Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui André Dunoyer De Segonzac de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
André Dunoyer De Segonzac: ce an de vizite a fost
La Bouteille de vin este lucrarea cea mai vizualizată: 200 vizualizări într-un an, 25% din toată atenția acordată lui André Dunoyer De Segonzac. Urmează The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre) și Panier et ombrelle en Provence. Pagina artistului a primit 100 vizite, iar operele 700: 800 în total. Atenția a scăzut cu 100% de la Sep 2026 la Oct 2026. Iul 2026 a fost luna cea mai aglomerată, cu 700 vizite. Aceștia preferă Lumină moderată (Luminanță): 100% din vizite față de 63% din catalog.
Cele 7 cele mai vizionate opere ale lui André Dunoyer De Segonzac
Fiecare clasament reflectă vizitările primite pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni; locul 1 este cea mai vizitată operă a lui André Dunoyer De Segonzac.
-
1
La Bouteille de vin, 1955
200 vizualizări · 25,0%
-
2
The Farm on the Estate (La Ferme dans la terre), 1923
100 vizualizări · 12,5%
-
3
Panier et ombrelle en Provence
100 vizualizări · 12,5%
-
4
Still Life with Two Glasses of Wine, 1959
100 vizualizări · 12,5%
-
5
Nude with a Newspaper (Nu au journal), 1921
100 vizualizări · 12,5%
-
6
Nature morte aux fleurs et citrons
100 vizualizări · 12,5%
-
7
Model Dressing, 1912
100 vizualizări · 12,5%
Când vizitează oamenii pagina lui André Dunoyer De Segonzac?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Datele într-un tabel
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 100 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Când sunt expuse lucrările lui André Dunoyer De Segonzac?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii dintre operele lui André Dunoyer De Segonzac?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Datele într-un tabel
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 26,3% | 0,0% |
| Umbră difuză | 5,3% | 0,0% |
| Lumină moderată | 63,2% | 100,0% |
| Echilibru luminos | 5,3% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 47,4% | 37,5% |
| Culori discrete | 26,3% | 37,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 15,8% | 12,5% |
| Culori clar saturate | 10,5% | 12,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 57,1% | 40,0% |
| Culori neutre | 21,4% | 40,0% |
| Nuanțe închise | 14,3% | 20,0% |
| Monocrom | 7,1% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 36,8% | 25,0% |
| Echilibrat | 52,6% | 62,5% |
| Vibrant | 10,5% | 12,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,5% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 26,3% | 0,0% |
| Echilibrat | 10,5% | 12,5% |
| Contrast accentuat | 26,3% | 37,5% |
| Contrast maxim | 26,3% | 50,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,5% | 37,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 10,5% | 12,5% |
| Armonie echilibrată | 26,3% | 37,5% |
| Unitate cromatică puternică | 42,1% | 12,5% |
| Paletă unitară | 10,5% | 0,0% |
Care sunt cele mai vizionate opere ale lui André Dunoyer De Segonzac, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Datele într-un tabel
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| La Bouteille de vin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Model Dressing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl in a Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Piece of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pasturage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysage aux toits rouges | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude with a Newspaper (Nu a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with a Cabbage (… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Villiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este urmărit André Dunoyer De Segonzac?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite zilnice primește André Dunoyer De Segonzac și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Datele într-un tabel
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre André Dunoyer De Segonzac
Care este cea mai vizitată operă a lui André Dunoyer De Segonzac?
- La Bouteille de vin în primul rând, cu 200 vizualizări, reprezentând 25% din totalul vizualizărilor. 7 lucrări sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui André Dunoyer De Segonzac pe OriginalUniqueArt.com?
- 800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 100 pe pagina artistului, 700 la opere.
Ce lucrări ale lui André Dunoyer De Segonzac se potrivesc gusturilor vizitatorilor?
- Lucrurile descrise ca Lumină moderată (Luminanță) primesc 100% din vizite pentru 63% din catalog.