Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Bartholomeus van Hove de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Bartholomeus van Hove: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este View of a riverside dutch town: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 22% din vizualizările lui Bartholomeus van Hove. Apoi A village square with villagers conversing under trees și Fantasy Cityscape. În total 900 vizualizări: 0 pe pagina artistului, 900 pe opere. Luna de vârf: Iul 2026 cu 900 vizualizări. O preferință iese în evidență: Culori neutre (Paletă de culori) atrage 62% din vizite, deși reprezintă doar 34% din catalog.
Bartholomeus van Hove: cele 8 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 8 opere ale lui Bartholomeus van Hove pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
View of a riverside dutch town
200 vizualizări · 22,2%
-
2
A village square with villagers conversing under trees
100 vizualizări · 11,1%
-
3
Fantasy Cityscape
100 vizualizări · 11,1%
-
4
The Old Women And Children Home At The Spui, The Hague
100 vizualizări · 11,1%
-
5
Church Interior
100 vizualizări · 11,1%
-
6
The Spui In The Hague
100 vizualizări · 11,1%
-
7
The Old Women And Children Home At The Spui
100 vizualizări · 11,1%
-
8
De Oude Gracht In Utrecht
100 vizualizări · 11,1%
Cum se modifică audiența lui Bartholomeus van Hove de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Cum sunt vizionate operele lui Bartholomeus van Hove pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Bartholomeus van Hove?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 19,4% | 0,0% |
| Umbră difuză | 16,7% | 22,2% |
| Lumină moderată | 52,8% | 77,8% |
| Echilibru luminos | 8,3% | 0,0% |
| Luminos | 2,8% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 38,9% | 22,2% |
| Culori discrete | 41,7% | 55,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 11,1% | 22,2% |
| Culori clar saturate | 8,3% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 59,4% | 37,5% |
| Culori neutre | 34,4% | 62,5% |
| Nuanțe închise | 6,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 41,7% | 22,2% |
| Echilibrat | 47,2% | 55,6% |
| Vibrant | 11,1% | 22,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 19,4% | 0,0% |
| Echilibrat | 5,6% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 22,2% | 33,3% |
| Contrast maxim | 52,8% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,9% | 22,2% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,3% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 16,7% | 11,1% |
| Unitate cromatică puternică | 25,0% | 44,4% |
| Paletă unitară | 36,1% | 22,2% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Bartholomeus van Hove pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Utrecht, the Cloister of th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cityscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Interior | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Renaissance… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of a town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Deventer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of the Bakenesserkerk… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Children Playing On A Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A capricio view with figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Winter Cityscape With Froze… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosește publicul lui Bartholomeus van Hove?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Bartholomeus van Hove și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
Bartholomeus van Hove: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Bartholomeus van Hove?
- View of a riverside dutch town: 200 vizualizări, 22% din totalul vizualizărilor lui Bartholomeus van Hove. Lista continuă până la locul 8.
Câte vizite primește Bartholomeus van Hove?
- 900 în ultimele douăsprezece luni (0 pe pagina artistului, 900 pe operele de artă).
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Bartholomeus van Hove?
- Da, Culori neutre (Paletă de culori): 62% din vizitele pentru 34% din catalog.