Robert Heinecken Spojrzenie na dzieło

1931 – 2006

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Robert Heinecken w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Robert Heinecken: co pokazuje rok wizyt

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 to najczęściej oglądane dzieło: 100 wizyt w ciągu roku, co stanowi 20% całej uwagi poświęconej artyście Robert Heinecken. Następują po nim Recto/Verso #7 i Are You Rea 12. Strona artysty otrzymała 400 odwiedzin, a prace 500: łącznie 900 odwiedzin. Uwaga spadła o 100% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 800 wizyt. Preferują Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 40% wizyt w stosunku do 12% katalogu.

5 najczęściej oglądanych dzieł artysty Robert Heinecken

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Robert Heinecken.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 wizyt · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 wizyt · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 wizyt · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 wizyt · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 wizyt · 20,0%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Robert Heinecken?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 2026300500
Sie 20261000
Wrz 202600

Kiedy można zobaczyć prace Robert Heinecken?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Robert Heinecken były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

W jakich językach obserwuje Robert Heinecken?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski100100,0%

Ile dziennie odwiedzin ma Robert Heinecken i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź0
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź0
Wt 20 Paź0
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź100
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)100
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)200
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)200
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)0
Śr 18 Lis (prognoza)0

O co ludzie pytają o Robert Heinecken

Które dzieło Robert Heinecken cieszy się największą popularnością?

Najpierw John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 z 100 odwiedzinami, co stanowi 20% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 5 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Robert Heinecken w OriginalUniqueArt.com?

900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty, 500 w dziełach.

Które dzieła Robert Heinecken odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów) generują 40% odwiedzin dla 12% katalogu.