O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Samuel Walters w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Samuel Walters: odbiorcy w pigułce
Ps 'banshee' przyciąga najwięcej uwagi: 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 15% wszystkich wyświetleń profilu Samuel Walters w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey i Black Ball Packet Europe. Samuel Walters przyciągnął 2 900 wizyt: 500 na stronie artysty i 2 400 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 100% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 2 100 wizyt. Odbiorcy preferują Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 48% wizyt w odniesieniu do 30% katalogu artysty.
10 dzieł Samuel Walters, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Samuel Walters, od miejsca pierwszego.
-
1
Ps 'banshee'
400 wizyt · 14,8%
-
2
A Merchant Ship, Hove To, Off The Mouth Of The Mersey
200 wizyt · 7,4%
-
3
Black Ball Packet Europe
200 wizyt · 7,4%
-
4
Sy 'said'
200 wizyt · 7,4%
-
5
Will She Hold On
100 wizyt · 3,7%
-
6
The Barque 'helvellin'
100 wizyt · 3,7%
-
7
'the Duke', Pilot Schooner
100 wizyt · 3,7%
-
8
Amy, The Artist's Sister
100 wizyt · 3,7%
-
9
The Clipper Ship 'tudor', Outbound Off Holyhead
100 wizyt · 3,7%
-
10
'liver', Pilot Sloop
100 wizyt · 3,7%
Ilu odbiorców ogląda Samuel Walters każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 100 |
| Lip 2026 | 400 | 1 700 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 200 |
| Paź 2026 | 0 | 400 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Samuel Walters?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Samuel Walters?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 6,0% | 3,7% |
| Miękki cień | 2,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 28,0% | 11,1% |
| Jasna luminancja | 46,0% | 63,0% |
| Rozświetlony | 18,0% | 22,2% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 62,0% | 59,3% |
| Subtelna kolorystyka | 18,0% | 22,2% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 14,0% | 11,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 6,0% | 7,4% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 83,3% | 91,7% |
| Barwy ziemi | 9,5% | 8,3% |
| Ciemne tony | 7,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 42,0% | 40,7% |
| Zrównoważony | 40,0% | 40,7% |
| Żywy i nasycony | 18,0% | 18,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 3,7% |
| Delikatny | 18,0% | 18,5% |
| Zrównoważony kontrast | 12,0% | 29,6% |
| Wyrazisty kontrast | 34,0% | 18,5% |
| Oświadczenie | 36,0% | 29,6% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 24,0% | 18,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 10,0% | 11,1% |
| Zrównoważona harmonia | 4,0% | 7,4% |
| Silna spójność kolorystyczna | 30,0% | 48,1% |
| Spójna paleta barw | 32,0% | 14,8% |
Które dzieła Samuel Walters przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The 'pride Of Erin' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ship 'chevy Chase' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Black Ball Packet Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Css 'alabama' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fleet Of Vessels Of War | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Of The 'isis', A S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Packet Ship Dewitt Clin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddle steamer Sirius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The „Queen of the Ocean“ go… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rescue of passengers of the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwują Samuel Walters?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ilu odbiorców ogląda Samuel Walters każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 200 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania o Samuel Walters
Które dzieła Samuel Walters przyciągają największą uwagę?
- Ps 'banshee', z 400 odwiedzinami (15% wszystkich wyświetleń Samuel Walters). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.
Ilu widzów ogląda Samuel Walters na OriginalUniqueArt.com?
- 2 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 500 na stronie artysty i 2 400 w przypadku pojedynczych dzieł.
Jakie prace Samuel Walters są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów): 48% odwiedzin, przy 30% w katalogu.