Jean-Antoine Watteau Odbiorcy i najważniejsze dzieła

1684 – 1721

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jean-Antoine Watteau w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jean-Antoine Watteau: kluczowe postacie

Najczęściej oglądane dzieło to Żałobny Żyd: 49 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń artysty Jean-Antoine Watteau. Następnie Pierrot, formerly known as Gilles i Wyprawa na Cytherę. Łącznie 169 500 wizyt: 23 000 na stronie artysty, 146 500 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 45% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (94 100 wizyt). Języki odbiorców: angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Podział odbiorców ze względu na urządzenia: urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%). Wyróżnia się jeden styl: Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów) generuje 61% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 26% katalogu.

Jean-Antoine Watteau: 10 najczęściej oglądanych dzieł

Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Jean-Antoine Watteau w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

  1. Żałobny Żyd 1 Żałobny Żyd, 1719 49 500 wizyt · 32,1%
  2. Pierrot, formerly known as Gilles 2 Pierrot, formerly known as Gilles 15 000 wizyt · 9,7%
  3. Wyprawa na Cytherę 3 Wyprawa na Cytherę, 1717 9 500 wizyt · 6,2%
  4. Embarkation for Cythera 4 Embarkation for Cythera, 1719 2 900 wizyt · 1,9%
  5. Partia Pięciu 5 Partia Pięciu, 1713 1 900 wizyt · 1,2%
  6. The Judgment of Paris 6 The Judgment of Paris, 1718 1 800 wizyt · 1,2%
  7. "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę 7 "Embarkation for Cythera" - Wyjazd na Cytwerę, 1717 1 400 wizyt · 0,9%
  8. Fêtes Vénitiennes 8 Fêtes Vénitiennes, 1718 1 300 wizyt · 0,8%
  9. Portret z Żołnierzy 9 Portret z Żołnierzy, 1710 1 300 wizyt · 0,8%
  10. The Music Lesson 10 The Music Lesson, 1719 1 300 wizyt · 0,8%

Jak zmienia się liczba odbiorców Jean-Antoine Watteau z miesiąca na miesiąc?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20261002 600
Lip 20267 90086 200
Sie 20265 30041 500
Wrz 20269 70016 200

Jak oglądane są dzieła Jean-Antoine Watteau w ciągu roku?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jak najbardziej oglądane dzieła Jean-Antoine Watteau prezentują się w skali roku?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Pokaż dane liczbowe
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Żałobny Żyd0000000010017 20026 8004 700
Wyprawa na Cytherę0000000004 1002 3001 900
Pielgrzymowanie na Cythernę000000000700100200
Tytuł w języku szwedzkim: K…000000000200500100
Wiejski taniec000000000500100300
Meeting in the Open Air000000001005000300
Komedia italijczyków0000000003001000
Pilgrimage to Cythera000000001006002000
Fêtes Vénitiennes0000000000100600
Pierrot Content000000000400300400

Telefony, tablety czy komputery: skąd ogląda Jean-Antoine Watteau?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Pokaż dane liczbowe
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia93 10054,9%
telefony64 00037,8%
tablety12 4007,3%

Jakich języków używa odbiorcy Jean-Antoine Watteau?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Pokaż dane liczbowe
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski4 20034,7%
koreański1 40011,6%
bułgarski1 0008,3%
rosyjski8006,6%
włoski6005,0%
portugalski6005,0%
słowacki5004,1%
arabski4003,3%
hiszpański4003,3%
fiński4003,3%

Jak wyglądają dzienne wizyty u Jean-Antoine Watteau oraz jakie są prognozy?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Pokaż dane liczbowe
DzieńOdwiedziny
Wt 22 Wrz700
Śr 23 Wrz500
Czw 24 Wrz700
Pt 25 Wrz600
So 26 Wrz1 100
Nd 27 Wrz1 900
Pon 28 Wrz2 000
Wt 29 Wrz1 500
Śr 30 Wrz1 400
Czw 1 Paź2 800
Pt 2 Paź1 100
So 3 Paź1 500
Nd 4 Paź1 500
Pon 5 Paź1 400
Wt 6 Paź1 100
Śr 7 Paź1 000
Czw 8 Paź1 600
Pt 9 Paź2 100
So 10 Paź1 200
Nd 11 Paź1 500
Pon 12 Paź1 600
Wt 13 Paź (prognoza)1 300
Śr 14 Paź (prognoza)1 100
Czw 15 Paź (prognoza)2 000
Pt 16 Paź (prognoza)1 500
So 17 Paź (prognoza)1 500
Nd 18 Paź (prognoza)1 900
Pon 19 Paź (prognoza)1 900
Wt 20 Paź (prognoza)1 400
Śr 21 Paź (prognoza)1 200
Czw 22 Paź (prognoza)2 200
Pt 23 Paź (prognoza)1 600
So 24 Paź (prognoza)1 600
Nd 25 Paź (prognoza)2 100
Pon 26 Paź (prognoza)2 100
Wt 27 Paź (prognoza)1 500
Śr 28 Paź (prognoza)1 300
Czw 29 Paź (prognoza)2 300
Pt 30 Paź (prognoza)1 700
So 31 Paź (prognoza)1 700
Nd 1 Lis (prognoza)2 200
Pon 2 Lis (prognoza)2 200

Jean-Antoine Watteau: krótkie odpowiedzi

Które dzieło Jean-Antoine Watteau jest najczęściej oglądane?

Żałobny Żyd: 49 500 odwiedzin, co stanowi 32% wszystkich wyświetleń artysty Jean-Antoine Watteau. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.

Ile wizyt otrzymuje Jean-Antoine Watteau?

169 500 w ciągu dwunastu miesięcy (23 000 na stronie artysty, 146 500 na stronie dzieł).

Czy odbiorcy oglądają Jean-Antoine Watteau na telefonie czy na komputerze?

Na obu: urządzenia (55%), telefony (38%) i tablety (7%); urządzenia prowadzi z wynikiem 55%.

Czy Jean-Antoine Watteau jest obserwowany w kilku językach?

Tak: angielski (35%), koreański (12%) i bułgarski (8%). Liderem jest angielski z wynikiem 35%.

Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Jean-Antoine Watteau?

Tak, Subtelna kolorystyka (Nasycenie kolorów): 61% odwiedzin dla 26% katalogu.