Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adriaen Van Utrecht de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Adriaen Van Utrecht: cifre cheie
Cea mai vizionată operă este The Pantry: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, reprezentând 21% din vizualizările lui Adriaen Van Utrecht. Apoi Still Life with Lovers și Still-Life with Grapes. În total 3.300 vizualizări: 1.800 pe pagina artistului, 1.500 pe opere. Audiența crește: cu 267% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Luna de vârf: Iul 2026 cu 1.800 vizualizări. Distribuția audienței pe dispozitive: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (9%) și tablete (3%). O preferință iese în evidență: Nostalgic (Ton emoțional) atrage 33% din vizite, deși reprezintă doar 17% din catalog.
Adriaen Van Utrecht: cele 8 cele mai vizionate opere
Acest clasament numără vizualizările, nu punctele de catalog: cele mai vizionate 8 opere ale lui Adriaen Van Utrecht pe OriginalUniqueArt.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Pantry, 1642
400 vizualizări · 21,1%
-
2
Still Life with Lovers, 1631
400 vizualizări · 21,1%
-
3
Still-Life with Grapes, 1640
300 vizualizări · 15,8%
-
4
Old vegetable seller
200 vizualizări · 10,5%
-
5
OISEAUX DE BASSE COUR
200 vizualizări · 10,5%
-
6
Fishmonger's Stall
200 vizualizări · 10,5%
-
7
itas Still-Life with a Bouquet and a Skull
100 vizualizări · 5,3%
-
8
Basse cour
100 vizualizări · 5,3%
Cum se modifică audiența lui Adriaen Van Utrecht de la o lună la alta?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 1.200 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 1.000 | 100 |
Cum sunt vizionate operele lui Adriaen Van Utrecht pe parcursul anului?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg publicul dintre operele lui Adriaen Van Utrecht?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Liniștit | 33,3% | 44,4% |
| Nostalgic | 16,7% | 33,3% |
| Tranchil | 16,7% | 22,2% |
| Reconfortant | 16,7% | 0,0% |
| Dramatic | 16,7% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 68,8% | 84,2% |
| Umbră difuză | 31,2% | 15,8% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 37,5% | 36,8% |
| Culori discrete | 43,8% | 47,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,5% | 15,8% |
| Culori clar saturate | 6,2% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 68,8% | 63,2% |
| Echilibrat | 25,0% | 36,8% |
| Vibrant | 6,2% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,2% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 25,0% | 5,3% |
| Echilibrat | 12,5% | 21,1% |
| Contrast accentuat | 31,2% | 47,4% |
| Contrast maxim | 25,0% | 26,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 37,5% | 47,4% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 52,6% |
| Paletă unitară | 12,5% | 0,0% |
Cum se compară cele mai vizionate opere ale lui Adriaen Van Utrecht pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still-Life cu iepuri și păs… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still-Life with Grapes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| The Pantry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| OISEAUX DE BASSE COUR | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| NATURE MORTE FRUITS ET LEGU… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life cu Crabi, Legume… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merchants game and vegetabl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banquet still life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishmonger's Stall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Chicken run with peacock tu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: de unde este vizionat Adriaen Van Utrecht?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.900 | 87,9% |
| telefoane mobile | 300 | 9,1% |
| tablete | 100 | 3,0% |
Ce limbi folosește publicul lui Adriaen Van Utrecht?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 37,5% |
| Daneză | 200 | 25,0% |
| Germană | 200 | 25,0% |
| Italiană | 100 | 12,5% |
Cum arată vizitele zilnice la Adriaen Van Utrecht și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 300 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 300 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 400 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Adriaen Van Utrecht: răspunsuri scurte
Care este cea mai vizionată operă a lui Adriaen Van Utrecht?
- The Pantry: 400 vizualizări, 21% din totalul vizualizărilor lui Adriaen Van Utrecht. Lista continuă până la locul 8.
Câte vizite primește Adriaen Van Utrecht?
- 3.300 în ultimele douăsprezece luni (1.800 pe pagina artistului, 1.500 pe operele de artă).
Utilizatorii îl urmăresc pe Adriaen Van Utrecht de pe un telefon sau de pe un computer?
- Pe ambele: dispozitive de navigare (88%), telefoane mobile (9%) și tablete (3%); dispozitive de navigare conduce cu 88%.
Publicul preferă un anumit tip de lucrări realizate de Adriaen Van Utrecht?
- Da, Nostalgic (Ton emoțional): 33% din vizitele pentru 17% din catalog.