O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Ernst Stuven w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Ernst Stuven: odbiorcy w pigułce
Flowers in a vase przyciąga najwięcej uwagi: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 29% wszystkich wyświetleń profilu Ernst Stuven w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Still life i Still life of flowers. Ernst Stuven przyciągnął 1 800 wizyt: 1 200 na stronie artysty i 600 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 25% w okresie od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 800 wizyt. Odbiorcy preferują Mroczny i poważny (Wydźwięk emocjonalny): 100% wizyt w odniesieniu do 20% katalogu artysty.
6 dzieł Ernst Stuven, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 6 najczęściej otwieranych dzieł artysty Ernst Stuven, od miejsca pierwszego.
-
1
Flowers in a vase
200 wizyt · 28,6%
-
2
Still life
100 wizyt · 14,3%
-
3
Still life of flowers
100 wizyt · 14,3%
-
4
Still life of grapes, a pumpkin, pomegranates, primroses and other flowers on a table ledge
100 wizyt · 14,3%
-
5
Still life with grapes, peaches, chestnuts, a butterfly and a snail
100 wizyt · 14,3%
-
6
Fruit Study
100 wizyt · 14,3%
Ilu odbiorców ogląda Ernst Stuven każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 500 | 300 |
| Sie 2026 | 100 | 0 |
| Wrz 2026 | 200 | 200 |
| Paź 2026 | 400 | 100 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Ernst Stuven?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Ernst Stuven?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Dramatyczny | 60,0% | 0,0% |
| Mroczny i poważny | 20,0% | 100,0% |
| Melancholijny | 20,0% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 85,0% | 100,0% |
| Miękki cień | 10,0% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 5,0% | 0,0% |
| Jasna luminancja | 0,0% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 65,0% | 57,1% |
| Subtelna kolorystyka | 30,0% | 28,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 5,0% | 14,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 90,0% | 85,7% |
| Zrównoważony | 10,0% | 14,3% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 30,0% | 28,6% |
| Delikatny | 40,0% | 42,9% |
| Zrównoważony kontrast | 5,0% | 14,3% |
| Wyrazisty kontrast | 15,0% | 14,3% |
| Oświadczenie | 10,0% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 15,0% | 28,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 30,0% | 14,3% |
| Zrównoważona harmonia | 20,0% | 42,9% |
| Silna spójność kolorystyczna | 25,0% | 14,3% |
| Spójna paleta barw | 10,0% | 0,0% |
Które dzieła Ernst Stuven przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Still life with grapes, pea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Flowers in a Glass Bowl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vase of Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers in a glass vase on… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Peaches and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwują Ernst Stuven?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| polski | 100 | 100,0% |
Ilu odbiorców ogląda Ernst Stuven każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 200 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 0 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania o Ernst Stuven
Które dzieła Ernst Stuven przyciągają największą uwagę?
- Flowers in a vase, z 200 odwiedzinami (29% wszystkich wyświetleń Ernst Stuven). Powyższy ranking zawiera 6 dzieł.
Ilu widzów ogląda Ernst Stuven na OriginalUniqueArt.com?
- 1 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 200 na stronie artysty i 600 w przypadku pojedynczych dzieł.
Jakie prace Ernst Stuven są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Mroczny i poważny (Wydźwięk emocjonalny): 100% odwiedzin, przy 20% w katalogu.