André Derain Cine urmărește

1880 – 1954

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui André Derain de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

André Derain: publicul într-o privire

Podul Charing Cross, Londra atrage cele mai multe priviri: 5.700 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 16% din totalul vizualizărilor lui André Derain pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) și Drying the Sails. André Derain a atras 40.100 vizite: 7.700 pe pagina artistului și 32.400 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 91% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 19.200 vizite. Publicul citește în Engleză (40%), Franceză (15%) și Olandeză (6%). Publicul urmărește din Franţa (27%), Statele Unite ale Americii (16%) și Regatul Unit (7%). Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%). Publicul tinde spre Vibrant (Intensitatea culorii): 73% din vizite, pentru 22% din catalogul artistului.

Cele 10 opere ale lui André Derain care atrag cele mai multe priviri

Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui André Derain cele mai accesate, în ordine descrescătoare.

  1. Podul Charing Cross, Londra 1 Podul Charing Cross, Londra 5.700 vizualizări · 16,0%
  2. Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure) 2 Landscape at Collioure (also known as Mountains at Collioure), 1905 1.800 vizualizări · 5,0%
  3. Drying the Sails 3 Drying the Sails, 1905 1.000 vizualizări · 2,8%
  4. Charing Cross Bridge 4 Charing Cross Bridge, 1906 900 vizualizări · 2,5%
  5. Cypresses 5 Cypresses, 1907 900 vizualizări · 2,5%
  6. Harlequin și Pierrot 6 Harlequin și Pierrot, 1924 800 vizualizări · 2,2%
  7. Woman in a Chemise 7 Woman in a Chemise, 1906 800 vizualizări · 2,2%
  8. The Lighthouse at Collioure 8 The Lighthouse at Collioure, 1905 800 vizualizări · 2,2%
  9. Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay 9 Landscape by the Sea: The Côte d'Azur near Agay, 1905 700 vizualizări · 2,0%
  10. Effect of Sun on the Water, London 10 Effect of Sun on the Water, London, 1906 700 vizualizări · 2,0%

Câți oameni vizionează pe André Derain în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260800
Iul 20261.50017.700
Aug 20261.4005.500
Sep 20264.8008.400

Câte ori sunt vizualate operele lui André Derain?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt lucrările lui André Derain care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landscape at Collioure (als…0000000003001001.100
Fishing Boats, Colioure0000000003000200
bathers00000000010000
Fishing Boats, Collioure00000000030000
Charing Cross from sw000000000100100300
The beautiful model00000000001000
London Bridge00000000020000
Drying the Sails000000000400300300
Mountains at Collioure0000000002002000
Houses of Parliament at Nig…0000000004000100

Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe André Derain?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare27.00067,3%
telefoane mobile11.80029,4%
tablete1.3003,2%

În ce limbi urmăresc oamenii pe André Derain?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză4.40039,6%
Franceză1.70015,3%
Olandeză7006,3%
Sârbă6005,4%
Spaniolă5004,5%
Rusă5004,5%
Slovacă5004,5%
Ucraineană4003,6%
Daneză3002,7%
Chinese3002,7%

Câți oameni vizionează André Derain în fiecare zi și ce se anticipează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Lun 28 Sep500
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep2.100
Joi 1 Oct1.700
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct600
Dum 4 Oct1.000
Lun 5 Oct2.000
Mar 6 Oct1.200
Mie 7 Oct2.300
Joi 8 Oct700
Vin 9 Oct1.000
Sâm 10 Oct400
Dum 11 Oct1.400
Lun 12 Oct800
Mar 13 Oct1.800
Mie 14 Oct1.000
Joi 15 Oct800
Vin 16 Oct1.300
Sâm 17 Oct900
Dum 18 Oct1.200
Lun 19 Oct (previzualizare)1.000
Mar 20 Oct (previzualizare)1.200
Mie 21 Oct (previzualizare)1.700
Joi 22 Oct (previzualizare)1.000
Vin 23 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 24 Oct (previzualizare)600
Dum 25 Oct (previzualizare)1.100
Lun 26 Oct (previzualizare)1.000
Mar 27 Oct (previzualizare)1.200
Mie 28 Oct (previzualizare)1.700
Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
Vin 30 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 31 Oct (previzualizare)600
Dum 1 Noi (previzualizare)1.100
Lun 2 Noi (previzualizare)1.000
Mar 3 Noi (previzualizare)1.200
Mie 4 Noi (previzualizare)1.700
Joi 5 Noi (previzualizare)1.000
Vin 6 Noi (previzualizare)1.100
Sâm 7 Noi (previzualizare)600
Dum 8 Noi (previzualizare)1.100

Întrebări despre André Derain

Care sunt lucrările lui André Derain care atrag cea mai multă atenție?

Podul Charing Cross, Londra, cu 5.700 vizualizări (16% din totalul vizualizărilor lui André Derain). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.

Câți oameni îl urmăresc pe André Derain pe OriginalUniqueArt.com?

40.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 7.700 pe pagina artistului și 32.400 pe lucrările individuale.

Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui André Derain?

Oamenii îl urmăresc pe André Derain de pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (29%) și tablete (3%); dispozitive de navigare reprezintă 67% din vizite.

În ce limbi urmăresc oamenii pe André Derain?

În Engleză (40%), Franceză (15%) și Olandeză (6%). Engleză conduce cu 40%.

Ce tip de lucrări ale lui André Derain preferă oamenii?

Vibrant (Intensitatea culorii): 73% din vizite, față de 22% din catalog.