Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Barnett Freedman de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Barnett Freedman: publicul într-o privire
The Landing in Normandy, Arromanches D Day Plus 20, 26 June 1944 atrage cele mai multe priviri: 200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 18% din totalul vizualizărilor lui Barnett Freedman pe OriginalUniqueArt.com. Urmează 15 Inch Gun Turret, HMS 'Repulse' și The Farmyard. Barnett Freedman a atras 1.000 vizite: 200 pe pagina artistului și 800 pe lucrările individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 800 vizite. Publicul tinde spre Umbră difuză (Luminanță): 91% din vizite, pentru 65% din catalogul artistului.
Cele 8 opere ale lui Barnett Freedman care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 8 opere ale lui Barnett Freedman cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
The Landing in Normandy, Arromanches D Day Plus 20, 26 June 1944, 1944
200 vizualizări · 18,2%
-
2
15 Inch Gun Turret, HMS 'Repulse', 1942
200 vizualizări · 18,2%
-
3
The Farmyard, 1933
200 vizualizări · 18,2%
-
4
D Day Preparations, 1943
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Soldiers in Town, 1944
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Standing Nude, 1925
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Coast Defence Battery, September 1940, 1940
100 vizualizări · 9,1%
-
8
Village Scene with Setting Sun
100 vizualizări · 9,1%
Câți oameni vizionează pe Barnett Freedman în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 100 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Barnett Freedman?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Barnett Freedman?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 23,5% | 9,1% |
| Umbră difuză | 64,7% | 90,9% |
| Lumină moderată | 11,8% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 11,8% | 0,0% |
| Culori discrete | 35,3% | 54,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 47,1% | 36,4% |
| Culori clar saturate | 5,9% | 9,1% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 76,9% | 87,5% |
| Nuanțe închise | 15,4% | 12,5% |
| Culori neutre | 7,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 29,4% | 0,0% |
| Echilibrat | 64,7% | 90,9% |
| Vibrant | 5,9% | 9,1% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 23,5% | 18,2% |
| Nuanțe blânde | 29,4% | 54,5% |
| Echilibrat | 5,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 23,5% | 18,2% |
| Contrast maxim | 17,6% | 9,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,9% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 11,8% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 17,6% | 36,4% |
| Unitate cromatică puternică | 52,9% | 36,4% |
| Paletă unitară | 11,8% | 9,1% |
Care sunt lucrările lui Barnett Freedman care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Farm Scene with Couple Deli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Farmyard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A London Street Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fiddle and Guitar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Barn at Fingest, Buckin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coast Defence Battery, Sept… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| 15 Inch Gun Turret, HMS 'Re… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Aircraft Runway in Course o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Landing in Normandy, Ar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers in Town | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Barnett Freedman?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Italiană | 100 | 100,0% |
Câți oameni vizionează Barnett Freedman în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Barnett Freedman
Care sunt lucrările lui Barnett Freedman care atrag cea mai multă atenție?
- The Landing in Normandy, Arromanches D Day Plus 20, 26 June 1944, cu 200 vizualizări (18% din totalul vizualizărilor lui Barnett Freedman). Clasamentul de mai sus include 8 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Barnett Freedman pe OriginalUniqueArt.com?
- 1.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 800 pe lucrările individuale.
Ce tip de lucrări ale lui Barnett Freedman preferă oamenii?
- Umbră difuză (Luminanță): 91% din vizite, față de 65% din catalog.