Remedios Varo Spojrzenie na dzieło

1908 – 1963

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Remedios Varo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Remedios Varo: co pokazuje rok wizyt

The call to najczęściej oglądane dzieło: 3 500 wizyt w ciągu roku, co stanowi 8% całej uwagi poświęconej artyście Remedios Varo. Następują po nim Embroidering the Earth's mantle i Cats' Paradise. Strona artysty otrzymała 17 700 odwiedzin, a prace 38 700: łącznie 56 400 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 93% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 25 600 wizyt. Odwiedzający czytają w szwedzki (20%), hiszpański (18%) i włoski (14%). Odwiedzający pochodzą z Szwecja (20%), Włochy (15%) i Meksyk (10%). Oglądający na urządzenia (56%), telefony (40%) i tablety (4%). Preferują Zrównoważony (Nasycenie kolorów): 36% wizyt w stosunku do 16% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Remedios Varo

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Remedios Varo.

  1. The call 1 The call 3 500 wizyt · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3 000 wizyt · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1 800 wizyt · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1 700 wizyt · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1 600 wizyt · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1 300 wizyt · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1 200 wizyt · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1 200 wizyt · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1 100 wizyt · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1 100 wizyt · 2,5%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Remedios Varo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200400
Lip 20266 30019 300
Sie 20262 6007 700
Wrz 20268 60011 300

Kiedy można zobaczyć prace Remedios Varo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Remedios Varo były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001 200
The other clock 3000000000100200700
Star catcher0000000002000300
Premonition000000000300300100
Born again 10000000000600100
Icon (open)00000000010000
Meeting000000000200500100
The call0000000006009001 400
Spiral transit00000000040000
Capillary locomotion 300000000001000

Jaki jest podział odbiorców Remedios Varo ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia31 60056,0%
telefony22 30039,5%
tablety2 5004,4%

W jakich językach obserwuje Remedios Varo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
szwedzki2 40020,0%
hiszpański2 10017,5%
włoski1 70014,2%
angielski8006,7%
portugalski7005,8%
niemiecki6005,0%
rosyjski6005,0%
japoński4003,3%
polski4003,3%
czeski3002,5%

Ile dziennie odwiedzin ma Remedios Varo i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Pt 9 Paź1 300
So 10 Paź500
Nd 11 Paź900
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź900
Śr 14 Paź500
Czw 15 Paź900
Pt 16 Paź1 400
So 17 Paź2 600
Nd 18 Paź2 000
Pon 19 Paź9 000
Wt 20 Paź800
Śr 21 Paź800
Czw 22 Paź1 700
Pt 23 Paź1 300
So 24 Paź2 400
Nd 25 Paź1 700
Pon 26 Paź1 900
Wt 27 Paź1 900
Śr 28 Paź1 400
Czw 29 Paź5 300
Pt 30 Paź (prognoza)2 000
So 31 Paź (prognoza)2 700
Nd 1 Lis (prognoza)2 300
Pon 2 Lis (prognoza)6 000
Wt 3 Lis (prognoza)1 800
Śr 4 Lis (prognoza)1 300
Czw 5 Lis (prognoza)3 900
Pt 6 Lis (prognoza)2 300
So 7 Lis (prognoza)3 200
Nd 8 Lis (prognoza)2 700
Pon 9 Lis (prognoza)7 100
Wt 10 Lis (prognoza)2 100
Śr 11 Lis (prognoza)1 600
Czw 12 Lis (prognoza)4 600
Pt 13 Lis (prognoza)2 600
So 14 Lis (prognoza)3 600
Nd 15 Lis (prognoza)3 000
Pon 16 Lis (prognoza)8 000
Wt 17 Lis (prognoza)2 300
Śr 18 Lis (prognoza)1 800
Czw 19 Lis (prognoza)5 100

O co ludzie pytają o Remedios Varo

Które dzieło Remedios Varo cieszy się największą popularnością?

Najpierw The call z 3 500 odwiedzinami, co stanowi 8% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Remedios Varo w OriginalUniqueArt.com?

56 400 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 17 700 na stronie artysty, 38 700 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Remedios Varo?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (56%), telefony (40%) i tablety (4%); urządzenia generują 56% wizyt.

Jakich języków używają obserwujący Remedios Varo?

szwedzki (20%), hiszpański (18%) i włoski (14%); szwedzki stanowi 20%.

Które dzieła Remedios Varo odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Zrównoważony (Nasycenie kolorów) generują 36% odwiedzin dla 16% katalogu.