Andrew Wyeth Privirea asupra operei

1917 – 2009

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Andrew Wyeth de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Andrew Wyeth: ce an de vizite a fost

Lumea Cristinei este lucrarea cea mai vizualizată: 7.100 vizualizări într-un an, 51% din toată atenția acordată lui Andrew Wyeth. Urmează Wind from the Sea și On Her Knees. Pagina artistului a primit 4.900 vizite, iar operele 9.500: 14.400 în total. Atenția a scăzut cu 60% de la Aug 2026 la Sep 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 6.000 vizite. Vizitatorii citesc în Japoneză (38%), Spaniolă (18%) și Engleză (15%). Vizitatorii provin din Japonia (41%), Statele Unite ale Americii (19%) și Spania (9%). Vizionare de pe dispozitive de navigare (47%), telefoane mobile (44%) și tablete (9%). Aceștia preferă Nostalgic (Atmosferă): 84% din vizite față de 20% din catalog.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Andrew Wyeth

Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui Andrew Wyeth.

  1. Lumea Cristinei 1 Lumea Cristinei, 1948 7.100 vizualizări · 51,4%
  2. Wind from the Sea 2 Wind from the Sea, 1947 1.700 vizualizări · 12,3%
  3. On Her Knees 3 On Her Knees, 1977 600 vizualizări · 4,3%
  4. Day Dream 4 Day Dream, 1980 500 vizualizări · 3,6%
  5. Winter Fields 5 Winter Fields, 1942 500 vizualizări · 3,6%
  6. Lovers 6 Lovers, 1981 400 vizualizări · 2,9%
  7. Snow Flurries 7 Snow Flurries, 1953 400 vizualizări · 2,9%
  8. Distant thunder 8 Distant thunder 400 vizualizări · 2,9%
  9. Polly (sailboat with figures) 9 Polly (sailboat with figures) 300 vizualizări · 2,2%
  10. Henry Teel 10 Henry Teel, 1945 200 vizualizări · 1,4%

Când vizitează oamenii pagina lui Andrew Wyeth?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Datele într-un tabel
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200100
Iul 20261.9004.100
Aug 20261.8004.000
Sep 20261.0001.300

Când sunt expuse lucrările lui Andrew Wyeth?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate opere ale lui Andrew Wyeth, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Datele într-un tabel
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Lumea Cristinei0000000002.3001.6001.100
Lovers0000000001001000
Winter Fields0000000002002000
Day Dream0000000002002000
Wind from the Sea0000000002001.0000
Henry Teel00000000010000
Anna Christina000000000000
Grape Wine0000000001000100
Allen (oodie) lynch000000000000
Bikini00000000100000

Care este distribuția pe dispozitive a audienței Andrew Wyeth?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Datele într-un tabel
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare6.80047,2%
telefoane mobile6.30043,8%
tablete1.3009,0%

În ce limbi este urmărit Andrew Wyeth?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Datele într-un tabel
LimbăViziteDistribuie
Japoneză2.50037,9%
Spaniolă1.20018,2%
Engleză1.00015,2%
Italiană70010,6%
Rusă4006,1%
Poloneză2003,0%
Suedeză2003,0%
Germană1001,5%
Portugheză1001,5%
Sârbă1001,5%

Câte vizite zilnice primește Andrew Wyeth și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Datele într-un tabel
ZiuaVizite
Lun 5 Oct600
Mar 6 Oct200
Mie 7 Oct700
Joi 8 Oct700
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct300
Lun 12 Oct600
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct800
Joi 15 Oct300
Vin 16 Oct300
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct800
Lun 19 Oct1.400
Mar 20 Oct500
Mie 21 Oct400
Joi 22 Oct1.700
Vin 23 Oct600
Sâm 24 Oct200
Dum 25 Oct800
Lun 26 Oct (previzualizare)1.400
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)1.100
Joi 29 Oct (previzualizare)1.500
Vin 30 Oct (previzualizare)500
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)1.100
Lun 2 Noi (previzualizare)1.600
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)1.200
Joi 5 Noi (previzualizare)1.700
Vin 6 Noi (previzualizare)600
Sâm 7 Noi (previzualizare)700
Dum 8 Noi (previzualizare)1.200
Lun 9 Noi (previzualizare)1.800
Mar 10 Noi (previzualizare)600
Mie 11 Noi (previzualizare)1.300
Joi 12 Noi (previzualizare)1.900
Vin 13 Noi (previzualizare)600
Sâm 14 Noi (previzualizare)800
Dum 15 Noi (previzualizare)1.300

Întrebări despre Andrew Wyeth

Care este cea mai vizitată operă a lui Andrew Wyeth?

Lumea Cristinei în primul rând, cu 7.100 vizualizări, reprezentând 51% din totalul vizualizărilor. 10 lucrări sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Andrew Wyeth pe OriginalUniqueArt.com?

14.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 4.900 pe pagina artistului, 9.500 la opere.

Ce dispozitive folosește publicul lui Andrew Wyeth?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (47%), telefoane mobile (44%) și tablete (9%); dispozitive de navigare generează 47% din vizite.

Ce limbi folosesc urmăritorii lui Andrew Wyeth?

Japoneză (38%), Spaniolă (18%) și Engleză (15%); Japoneză acoperă 38%.

Ce lucrări ale lui Andrew Wyeth se potrivesc gusturilor vizitatorilor?

Lucrurile descrise ca Nostalgic (Atmosferă) primesc 84% din vizite pentru 20% din catalog.