O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Cathleen Sabine Mann w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Cathleen Sabine Mann: odbiorcy w pigułce
Composition in Pink and Green przyciąga najwięcej uwagi: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 40% wszystkich wyświetleń profilu Cathleen Sabine Mann w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują Sir Eduardo Luigi Paolozzi i Francis Brett Young (1884–1954). Cathleen Sabine Mann przyciągnął 500 wizyt: 100 na stronie artysty i 400 w przypadku pojedynczych dzieł. Najbardziej intensywnym miesiącem był Paź 2026, kiedy odnotowano 300 wizyt. Odbiorcy preferują Oświadczenie (Kontrast): 80% wizyt w odniesieniu do 36% katalogu artysty.
4 dzieł Cathleen Sabine Mann, które przyciągają najwięcej spojrzeń
Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 4 najczęściej otwieranych dzieł artysty Cathleen Sabine Mann, od miejsca pierwszego.
Ilu odbiorców ogląda Cathleen Sabine Mann każdego miesiąca?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Zobacz statystyki
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 0 | 200 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
| Paź 2026 | 100 | 200 |
Jak często oglądane są dzieła artysty Cathleen Sabine Mann?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Jakie dzieła wybierają obserwatorzy Cathleen Sabine Mann?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Zobacz statystyki
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 0,0% | 0,0% |
| Miękki cień | 28,6% | 20,0% |
| Delikatna luminancja | 50,0% | 80,0% |
| Jasna luminancja | 21,4% | 0,0% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 57,1% | 20,0% |
| Subtelna kolorystyka | 21,4% | 20,0% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 21,4% | 60,0% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 28,6% | 20,0% |
| Zrównoważony | 71,4% | 80,0% |
| Żywy i nasycony | 0,0% | 0,0% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 7,1% | 0,0% |
| Delikatny | 7,1% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 21,4% | 20,0% |
| Wyrazisty kontrast | 28,6% | 0,0% |
| Oświadczenie | 35,7% | 80,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 50,0% | 40,0% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 14,3% | 0,0% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 28,6% | 40,0% |
| Spójna paleta barw | 7,1% | 20,0% |
Które dzieła Cathleen Sabine Mann przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Zobacz statystyki
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ballerina | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Francis Brett Young (1884–1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Jane Posing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Composition in Pink and Gre… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| David Douglas, Viscount Dru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diana Napier (1904–1982) (M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Barrage Balloons over St Ja… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St James's Park | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evreux | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Evan Frederick Morgan (1893… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach obserwują Cathleen Sabine Mann?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Zobacz statystyki
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| słoweński | 100 | 100,0% |
Ilu odbiorców ogląda Cathleen Sabine Mann każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Zobacz statystyki
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 15 Paź | 0 |
| Pt 16 Paź | 0 |
| So 17 Paź | 0 |
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 0 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 6 Lis (prognoza) | 0 |
| So 7 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
Pytania o Cathleen Sabine Mann
Które dzieła Cathleen Sabine Mann przyciągają największą uwagę?
- Composition in Pink and Green, z 200 odwiedzinami (40% wszystkich wyświetleń Cathleen Sabine Mann). Powyższy ranking zawiera 4 dzieł.
Ilu widzów ogląda Cathleen Sabine Mann na OriginalUniqueArt.com?
- 500 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 100 na stronie artysty i 400 w przypadku pojedynczych dzieł.
Jakie prace Cathleen Sabine Mann są najbardziej lubiane przez odbiorców?
- Oświadczenie (Kontrast): 80% odwiedzin, przy 36% w katalogu.