Yoshitomo Nara Spojrzenie na dzieło

1959

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Yoshitomo Nara w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Yoshitomo Nara: co pokazuje rok wizyt

Najdłuższa noc to najczęściej oglądane dzieło: 3 500 wizyt w ciągu roku, co stanowi 35% całej uwagi poświęconej artyście Yoshitomo Nara. Następują po nim Girl with Cigarette i One Foot in the Groove (For Donnie Fritts). Strona artysty otrzymała 3 500 odwiedzin, a prace 4 600: łącznie 8 100 odwiedzin. Uwaga spadła o 5% w porównaniu do okresu od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 3 400 wizyt. Oglądający na urządzenia (59%), telefony (32%) i tablety (9%). Preferują Baśniowy (Klimat): 79% wizyt w stosunku do 33% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Yoshitomo Nara

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Yoshitomo Nara.

  1. Najdłuższa noc 1 Najdłuższa noc 3 500 wizyt · 35,4%
  2. Girl with Cigarette 2 Girl with Cigarette 800 wizyt · 8,1%
  3. One Foot in the Groove (For Donnie Fritts) 3 One Foot in the Groove (For Donnie Fritts) 700 wizyt · 7,1%
  4. Tana 4 Tana 600 wizyt · 6,1%
  5. Mała gwiazdozbiorowa 5 Mała gwiazdozbiorowa 500 wizyt · 5,1%
  6. Moe No Suzaku 6 Moe No Suzaku 400 wizyt · 4,0%
  7. After the deluge 7 After the deluge 400 wizyt · 4,0%
  8. Star island 8 Star island 300 wizyt · 3,0%
  9. Sleepless Night (Standing) 9 Sleepless Night (Standing) 200 wizyt · 2,0%
  10. Night Cat 10 Night Cat 200 wizyt · 2,0%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Yoshitomo Nara?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20266002 800
Sie 2026300700
Wrz 20261 500400
Paź 20261 100700

Kiedy można zobaczyć prace Yoshitomo Nara?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Yoshitomo Nara były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiLis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026Paź 2026
Najdłuższa noc0000000040050000
Tana00000000100000
Mała gwiazdozbiorowa00000000000200
Night Cat00000000001000
Sleepless Night (Standing)000000000000
Lamp Flower Girl00000000001000
Girl with Cigarette0000000030010000
One Foot in the Groove (For…000000001000200100
Rock You00000000100000
Girl00000000000100

Jaki jest podział odbiorców Yoshitomo Nara ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia4 80059,3%
telefony2 60032,1%
tablety7008,6%

W jakich językach obserwuje Yoshitomo Nara?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski30027,3%
czeski20018,2%
portugalski20018,2%
duński1009,1%
hiszpański1009,1%
Norwegian1009,1%
turecki1009,1%

Ile dziennie odwiedzin ma Yoshitomo Nara i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Nd 11 Paź100
Pon 12 Paź500
Wt 13 Paź200
Śr 14 Paź400
Czw 15 Paź300
Pt 16 Paź200
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź200
Wt 20 Paź0
Śr 21 Paź200
Czw 22 Paź200
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź500
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź500
Śr 28 Paź100
Czw 29 Paź400
Pt 30 Paź200
So 31 Paź0
Nd 1 Lis (prognoza)300
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)300
Śr 4 Lis (prognoza)300
Czw 5 Lis (prognoza)400
Pt 6 Lis (prognoza)200
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)300
Pon 9 Lis (prognoza)300
Wt 10 Lis (prognoza)300
Śr 11 Lis (prognoza)300
Czw 12 Lis (prognoza)400
Pt 13 Lis (prognoza)200
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)300
Pon 16 Lis (prognoza)300
Wt 17 Lis (prognoza)300
Śr 18 Lis (prognoza)300
Czw 19 Lis (prognoza)400
Pt 20 Lis (prognoza)200
So 21 Lis (prognoza)0

O co ludzie pytają o Yoshitomo Nara

Które dzieło Yoshitomo Nara cieszy się największą popularnością?

Najpierw Najdłuższa noc z 3 500 odwiedzinami, co stanowi 35% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Yoshitomo Nara w OriginalUniqueArt.com?

8 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 500 na stronie artysty, 4 600 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Yoshitomo Nara?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (59%), telefony (32%) i tablety (9%); urządzenia generują 59% wizyt.

Które dzieła Yoshitomo Nara odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Baśniowy (Klimat) generują 79% odwiedzin dla 33% katalogu.