O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ernest C. Christie w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Ernest C. Christie: co pokazuje rok wizyt
Ockley Windmill, Surrey to najczęściej oglądane dzieło: 1 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 29% całej uwagi poświęconej artyście Ernest C. Christie. Następują po nim Shiremark Windmill, Capel, Surrey i Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey. Strona artysty otrzymała 1 000 odwiedzin, a prace 3 200: łącznie 4 200 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 300% w porównaniu do okresu od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 3 000 wizyt. Oglądający na urządzenia (83%) i telefony (17%). Preferują Nostalgiczny (Wydźwięk emocjonalny): 63% wizyt w stosunku do 11% katalogu.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Ernest C. Christie
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Ernest C. Christie.
-
1
Ockley Windmill, Surrey, 1923
1 200 wizyt · 28,6%
-
2
Shiremark Windmill, Capel, Surrey, 1919
400 wizyt · 9,5%
-
3
Gosterwood Manor Farm, Forest Green, Surrey, 1926
400 wizyt · 9,5%
-
4
Gosterwood Manor, Forest Green, Surrey, 1926
200 wizyt · 4,8%
-
5
Distant View of Leith Hill, Surrey, with Tower, 1925
200 wizyt · 4,8%
-
6
Staircase in Cottage at Godstone, Surrey, 1919
200 wizyt · 4,8%
-
7
Streeters, Terrace and Huddle Cottages, High Street, Oxted, Surrey, 1919
100 wizyt · 2,4%
-
8
St John the Baptist Church, Okewood, near Ockley, Surrey, 1924
100 wizyt · 2,4%
-
9
Exterior of Cottage near Oxted, Surrey, 1914
100 wizyt · 2,4%
-
10
Part of 'The Barracks', Oakwood Hill, Ockley, near Dorking, Surrey, 1919
100 wizyt · 2,4%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Ernest C. Christie?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 900 | 2 100 |
| Sie 2026 | 100 | 100 |
| Wrz 2026 | 0 | 200 |
| Paź 2026 | 0 | 800 |
Kiedy można zobaczyć prace Ernest C. Christie?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł Ernest C. Christie?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Nostalgiczny | 11,1% | 63,2% |
| Sielski | 33,3% | 21,1% |
| Spokój | 33,3% | 10,5% |
| Kojący | 11,1% | 5,3% |
| Radosny | 11,1% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 2,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 20,0% | 4,8% |
| Jasna luminancja | 58,0% | 42,9% |
| Rozświetlony | 20,0% | 52,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 6,0% | 2,4% |
| Subtelna kolorystyka | 20,0% | 47,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 48,0% | 47,6% |
| Wyraźne nasycenie barw | 26,0% | 2,4% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 64,6% | 90,2% |
| Barwy ziemi | 14,6% | 2,4% |
| Natura | 8,3% | 2,4% |
| Pastele | 8,3% | 2,4% |
| Ciemne tony | 4,2% | 2,4% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 0,0% | 0,0% |
| Zrównoważony | 42,0% | 50,0% |
| Żywy i nasycony | 58,0% | 50,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,0% | 30,9% |
| Delikatny | 44,0% | 33,3% |
| Zrównoważony kontrast | 18,0% | 11,9% |
| Wyrazisty kontrast | 20,0% | 23,8% |
| Oświadczenie | 14,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 10,0% | 11,9% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 18,0% | 42,9% |
| Zrównoważona harmonia | 18,0% | 14,3% |
| Silna spójność kolorystyczna | 48,0% | 30,9% |
| Spójna paleta barw | 6,0% | 0,0% |
Jakie dzieła Ernest C. Christie były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ockley Windmill, Surrey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 500 |
| Shiremark Windmill, Capel,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Interior of Cottage, Ockley… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Nørre Fælled in Copenhagen,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen Range at 'The Hare… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wall with Arched Gateway Op… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exterior View of Unidentifi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St John the Baptist Church,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Volvens Farm, Forest Green,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jaki jest podział odbiorców Ernest C. Christie ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 3 500 | 83,3% |
| telefony | 700 | 16,7% |
W jakich językach obserwuje Ernest C. Christie?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Ernest C. Christie i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 100 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 100 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 500 |
| Czw 29 Paź | 1 000 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Ernest C. Christie
Które dzieło Ernest C. Christie cieszy się największą popularnością?
- Najpierw Ockley Windmill, Surrey z 1 200 odwiedzinami, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak liczna jest społeczność Ernest C. Christie w OriginalUniqueArt.com?
- 4 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 000 na stronie artysty, 3 200 w dziełach.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Ernest C. Christie?
- Odbiorcy korzystają z urządzenia (83%) i telefony (17%); urządzenia generują 83% wizyt.
Które dzieła Ernest C. Christie odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła opisane jako Nostalgiczny (Wydźwięk emocjonalny) generują 63% odwiedzin dla 11% katalogu.