Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty László Moholy-Nagy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
László Moholy-Nagy: co pokazuje rok wizyt
Composition z viii (1924.jpg!Blog) to najczęściej oglądane dzieło: 600 wizyt w ciągu roku, co stanowi 10% całej uwagi poświęconej artyście László Moholy-Nagy. Następują po nim Jealousy i Changing patterns. Strona artysty otrzymała 3 200 odwiedzin, a prace 4 000: łącznie 7 200 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 200% w porównaniu do okresu od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Paź 2026, kiedy odnotowano 4 500 wizyt. Odwiedzający czytają w hiszpański (37%), włoski (20%) i czeski (10%). Odwiedzający pochodzą z Hiszpania (20%), Włochy (20%) i Kolumbia (10%). Oglądający na urządzenia (69%), telefony (29%) i tablety (1%). Preferują Oświadczenie (Kontrast): 67% wizyt w stosunku do 44% katalogu.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty László Moholy-Nagy
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło László Moholy-Nagy.
Kiedy ludzie odwiedzają stronę László Moholy-Nagy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
0
100
Lip 2026
100
900
Sie 2026
0
100
Wrz 2026
600
900
Paź 2026
2 500
2 000
Kiedy można zobaczyć prace László Moholy-Nagy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł László Moholy-Nagy?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Nowoczesny minimalizm
50,0%
36,4%
Dramatyczny
25,0%
30,3%
Wyraziste
5,0%
12,1%
Spokój
10,0%
9,1%
Sielski
0,0%
9,1%
Mistyczny
5,0%
3,0%
Elegancja
5,0%
0,0%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Refleksyjny
35,0%
36,4%
Pełen energii
25,0%
21,2%
Napięty
15,0%
21,2%
Tajemniczy
15,0%
15,2%
Sielski
5,0%
6,1%
Spokój
5,0%
0,0%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
26,0%
31,0%
Miękki cień
8,0%
6,9%
Delikatna luminancja
24,0%
17,2%
Jasna luminancja
20,0%
22,4%
Rozświetlony
22,0%
22,4%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
66,0%
69,0%
Subtelna kolorystyka
8,0%
10,3%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
8,0%
3,5%
Wyraźne nasycenie barw
18,0%
17,2%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy neutralne
42,9%
52,6%
Barwy ziemi
28,6%
21,1%
Metaliczne odcienie
2,9%
15,8%
Ciemne tony
8,6%
7,9%
Pastele
14,3%
2,6%
Monochromatyczna
2,9%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
62,0%
62,1%
Zrównoważony
18,0%
20,7%
Żywy i nasycony
20,0%
17,2%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
16,0%
5,2%
Delikatny
8,0%
12,1%
Zrównoważony kontrast
6,0%
1,7%
Wyrazisty kontrast
26,0%
13,8%
Oświadczenie
44,0%
67,2%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
18,0%
15,5%
Subtelnie wymieszana paleta barw
4,0%
13,8%
Zrównoważona harmonia
8,0%
13,8%
Silna spójność kolorystyczna
38,0%
31,0%
Spójna paleta barw
32,0%
25,9%
Jakie dzieła László Moholy-Nagy były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
Dzieło sztuki
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Paź 2026
Untitled, Dessau
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
Untitled\n\nUntitled
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Untitled
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
Hilla Rebay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Flower
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Pneumatik (1924.jpg!Blog)
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
0
Paul Hartland Carnival. Com…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Jealousy
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
City Lights
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Broken Marriage
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jaki jest podział odbiorców László Moholy-Nagy ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
5 000
69,4%
telefony
2 100
29,2%
tablety
100
1,4%
W jakich językach obserwuje László Moholy-Nagy?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Dane w tabeli
Język
Odwiedziny
Udostępnij
hiszpański
1 100
36,7%
włoski
600
20,0%
czeski
300
10,0%
niemiecki
200
6,7%
portugalski
200
6,7%
serbski
200
6,7%
angielski
100
3,3%
japoński
100
3,3%
koreański
100
3,3%
Chinese
100
3,3%
Ile dziennie odwiedzin ma László Moholy-Nagy i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
Dzień
Odwiedziny
So 17 Paź
100
Nd 18 Paź
300
Pon 19 Paź
100
Wt 20 Paź
100
Śr 21 Paź
0
Czw 22 Paź
300
Pt 23 Paź
600
So 24 Paź
0
Nd 25 Paź
400
Pon 26 Paź
200
Wt 27 Paź
500
Śr 28 Paź
200
Czw 29 Paź
0
Pt 30 Paź
200
So 31 Paź
200
Nd 1 Lis
0
Pon 2 Lis
0
Wt 3 Lis
200
Śr 4 Lis
1 000
Czw 5 Lis
300
Pt 6 Lis
0
So 7 Lis (prognoza)
100
Nd 8 Lis (prognoza)
300
Pon 9 Lis (prognoza)
100
Wt 10 Lis (prognoza)
300
Śr 11 Lis (prognoza)
500
Czw 12 Lis (prognoza)
200
Pt 13 Lis (prognoza)
300
So 14 Lis (prognoza)
100
Nd 15 Lis (prognoza)
300
Pon 16 Lis (prognoza)
100
Wt 17 Lis (prognoza)
300
Śr 18 Lis (prognoza)
500
Czw 19 Lis (prognoza)
200
Pt 20 Lis (prognoza)
300
So 21 Lis (prognoza)
100
Nd 22 Lis (prognoza)
300
Pon 23 Lis (prognoza)
100
Wt 24 Lis (prognoza)
300
Śr 25 Lis (prognoza)
500
Czw 26 Lis (prognoza)
200
Pt 27 Lis (prognoza)
300
O co ludzie pytają o László Moholy-Nagy
Które dzieło László Moholy-Nagy cieszy się największą popularnością?
Najpierw Composition z viii (1924.jpg!Blog) z 600 odwiedzinami, co stanowi 10% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak liczna jest społeczność László Moholy-Nagy w OriginalUniqueArt.com?
7 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 200 na stronie artysty, 4 000 w dziełach.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca László Moholy-Nagy?
Odbiorcy korzystają z urządzenia (69%), telefony (29%) i tablety (1%); urządzenia generują 69% wizyt.
Jakich języków używają obserwujący László Moholy-Nagy?
hiszpański (37%), włoski (20%) i czeski (10%); hiszpański stanowi 37%.
Które dzieła László Moholy-Nagy odpowiadają gustom odwiedzających?
Dzieła opisane jako Oświadczenie (Kontrast) generują 67% odwiedzin dla 44% katalogu.