O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Luc Olivier Merson w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Luc Olivier Merson: co pokazuje rok wizyt
The Wolf of Agubbio detail to najczęściej oglądane dzieło: 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 25% całej uwagi poświęconej artyście Luc Olivier Merson. Następują po nim Bethlehem i Awakening spring. Strona artysty otrzymała 300 odwiedzin, a prace 600: łącznie 900 odwiedzin. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 600 wizyt. Preferują Oświadczenie (Kontrast): 50% wizyt w stosunku do 10% katalogu.
7 najczęściej oglądanych dzieł artysty Luc Olivier Merson
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Luc Olivier Merson.
-
1
The Wolf of Agubbio detail
200 wizyt · 25,0%
-
2
Bethlehem
100 wizyt · 12,5%
-
3
Awakening spring
100 wizyt · 12,5%
-
4
Rest on the Flight into Egypt
100 wizyt · 12,5%
-
5
Truth
100 wizyt · 12,5%
-
6
The Soldier of Marathon, 1869
100 wizyt · 12,5%
-
7
Study for the Head of an Angel in Saint Isidore
100 wizyt · 12,5%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Luc Olivier Merson?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 200 | 400 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Kiedy można zobaczyć prace Luc Olivier Merson?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł Luc Olivier Merson?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 2,1% | 0,0% |
| Miękki cień | 14,6% | 50,0% |
| Delikatna luminancja | 16,7% | 25,0% |
| Jasna luminancja | 47,9% | 12,5% |
| Rozświetlony | 18,8% | 12,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 22,9% | 50,0% |
| Subtelna kolorystyka | 60,4% | 25,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 6,2% | 0,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 10,4% | 25,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 71,1% | 14,3% |
| Barwy ziemi | 20,0% | 57,1% |
| Ciemne tony | 6,7% | 14,3% |
| Natura | 2,2% | 14,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 16,7% | 50,0% |
| Zrównoważony | 75,0% | 25,0% |
| Żywy i nasycony | 8,3% | 25,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 27,1% | 0,0% |
| Delikatny | 47,9% | 50,0% |
| Zrównoważony kontrast | 8,3% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 6,2% | 0,0% |
| Oświadczenie | 10,4% | 50,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 4,2% | 12,5% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 6,2% | 12,5% |
| Zrównoważona harmonia | 6,2% | 37,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 39,6% | 12,5% |
| Spójna paleta barw | 43,8% | 25,0% |
Jakie dzieła Luc Olivier Merson były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Soldier of Marathon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Hail, Mary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Grand Stairc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Festivities… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hôtel de Vil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Hall of Fest… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch for the Staircase of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwuje Luc Olivier Merson?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Ile dziennie odwiedzin ma Luc Olivier Merson i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 200 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 100 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 900 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 100 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 1 100 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 200 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 100 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 1 300 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 300 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 200 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 1 600 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 300 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Luc Olivier Merson
Które dzieło Luc Olivier Merson cieszy się największą popularnością?
- Najpierw The Wolf of Agubbio detail z 200 odwiedzinami, co stanowi 25% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 7 dzieł.
Jak liczna jest społeczność Luc Olivier Merson w OriginalUniqueArt.com?
- 900 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 300 na stronie artysty, 600 w dziełach.
Które dzieła Luc Olivier Merson odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła opisane jako Oświadczenie (Kontrast) generują 50% odwiedzin dla 10% katalogu.