Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Beryl Fowler de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Beryl Fowler: publicul într-o privire
A Maid of Volendam atrage cele mai multe priviri: 1.100 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 46% din totalul vizualizărilor lui Beryl Fowler pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Portrait of a Young Man with Short Dark Hair și Portrait of a Little Girl with Red Hair and a White Apron. Beryl Fowler a atras 1.600 vizite: 400 pe pagina artistului și 1.200 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 67%, de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.000 vizite. Publicul tinde spre Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, pentru 18% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Beryl Fowler care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Beryl Fowler cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
A Maid of Volendam, 1911
1.100 vizualizări · 45,8%
-
2
Portrait of a Young Man with Short Dark Hair, 1904
200 vizualizări · 8,3%
-
3
Portrait of a Little Girl with Red Hair and a White Apron
200 vizualizări · 8,3%
-
4
Old Woman, 1911
100 vizualizări · 4,2%
-
5
A Volendam Fisherman, 1911
100 vizualizări · 4,2%
-
6
Portrait of a Woman Holding Snowdrops, 1905
100 vizualizări · 4,2%
-
7
Portrait of a Young Woman Wearing a White Shirt with a Blue Scarf, 1905
100 vizualizări · 4,2%
-
8
A Young Man Sitting on a Settle Leaning over a Chess Table, 1904
100 vizualizări · 4,2%
-
9
Portrait of a Child Seated on a Wooden Chair
100 vizualizări · 4,2%
-
10
Portrait of an Old Man (probably C. Douglas McKenzie), 1905
100 vizualizări · 4,2%
Câți oameni vizionează pe Beryl Fowler în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 300 | 700 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
| Oct 2026 | 0 | 100 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Beryl Fowler?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Beryl Fowler?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 18,2% | 12,5% |
| Umbră difuză | 18,2% | 4,2% |
| Lumină moderată | 18,2% | 50,0% |
| Echilibru luminos | 36,4% | 16,7% |
| Luminos | 9,1% | 16,7% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 31,8% | 25,0% |
| Culori discrete | 36,4% | 58,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,2% | 12,5% |
| Culori clar saturate | 13,6% | 4,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 31,8% | 62,5% |
| Culori neutre | 50,0% | 33,3% |
| Nuanțe închise | 13,6% | 4,2% |
| Monocrom | 4,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 13,6% | 8,3% |
| Echilibrat | 81,8% | 91,7% |
| Vibrant | 4,5% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 40,9% | 33,3% |
| Nuanțe blânde | 31,8% | 50,0% |
| Echilibrat | 9,1% | 4,2% |
| Contrast accentuat | 18,2% | 12,5% |
| Contrast maxim | 0,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 68,2% | 83,3% |
| Paletă unitară | 31,8% | 16,7% |
Care sunt lucrările lui Beryl Fowler care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Maid of Volendam | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 |
| Portrait of an Old Man (pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Full Length Figure of a Wom… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Wheatfield with the Wheat S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Man wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Young Man Sitting on a Se… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Young Woman W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Woman Holding… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study of a Semi Nude Male | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an Old Man (pro… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Beryl Fowler?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Beryl Fowler în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 200 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 200 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 200 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 300 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Beryl Fowler
Care sunt lucrările lui Beryl Fowler care atrag cea mai multă atenție?
- A Maid of Volendam, cu 1.100 vizualizări (46% din totalul vizualizărilor lui Beryl Fowler). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Beryl Fowler pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului și 1.200 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Beryl Fowler preferă oamenii?
- Lumină moderată (Luminanță): 50% din vizite, față de 18% din catalog.