Alfio Giuffrida Cine urmărește

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Alfio Giuffrida de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Alfio Giuffrida: publicul într-o privire

Natura Exp22 atrage cele mai multe priviri: 200 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 20% din totalul vizualizărilor lui Alfio Giuffrida pe OriginalUniqueArt.com. Urmează BONSAI Exp4 și Round Plants Exp14. Alfio Giuffrida a atras 1.600 vizite: 800 pe pagina artistului și 800 pe lucrările individuale. Mai mulți spectatori în fiecare lună: vizitele au crescut cu 100% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 700 vizite. Publicul tinde spre Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 40% din vizite, pentru 17% din catalogul artistului.

Cele 9 opere ale lui Alfio Giuffrida care atrag cele mai multe priviri

Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 9 opere ale lui Alfio Giuffrida cele mai accesate, în ordine descrescătoare.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 vizualizări · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 vizualizări · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 vizualizări · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 vizualizări · 10,0%

Câți oameni vizionează pe Alfio Giuffrida în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20260700
Aug 20263000
Sep 2026500100

Câte ori sunt vizualate operele lui Alfio Giuffrida?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt lucrările lui Alfio Giuffrida care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

În ce limbi urmăresc oamenii pe Alfio Giuffrida?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Engleză300100,0%

Câți oameni vizionează Alfio Giuffrida în fiecare zi și ce se anticipează?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct0
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct0
Lun 26 Oct0
Mar 27 Oct0
Mie 28 Oct0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0
Sâm 7 Noi (previzualizare)0
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)0
Mar 10 Noi (previzualizare)0
Mie 11 Noi (previzualizare)0
Joi 12 Noi (previzualizare)0
Vin 13 Noi (previzualizare)0
Sâm 14 Noi (previzualizare)0
Dum 15 Noi (previzualizare)0
Lun 16 Noi (previzualizare)0
Mar 17 Noi (previzualizare)0
Mie 18 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Alfio Giuffrida

Care sunt lucrările lui Alfio Giuffrida care atrag cea mai multă atenție?

Natura Exp22, cu 200 vizualizări (20% din totalul vizualizărilor lui Alfio Giuffrida). Clasamentul de mai sus include 9 lucrări.

Câți oameni îl urmăresc pe Alfio Giuffrida pe OriginalUniqueArt.com?

1.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 800 pe pagina artistului și 800 pe lucrările individuale.

Ce tip de lucrări ale lui Alfio Giuffrida preferă oamenii?

Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 40% din vizite, față de 17% din catalog.