O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Théodore Delachaux w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Théodore Delachaux: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Trois jeunes femmes kwamatwi vêtues à la mode du pays. Forte-Roçadas: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 50% wszystkich wyświetleń artysty Théodore Delachaux. Następnie Femme humbe confectionnant un grand panier à grain. Kâmba i Dessin préparatoire. Łącznie 400 wizyt: 0 na stronie artysty, 400 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (300 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generuje 75% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 45% katalogu.
Théodore Delachaux: 3 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 3 najczęściej oglądanych dzieł artysty Théodore Delachaux w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Jak zmienia się liczba odbiorców Théodore Delachaux z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 0 | 300 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak oglądane są dzieła Théodore Delachaux w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Théodore Delachaux?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Nostalgiczny | 62,5% | 66,7% |
| Refleksyjny | 12,5% | 33,3% |
| Dramatyczny | 12,5% | 0,0% |
| Radosny | 12,5% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 0,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 45,5% | 50,0% |
| Jasna luminancja | 36,4% | 25,0% |
| Rozświetlony | 18,2% | 25,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 18,2% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 45,5% | 75,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 36,4% | 25,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 18,2% | 0,0% |
| Zrównoważony | 54,5% | 75,0% |
| Żywy i nasycony | 27,3% | 25,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 9,1% | 25,0% |
| Delikatny | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 9,1% | 0,0% |
| Oświadczenie | 81,8% | 75,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 18,2% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 0,0% | 0,0% |
| Spójna paleta barw | 81,8% | 100,0% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Théodore Delachaux prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Trois jeunes femmes kwamatw… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
| Les révérends pères, Charle… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chasse au rhinocéros | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scène au camp: la cuisine | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme cipungu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Château d | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jeune homme cokwe montrant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L’une des «vangolo», fille… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Femme humbe confectionnant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Jeune fille kwanyama pendan… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy Théodore Delachaux?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u Théodore Delachaux oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 100 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
Théodore Delachaux: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Théodore Delachaux jest najczęściej oglądane?
- Trois jeunes femmes kwamatwi vêtues à la mode du pays. Forte-Roçadas: 200 odwiedzin, co stanowi 50% wszystkich wyświetleń artysty Théodore Delachaux. Lista obejmuje miejsca aż do 3. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Théodore Delachaux?
- 400 w ciągu dwunastu miesięcy (0 na stronie artysty, 400 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Théodore Delachaux?
- Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 75% odwiedzin dla 45% katalogu.