James Ensor Spojrzenie na dzieło

1860 – 1949

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty James Ensor w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

James Ensor: co pokazuje rok wizyt

Wej Chrystusa do Brukseli to najczęściej oglądane dzieło: 1 800 wizyt w ciągu roku, co stanowi 3% całej uwagi poświęconej artyście James Ensor. Następują po nim Skeletons Warming Themselves i Portret z Maskami. Strona artysty otrzymała 14 800 odwiedzin, a prace 52 300: łącznie 67 100 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 2% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 40 500 wizyt. Odwiedzający czytają w angielski (42%), francuski (12%) i holenderski (8%). Odwiedzający pochodzą z Stany Zjednoczone Ameryki (16%), Belgia (9%) i Francja (9%). Oglądający na urządzenia (81%), telefony (16%) i tablety (3%). Preferują Dramatyczny (Klimat): 86% wizyt w stosunku do 68% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty James Ensor

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło James Ensor.

  1. Wej Chrystusa do Brukseli 1 Wej Chrystusa do Brukseli, 1888 1 800 wizyt · 3,1%
  2. Skeletons Warming Themselves 2 Skeletons Warming Themselves, 1889 1 800 wizyt · 3,1%
  3. Portret z Maskami 3 Portret z Maskami, 1899 1 700 wizyt · 2,9%
  4. Człowiek cierpi 4 Człowiek cierpi, 1891 1 500 wizyt · 2,6%
  5. Tribulations of Saint Anthony 5 Tribulations of Saint Anthony, 1887 1 500 wizyt · 2,6%
  6. Vieille femme aux masques 6 Vieille femme aux masques 1 400 wizyt · 2,4%
  7. The Frightful Musicians 7 The Frightful Musicians, 1891 1 200 wizyt · 2,1%
  8. Death and the Masks 8 Death and the Masks 1 200 wizyt · 2,1%
  9. The Astonishment of the Mask Wouse 9 The Astonishment of the Mask Wouse 1 000 wizyt · 1,7%
  10. Death Pursuing the Human Herd 10 Death Pursuing the Human Herd 1 000 wizyt · 1,7%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę James Ensor?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20262001 800
Lip 20265 80034 700
Sie 20264 8007 400
Wrz 20264 0008 400

Kiedy można zobaczyć prace James Ensor?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła James Ensor były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Wej Chrystusa do Brukseli00000000200600200600
Portret z Maskami000000000500300500
The Baths at Ostend00000000030000
Skeletons Warming Themselves000000000900500300
Dama w niedoli000000000600100100
The Bad Doctors0000000001000800
The Intrigue000000000300100400
The Frightful Musicians0000000001000400
The Wise Judges000000000200100300
Ecce Homo (Christ and the C…0000000001001000

Jaki jest podział odbiorców James Ensor ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia54 30080,9%
telefony10 80016,1%
tablety2 0003,0%

W jakich językach obserwuje James Ensor?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski2 70041,5%
francuski80012,3%
holenderski5007,7%
niemiecki4006,2%
rosyjski4006,2%
Chinese4006,2%
hiszpański3004,6%
portugalski3004,6%
włoski2003,1%
polski2003,1%

Ile dziennie odwiedzin ma James Ensor i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
So 10 Paź900
Nd 11 Paź700
Pon 12 Paź1 300
Wt 13 Paź1 100
Śr 14 Paź1 100
Czw 15 Paź700
Pt 16 Paź400
So 17 Paź800
Nd 18 Paź400
Pon 19 Paź1 300
Wt 20 Paź1 300
Śr 21 Paź400
Czw 22 Paź1 400
Pt 23 Paź1 200
So 24 Paź1 800
Nd 25 Paź2 000
Pon 26 Paź1 300
Wt 27 Paź1 000
Śr 28 Paź500
Czw 29 Paź900
Pt 30 Paź1 000
So 31 Paź (prognoza)1 500
Nd 1 Lis (prognoza)1 400
Pon 2 Lis (prognoza)1 700
Wt 3 Lis (prognoza)1 500
Śr 4 Lis (prognoza)900
Czw 5 Lis (prognoza)1 300
Pt 6 Lis (prognoza)1 100
So 7 Lis (prognoza)1 700
Nd 8 Lis (prognoza)1 500
Pon 9 Lis (prognoza)1 900
Wt 10 Lis (prognoza)1 600
Śr 11 Lis (prognoza)1 000
Czw 12 Lis (prognoza)1 400
Pt 13 Lis (prognoza)1 200
So 14 Lis (prognoza)1 800
Nd 15 Lis (prognoza)1 600
Pon 16 Lis (prognoza)2 000
Wt 17 Lis (prognoza)1 700
Śr 18 Lis (prognoza)1 000
Czw 19 Lis (prognoza)1 500
Pt 20 Lis (prognoza)1 300

O co ludzie pytają o James Ensor

Które dzieło James Ensor cieszy się największą popularnością?

Najpierw Wej Chrystusa do Brukseli z 1 800 odwiedzinami, co stanowi 3% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność James Ensor w OriginalUniqueArt.com?

67 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 14 800 na stronie artysty, 52 300 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca James Ensor?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (81%), telefony (16%) i tablety (3%); urządzenia generują 81% wizyt.

Jakich języków używają obserwujący James Ensor?

angielski (42%), francuski (12%) i holenderski (8%); angielski stanowi 42%.

Które dzieła James Ensor odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Dramatyczny (Klimat) generują 86% odwiedzin dla 68% katalogu.