Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Aert De Gelder de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Aert De Gelder: publicul într-o privire
Baptism of Christ atrage cele mai multe priviri: 2.000 vizualizări pe parcursul a douăsprezece luni, 48% din totalul vizualizărilor lui Aert De Gelder pe OriginalUniqueArt.com. Urmează Tobias in the House of Edna and Raguel și Wandering Musician. Aert De Gelder a atras 5.400 vizite: 1.400 pe pagina artistului și 4.000 pe lucrările individuale. Mai puțini vizitatori în ultima perioadă: numărul de vizite a scăzut cu 25%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 4.700 vizite. Publicul urmărește pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (30%) și tablete (4%). Publicul tinde spre Sacru (Ton emoțional): 65% din vizite, pentru 9% din catalogul artistului.
Cele 10 opere ale lui Aert De Gelder care atrag cele mai multe priviri
Clasate în funcție de vizitele reale de pe OriginalUniqueArt.com în ultimele douăsprezece luni: cele 10 opere ale lui Aert De Gelder cele mai accesate, în ordine descrescătoare.
-
1
Baptism of Christ, 1710
2.000 vizualizări · 47,6%
-
2
Tobias in the House of Edna and Raguel, 1690
300 vizualizări · 7,1%
-
3
Wandering Musician, 1690
300 vizualizări · 7,1%
-
4
Deutsch Der Gang nach Golgatha English On the Way to Golgatha, 1700
100 vizualizări · 2,4%
-
5
Deutsch Die Judenbraut (Esther läßt sich schmücken), 1684
100 vizualizări · 2,4%
-
6
Elisha and the Widow of the Prophet Pouring the Flasks of Oil, 1695
100 vizualizări · 2,4%
-
7
The temple entrance, 1679
100 vizualizări · 2,4%
-
8
Esther and Mardochai, 1685
100 vizualizări · 2,4%
-
9
Portrait of Gérard de Lairesse, 1665
100 vizualizări · 2,4%
-
10
German Junger Mann, 1702
100 vizualizări · 2,4%
Câți oameni vizionează pe Aert De Gelder în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.300 | 3.400 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Câte ori sunt vizualate operele lui Aert De Gelder?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de lucrări aleg urmăritorii lui Aert De Gelder?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sacru | 9,1% | 64,5% |
| Dramatic | 18,2% | 12,9% |
| Melancolic | 36,4% | 0,0% |
| Romantic | 9,1% | 9,7% |
| Sobru | 9,1% | 6,5% |
| Misterios | 9,1% | 3,2% |
| Contemplativă | 9,1% | 3,2% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 90,0% | 95,2% |
| Umbră difuză | 10,0% | 4,8% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,0% | 7,1% |
| Culori discrete | 48,0% | 76,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 28,0% | 16,7% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 88,4% | 100,0% |
| Nuanțe închise | 9,3% | 0,0% |
| Monocrom | 2,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 56,0% | 28,6% |
| Echilibrat | 42,0% | 71,4% |
| Vibrant | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 44,0% | 64,3% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 23,8% |
| Echilibrat | 12,0% | 2,4% |
| Contrast accentuat | 14,0% | 9,5% |
| Contrast maxim | 4,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 2,4% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 4,8% |
| Unitate cromatică puternică | 44,0% | 23,8% |
| Paletă unitară | 40,0% | 69,0% |
Care sunt lucrările lui Aert De Gelder care atrag cele mai multe priviri, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PORTRAIT DE FAMILLE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wandering Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| PORTRAIT DE FEMME | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The temple entrance | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| PORTRAIT D'HOMME EN MANTEAU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Ernestus van Beverin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Gérard de Laire… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Deutsch Die Judenbraut (Est… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Baptism of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.400 | 300 | 200 |
Ce dispozitive folosesc oamenii pentru a-l viziona pe Aert De Gelder?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.600 | 66,7% |
| telefoane mobile | 1.600 | 29,6% |
| tablete | 200 | 3,7% |
În ce limbi urmăresc oamenii pe Aert De Gelder?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câți oameni vizionează Aert De Gelder în fiecare zi și ce se anticipează?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Aert De Gelder
Care sunt lucrările lui Aert De Gelder care atrag cea mai multă atenție?
- Baptism of Christ, cu 2.000 vizualizări (48% din totalul vizualizărilor lui Aert De Gelder). Clasamentul de mai sus include 10 lucrări.
Câți oameni îl urmăresc pe Aert De Gelder pe OriginalUniqueArt.com?
- 5.400 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.400 pe pagina artistului și 4.000 pe lucrările individuale.
Pe ce dispozitive urmăresc oamenii lucrările lui Aert De Gelder?
- Oamenii îl urmăresc pe Aert De Gelder de pe dispozitive de navigare (67%), telefoane mobile (30%) și tablete (4%); dispozitive de navigare reprezintă 67% din vizite.
Ce tip de lucrări ale lui Aert De Gelder preferă oamenii?
- Sacru (Ton emoțional): 65% din vizite, față de 9% din catalog.