Jacopo Pontormo Spojrzenie na dzieło

1494 – 1556

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Jacopo Pontormo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Jacopo Pontormo: co pokazuje rok wizyt

Wieczysta to najczęściej oglądane dzieło: 2 700 wizyt w ciągu roku, co stanowi 16% całej uwagi poświęconej artyście Jacopo Pontormo. Następują po nim Halberdier i Portrait of Two Friends. Strona artysty otrzymała 4 200 odwiedzin, a prace 15 000: łącznie 19 200 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 75% w porównaniu do okresu od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 14 300 wizyt. Odwiedzający czytają w włoski (39%), holenderski (17%) i hiszpański (11%). Oglądający na urządzenia (82%), telefony (14%) i tablety (4%). Preferują Sielski (Klimat): 44% wizyt w stosunku do 11% katalogu.

10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Jacopo Pontormo

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Jacopo Pontormo.

  1. Wieczysta 1 Wieczysta, 1528 2 700 wizyt · 16,3%
  2. Halberdier 2 Halberdier, 1520 1 100 wizyt · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 wizyt · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 wizyt · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 wizyt · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 wizyt · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 wizyt · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 wizyt · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 wizyt · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 wizyt · 1,8%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Jacopo Pontormo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 2026400100
Lip 20261 50012 800
Sie 20262001 400
Wrz 20262 100700

Kiedy można zobaczyć prace Jacopo Pontormo?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Jacopo Pontormo były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Wieczysta000000000900300200
Halberdier000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Narodziny Jana Chrzestnego0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Jaki jest podział odbiorców Jacopo Pontormo ze względu na urządzenia?

Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
UrządzenieOdwiedzinyUdostępnij
urządzenia15 80082,3%
telefony2 70014,1%
tablety7003,6%

W jakich językach obserwuje Jacopo Pontormo?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Dane w tabeli
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
włoski1 80039,1%
holenderski80017,4%
hiszpański50010,9%
polski50010,9%
angielski2004,3%
węgierski2004,3%
japoński2004,3%
czeski1002,2%
niemiecki1002,2%
słowacki1002,2%

Ile dziennie odwiedzin ma Jacopo Pontormo i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Czw 1 Paź200
Pt 2 Paź400
So 3 Paź300
Nd 4 Paź100
Pon 5 Paź300
Wt 6 Paź100
Śr 7 Paź200
Czw 8 Paź400
Pt 9 Paź500
So 10 Paź300
Nd 11 Paź500
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź300
Śr 14 Paź200
Czw 15 Paź800
Pt 16 Paź200
So 17 Paź700
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź300
Wt 20 Paź200
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź (prognoza)600
Pt 23 Paź (prognoza)400
So 24 Paź (prognoza)500
Nd 25 Paź (prognoza)200
Pon 26 Paź (prognoza)300
Wt 27 Paź (prognoza)200
Śr 28 Paź (prognoza)200
Czw 29 Paź (prognoza)600
Pt 30 Paź (prognoza)500
So 31 Paź (prognoza)600
Nd 1 Lis (prognoza)300
Pon 2 Lis (prognoza)300
Wt 3 Lis (prognoza)300
Śr 4 Lis (prognoza)200
Czw 5 Lis (prognoza)700
Pt 6 Lis (prognoza)500
So 7 Lis (prognoza)600
Nd 8 Lis (prognoza)300
Pon 9 Lis (prognoza)300
Wt 10 Lis (prognoza)300
Śr 11 Lis (prognoza)200

O co ludzie pytają o Jacopo Pontormo

Które dzieło Jacopo Pontormo cieszy się największą popularnością?

Najpierw Wieczysta z 2 700 odwiedzinami, co stanowi 16% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Jacopo Pontormo w OriginalUniqueArt.com?

19 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 4 200 na stronie artysty, 15 000 w dziełach.

Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Jacopo Pontormo?

Odbiorcy korzystają z urządzenia (82%), telefony (14%) i tablety (4%); urządzenia generują 82% wizyt.

Jakich języków używają obserwujący Jacopo Pontormo?

włoski (39%), holenderski (17%) i hiszpański (11%); włoski stanowi 39%.

Które dzieła Jacopo Pontormo odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Sielski (Klimat) generują 44% odwiedzin dla 11% katalogu.