O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Pedro De Campaña w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Pedro De Campaña: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Descent from the Cross (detail): 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń artysty Pedro De Campaña. Następnie Position i Crucifixion. Łącznie 1 300 wizyt: 700 na stronie artysty, 600 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 100% mniej wizyt w Paź 2026 niż w Wrz 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (900 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny) generuje 50% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 14% katalogu.
Pedro De Campaña: 6 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 6 najczęściej oglądanych dzieł artysty Pedro De Campaña w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Jak zmienia się liczba odbiorców Pedro De Campaña z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 600 | 300 |
| Sie 2026 | 0 | 100 |
| Wrz 2026 | 100 | 200 |
| Paź 2026 | 0 | 0 |
Jak oglądane są dzieła Pedro De Campaña w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Pedro De Campaña?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Mroczny i poważny | 57,1% | 50,0% |
| Melancholijny | 14,3% | 50,0% |
| Dramatyczny | 14,3% | 0,0% |
| Duchowy | 14,3% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 33,3% | 25,0% |
| Miękki cień | 44,4% | 62,5% |
| Delikatna luminancja | 11,1% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 11,1% | 12,5% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 50,0% | 37,5% |
| Subtelna kolorystyka | 44,4% | 62,5% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 5,6% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 82,3% | 87,5% |
| Monochromatyczna | 5,9% | 12,5% |
| Barwy neutralne | 11,8% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 61,1% | 62,5% |
| Zrównoważony | 38,9% | 37,5% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 16,7% | 12,5% |
| Delikatny | 11,1% | 12,5% |
| Zrównoważony kontrast | 5,6% | 25,0% |
| Wyrazisty kontrast | 11,1% | 0,0% |
| Oświadczenie | 55,6% | 50,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 11,1% | 12,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 5,6% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 27,8% | 50,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 50,0% | 25,0% |
| Spójna paleta barw | 5,6% | 12,5% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Pedro De Campaña prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ on the Way to Calvary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Descent from the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Presentation of the Vir… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Crucifixion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Descent from the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Descent from the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Altarpiece of the Purificat… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Descent from the Cross (det… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy Pedro De Campaña?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u Pedro De Campaña oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 100 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 100 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 200 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 200 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
Pedro De Campaña: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Pedro De Campaña jest najczęściej oglądane?
- Descent from the Cross (detail): 200 odwiedzin, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń artysty Pedro De Campaña. Lista obejmuje miejsca aż do 6. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Pedro De Campaña?
- 1 300 w ciągu dwunastu miesięcy (700 na stronie artysty, 600 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Pedro De Campaña?
- Tak, Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 50% odwiedzin dla 14% katalogu.