Beatrice Kreloff Privirea asupra operei

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Beatrice Kreloff de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Beatrice Kreloff: ce an de vizite a fost

Figure 13 este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 33% din toată atenția acordată lui Beatrice Kreloff. Urmează Figure 8 și Figure 17. Pagina artistului a primit 400 vizite, iar operele 600: 1.000 în total. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 900 vizite. Aceștia preferă Luminos (Luminanță): 33% din vizite față de 8% din catalog.

Cele 5 cele mai vizionate opere ale lui Beatrice Kreloff

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 vizualizări · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 vizualizări · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 vizualizări · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 vizualizări · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 vizualizări · 16,7%

Când vizitează oamenii pagina lui Beatrice Kreloff?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 2026400500
Aug 202600
Sep 202600

Când sunt expuse lucrările lui Beatrice Kreloff?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Beatrice Kreloff, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

În ce limbi este urmărit Beatrice Kreloff?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite zilnice primește Beatrice Kreloff și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Beatrice Kreloff

Care este cea mai vizitată operă a lui Beatrice Kreloff?

Figure 13 în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 33% din totalul vizualizărilor. 5 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Beatrice Kreloff pe OriginalUniqueArt.com?

1.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 400 pe pagina artistului, 600 la opere.

Ce lucrări ale lui Beatrice Kreloff se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Luminos (Luminanță) primesc 33% din vizite pentru 8% din catalog.