Clasamentul de mai sus include 6 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Carl Laubin pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului și 500 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Carl Laubin preferă oamenii?
- Umbră difuză (Luminanță): 45% din vizite, față de 17% din catalog.