O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Laura Sylvia Gosse w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Laura Sylvia Gosse: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Still Life with Eggs and Carrots: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 17% wszystkich wyświetleń artysty Laura Sylvia Gosse. Następnie George Lansbury i The Church at Envermeu at Night. Łącznie 1 300 wizyt: 200 na stronie artysty, 1 100 w pracach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 200 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generuje 50% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 31% katalogu.
Laura Sylvia Gosse: 10 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Laura Sylvia Gosse w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Still Life with Eggs and Carrots
200 wizyt · 16,7%
-
2
George Lansbury, 1939
100 wizyt · 8,3%
-
3
The Church at Envermeu at Night
100 wizyt · 8,3%
-
4
Mantes la Jolie
100 wizyt · 8,3%
-
5
La Rue de L'Oranger, Dieppe
100 wizyt · 8,3%
-
6
The Fisherman
100 wizyt · 8,3%
-
7
Walter Richard Sickert, 1923
100 wizyt · 8,3%
-
8
Dancing Negro
100 wizyt · 8,3%
-
9
Les cinq maçons
100 wizyt · 8,3%
-
10
The First Communion
100 wizyt · 8,3%
Jak zmienia się liczba odbiorców Laura Sylvia Gosse z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 100 | 1 100 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 100 | 0 |
Jak oglądane są dzieła Laura Sylvia Gosse w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Laura Sylvia Gosse?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 19,1% | 16,7% |
| Miękki cień | 38,1% | 50,0% |
| Delikatna luminancja | 23,8% | 16,7% |
| Jasna luminancja | 14,3% | 8,3% |
| Rozświetlony | 4,8% | 8,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 40,5% | 25,0% |
| Subtelna kolorystyka | 30,9% | 50,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 21,4% | 16,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 7,1% | 8,3% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 67,7% | 70,0% |
| Barwy neutralne | 23,5% | 20,0% |
| Ciemne tony | 5,9% | 10,0% |
| Pastele | 2,9% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 38,1% | 25,0% |
| Zrównoważony | 50,0% | 66,7% |
| Żywy i nasycony | 11,9% | 8,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,3% | 0,0% |
| Delikatny | 30,9% | 33,3% |
| Zrównoważony kontrast | 9,5% | 25,0% |
| Wyrazisty kontrast | 30,9% | 41,7% |
| Oświadczenie | 14,3% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 19,1% | 16,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 11,9% | 16,7% |
| Zrównoważona harmonia | 11,9% | 16,7% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 50,0% |
| Spójna paleta barw | 7,1% | 0,0% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Laura Sylvia Gosse prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rural Postmen, Mantes l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Richard Sickert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Envermeu at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Venetian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpet Vendor of Envermeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nurse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Les rentiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Château, Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les cinq maçons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy Laura Sylvia Gosse?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Pokaż dane liczbowe
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Jak wyglądają dzienne wizyty u Laura Sylvia Gosse oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 100 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
Laura Sylvia Gosse: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Laura Sylvia Gosse jest najczęściej oglądane?
- Still Life with Eggs and Carrots: 200 odwiedzin, co stanowi 17% wszystkich wyświetleń artysty Laura Sylvia Gosse. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Laura Sylvia Gosse?
- 1 300 w ciągu dwunastu miesięcy (200 na stronie artysty, 1 100 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Laura Sylvia Gosse?
- Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 50% odwiedzin dla 31% katalogu.