O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty George Ștefănescu-Râmnic w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
George Ștefănescu-Râmnic: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Saint George and the Dragon: 300 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 20% wszystkich wyświetleń artysty George Ștefănescu-Râmnic. Następnie The little Prince i Pagan Ritual. Łącznie 1 800 wizyt: 700 na stronie artysty, 1 100 w pracach. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (1 500 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Przygaszone (Nasycenie kolorów) generuje 47% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 22% katalogu.
George Ștefănescu-Râmnic: 10 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 10 najczęściej oglądanych dzieł artysty George Ștefănescu-Râmnic w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Saint George and the Dragon, 2001
300 wizyt · 20,0%
-
2
The little Prince, 1986
200 wizyt · 13,3%
-
3
Pagan Ritual, 1981
200 wizyt · 13,3%
-
4
The Red Torero, 1975
100 wizyt · 6,7%
-
5
The Beloved Toy, 2006
100 wizyt · 6,7%
-
6
Cavalcade, 1970
100 wizyt · 6,7%
-
7
Fishes at the Japan Sea, 1966
100 wizyt · 6,7%
-
8
Selfportrait, 1958
100 wizyt · 6,7%
-
9
Star of Betlehem, 1993
100 wizyt · 6,7%
-
10
Studio Corner, 1979
100 wizyt · 6,7%
Jak zmienia się liczba odbiorców George Ștefănescu-Râmnic z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 1 000 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 0 | 100 |
Jak oglądane są dzieła George Ștefănescu-Râmnic w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł George Ștefănescu-Râmnic?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 10,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 16,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 18,0% | 20,0% |
| Jasna luminancja | 26,0% | 26,7% |
| Rozświetlony | 30,0% | 53,3% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 22,0% | 46,7% |
| Subtelna kolorystyka | 14,0% | 13,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 20,0% | 13,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 38,0% | 26,7% |
| Żywy kolor | 6,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 25,5% | 50,0% |
| Pastele | 21,3% | 28,6% |
| Ciemne tony | 25,5% | 7,1% |
| Barwy ziemi | 23,4% | 0,0% |
| Zachód słońca | 2,1% | 14,3% |
| Ciepłe | 2,1% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 14,0% | 26,7% |
| Zrównoważony | 42,0% | 46,7% |
| Żywy i nasycony | 44,0% | 26,7% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 4,0% | 0,0% |
| Delikatny | 20,0% | 13,3% |
| Zrównoważony kontrast | 10,0% | 6,7% |
| Wyrazisty kontrast | 10,0% | 6,7% |
| Oświadczenie | 56,0% | 73,3% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 42,0% | 46,7% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 20,0% | 40,0% |
| Zrównoważona harmonia | 8,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 26,0% | 13,3% |
| Spójna paleta barw | 4,0% | 0,0% |
Jak najbardziej oglądane dzieła George Ștefănescu-Râmnic prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of a Child (Radu) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait ( Râmnic ) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Waiting for | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Selfportrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Grass | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalcade | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nude | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Courtesan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy George Ștefănescu-Râmnic?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u George Ștefănescu-Râmnic oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź | 100 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
George Ștefănescu-Râmnic: krótkie odpowiedzi
Które dzieło George Ștefănescu-Râmnic jest najczęściej oglądane?
- Saint George and the Dragon: 300 odwiedzin, co stanowi 20% wszystkich wyświetleń artysty George Ștefănescu-Râmnic. Lista obejmuje miejsca aż do 10. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje George Ștefănescu-Râmnic?
- 1 800 w ciągu dwunastu miesięcy (700 na stronie artysty, 1 100 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości George Ștefănescu-Râmnic?
- Tak, Przygaszone (Nasycenie kolorów): 47% odwiedzin dla 22% katalogu.