O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Yves Tanguy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Yves Tanguy: odbiorcy w pigułce
Indefinite Divisibility przyciąga najwięcej uwagi: 3 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 26% wszystkich wyświetleń profilu Yves Tanguy w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Slowo ku północy i Mnożenie Łuków. Yves Tanguy przyciągnął 19 500 wizyt: 9 900 na stronie artysty i 9 600 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 102% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Paź 2026, kiedy odnotowano 8 700 wizyt. Odbiorcy czytają w angielski (19%), francuski (19%) i hiszpański (11%). Odbiorcy oglądają z Francja (18%), Brazylia (7%) i Hiszpania (7%). Odbiorcy oglądają na urządzenia (59%), telefony (35%) i tablety (6%). Odbiorcy preferują Barwy neutralne (Paleta kolorów): 92% wizyt w odniesieniu do 64% katalogu artysty.
10 dzieł Yves Tanguy, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Yves Tanguy, od miejsca pierwszego.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
3 100 wizyt · 25,8%
-
2
Slowo ku północy, 1942
2 200 wizyt · 18,3%
-
3
Mnożenie Łuków, 1954
1 700 wizyt · 14,2%
-
4
Rubin Nadmiarów, 1932
1 500 wizyt · 12,5%
-
5
Storm(Black Landscape), 1926
800 wizyt · 6,7%
-
6
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 wizyt · 4,2%
-
7
Nieznana Tytuł, 1926
400 wizyt · 3,3%
-
8
Death Awaiting his Family, 1927
300 wizyt · 2,5%
-
9
The Hostages, 1934
300 wizyt · 2,5%
-
10
The Travelling Performers, 1926
200 wizyt · 1,7%
Ilu odbiorców ogląda Yves Tanguy każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 200 | 600 |
| Lip 2026 | 900 | 4 200 |
| Sie 2026 | 100 | 500 |
| Wrz 2026 | 2 300 | 2 000 |
| Paź 2026 | 6 400 | 2 300 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Yves Tanguy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Yves Tanguy?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 9,8% | 26,7% |
| Miękki cień | 14,6% | 3,3% |
| Delikatna luminancja | 31,7% | 31,7% |
| Jasna luminancja | 29,3% | 36,7% |
| Rozświetlony | 14,6% | 1,7% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 65,8% | 66,7% |
| Subtelna kolorystyka | 26,8% | 28,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 7,3% | 5,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 64,3% | 92,4% |
| Barwy ziemi | 21,4% | 7,6% |
| Monochromatyczna | 10,7% | 0,0% |
| Pastele | 3,6% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 56,1% | 60,8% |
| Zrównoważony | 39,0% | 35,0% |
| Żywy i nasycony | 4,9% | 4,2% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 19,5% | 1,7% |
| Delikatny | 19,5% | 30,8% |
| Zrównoważony kontrast | 4,9% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 19,5% | 17,5% |
| Oświadczenie | 36,6% | 50,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 24,4% | 20,8% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 21,9% | 35,0% |
| Zrównoważona harmonia | 12,2% | 0,8% |
| Silna spójność kolorystyczna | 24,4% | 39,2% |
| Spójna paleta barw | 17,1% | 4,2% |
Które dzieła Yves Tanguy przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubin Nadmiarów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 | 700 |
| Mnożenie Łuków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 | 200 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 | 500 |
| Slowo ku północy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 | 200 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Reply to Red | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Phantoms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Wind | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Yves Tanguy?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 11 500 | 59,0% |
| telefony | 6 900 | 35,4% |
| tablety | 1 100 | 5,6% |
W jakich językach obserwują Yves Tanguy?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 1 200 | 19,0% |
| francuski | 1 200 | 19,0% |
| hiszpański | 700 | 11,1% |
| niemiecki | 500 | 7,9% |
| rosyjski | 500 | 7,9% |
| włoski | 400 | 6,3% |
| polski | 400 | 6,3% |
| portugalski | 400 | 6,3% |
| czeski | 300 | 4,8% |
| koreański | 300 | 4,8% |
Ilu odbiorców ogląda Yves Tanguy każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 11 Paź | 300 |
| Pon 12 Paź | 200 |
| Wt 13 Paź | 200 |
| Śr 14 Paź | 100 |
| Czw 15 Paź | 200 |
| Pt 16 Paź | 500 |
| So 17 Paź | 200 |
| Nd 18 Paź | 100 |
| Pon 19 Paź | 100 |
| Wt 20 Paź | 200 |
| Śr 21 Paź | 700 |
| Czw 22 Paź | 600 |
| Pt 23 Paź | 500 |
| So 24 Paź | 700 |
| Nd 25 Paź | 900 |
| Pon 26 Paź | 300 |
| Wt 27 Paź | 300 |
| Śr 28 Paź | 800 |
| Czw 29 Paź | 600 |
| Pt 30 Paź | 200 |
| So 31 Paź | 1 000 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 800 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 400 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 400 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 900 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 800 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 700 |
| So 7 Lis (prognoza) | 1 100 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 900 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 400 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 1 100 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 1 000 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 800 |
| So 14 Lis (prognoza) | 1 300 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 1 000 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 500 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 1 200 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 1 100 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 900 |
| So 21 Lis (prognoza) | 1 500 |
Pytania o Yves Tanguy
Które dzieła Yves Tanguy przyciągają największą uwagę?
- Indefinite Divisibility, z 3 100 odwiedzinami (26% wszystkich wyświetleń Yves Tanguy). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.
Ilu widzów ogląda Yves Tanguy na OriginalUniqueArt.com?
- 19 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 9 900 na stronie artysty i 9 600 w przypadku pojedynczych dzieł.
Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Yves Tanguy?
- Oglądają Yves Tanguy na urządzeniach urządzenia (59%), telefony (35%) i tablety (6%); urządzenia urządzenia stanowią 59% wszystkich wizyt.
W jakich językach obserwują Yves Tanguy?
- W językach: angielski (19%), francuski (19%) i hiszpański (11%). Liderem jest angielski z wynikiem 19%.
Jakie prace Yves Tanguy są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Barwy neutralne (Paleta kolorów): 92% odwiedzin, przy 64% w katalogu.