Jean Michel Basquiat Kto ogląda

1960 – 1988

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean Michel Basquiat w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean Michel Basquiat: odbiorcy w pigułce

Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles) przyciąga najwięcej uwagi: 28 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 55% wszystkich wyświetleń profilu Jean Michel Basquiat w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Bird on Money i Philistines. Jean Michel Basquiat przyciągnął 44 200 wizyt: 13 200 na stronie artysty i 31 000 w przypadku pojedynczych dzieł. Mniej odbiorców w ostatnim czasie: liczba odwiedzin spadła o 44% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Sie 2026, kiedy odnotowano 18 700 wizyt. Odbiorcy czytają w hiszpański (22%), włoski (21%) i portugalski (19%). Odbiorcy oglądają z Brazylia (35%), Hiszpania (11%) i Włochy (7%). Odbiorcy oglądają na urządzenia (50%), telefony (47%) i tablety (3%). Odbiorcy preferują Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 79% wizyt w odniesieniu do 20% katalogu artysty.

10 dzieł Jean Michel Basquiat, które przyciągają najwięcej spojrzeń

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 10 najczęściej otwieranych dzieł artysty Jean Michel Basquiat, od miejsca pierwszego.

  1. Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles) 1 Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles), 1981 28 700 wizyt · 55,4%
  2. Bird on Money 2 Bird on Money, 1981 2 500 wizyt · 4,8%
  3. Philistines 3 Philistines, 1982 2 000 wizyt · 3,9%
  4. Riding with Death 4 Riding with Death, 1988 1 700 wizyt · 3,3%
  5. Fishing Fish 5 Fishing Fish, 1981 1 600 wizyt · 3,1%
  6. Man from Naples 6 Man from Naples, 1982 1 000 wizyt · 1,9%
  7. Now's The Time 7 Now's The Time, 1985 1 000 wizyt · 1,9%
  8. Pegasus 8 Pegasus, 1987 800 wizyt · 1,5%
  9. Untitled (ernok) 9 Untitled (ernok) 700 wizyt · 1,4%
  10. Melting Point of Ice 10 Melting Point of Ice, 1984 600 wizyt · 1,2%

Ilu odbiorców ogląda Jean Michel Basquiat każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026200100
Lip 20262 30012 500
Sie 20262 00016 700
Wrz 20268 7001 700

Jak często oglądane są dzieła artysty Jean Michel Basquiat?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Jean Michel Basquiat przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Bez tytułu - Czaszka (Broad…0000000006 8009 000200
Untitled (ernok)0000000002002000
Melting Point of Ice00000000000100
Obnoxious Liberals00000000001000
Tuxedo0000000001002000
Man from Naples00000000090000
Eyes and Eggs00000000001000
Red man, Annina Nosei Galle00000000003000
Fishing Fish000000000100800100
Sugar Ray Robinson0000000001001000

Z jakich urządzeń korzystają ludzie, aby oglądać Jean Michel Basquiat?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia22 20050,2%
telefony20 70046,8%
tablety1 3002,9%

W jakich językach obserwują Jean Michel Basquiat?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
hiszpański2 90022,1%
włoski2 70020,6%
portugalski2 50019,1%
niemiecki1 2009,2%
angielski1 0007,6%
czeski8006,1%
francuski5003,8%
polski3002,3%
szwedzki3002,3%
holenderski2001,5%

Ilu odbiorców ogląda Jean Michel Basquiat każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz1 900
Śr 23 Wrz600
Czw 24 Wrz1 400
Pt 25 Wrz1 000
So 26 Wrz300
Nd 27 Wrz300
Pon 28 Wrz800
Wt 29 Wrz1 200
Śr 30 Wrz1 000
Czw 1 Paź1 000
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź700
Nd 4 Paź1 900
Pon 5 Paź800
Wt 6 Paź3 400
Śr 7 Paź1 500
Czw 8 Paź2 600
Pt 9 Paź1 400
So 10 Paź2 200
Nd 11 Paź3 000
Pon 12 Paź7 300
Wt 13 Paź (prognoza)5 100
Śr 14 Paź (prognoza)2 400
Czw 15 Paź (prognoza)3 900
Pt 16 Paź (prognoza)2 800
So 17 Paź (prognoza)2 500
Nd 18 Paź (prognoza)4 100
Pon 19 Paź (prognoza)7 000
Wt 20 Paź (prognoza)6 100
Śr 21 Paź (prognoza)2 900
Czw 22 Paź (prognoza)4 700
Pt 23 Paź (prognoza)3 300
So 24 Paź (prognoza)3 000
Nd 25 Paź (prognoza)4 900
Pon 26 Paź (prognoza)8 400
Wt 27 Paź (prognoza)7 000
Śr 28 Paź (prognoza)3 300
Czw 29 Paź (prognoza)5 400
Pt 30 Paź (prognoza)3 700
So 31 Paź (prognoza)3 400
Nd 1 Lis (prognoza)5 600
Pon 2 Lis (prognoza)9 500

Pytania o Jean Michel Basquiat

Które dzieła Jean Michel Basquiat przyciągają największą uwagę?

Bez tytułu - Czaszka (Broad Collection, Los Angeles), z 28 700 odwiedzinami (55% wszystkich wyświetleń Jean Michel Basquiat). Powyższy ranking zawiera 10 dzieł.

Ilu widzów ogląda Jean Michel Basquiat na OriginalUniqueArt.com?

44 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 13 200 na stronie artysty i 31 000 w przypadku pojedynczych dzieł.

Na jakich urządzeniach ludzie oglądają Jean Michel Basquiat?

Oglądają Jean Michel Basquiat na urządzeniach urządzenia (50%), telefony (47%) i tablety (3%); urządzenia urządzenia stanowią 50% wszystkich wizyt.

W jakich językach obserwują Jean Michel Basquiat?

W językach: hiszpański (22%), włoski (21%) i portugalski (19%). Liderem jest hiszpański z wynikiem 22%.

Jakie prace Jean Michel Basquiat są najbardziej lubiane przez odbiorców?

Melancholijny (Wydźwięk emocjonalny): 79% odwiedzin, przy 20% w katalogu.