O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Carl Folke Sahlin w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Carl Folke Sahlin: kluczowe postacie
Najczęściej oglądane dzieło to Seminoles: 100 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 14% wszystkich wyświetleń artysty Carl Folke Sahlin. Następnie Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico i Group of Horsemen in Regional Costume, Chile. Łącznie 1 100 wizyt: 400 na stronie artysty, 700 w pracach. Liczba odbiorców maleje: o 100% mniej wizyt w Wrz 2026 niż w Sie 2026. Miesiąc o największym natężeniu ruchu: Lip 2026 (800 wizyt). Wyróżnia się jeden styl: Wyrazisty kontrast (Kontrast) generuje 57% odwiedzin, stanowiąc zaledwie 25% katalogu.
Carl Folke Sahlin: 7 najczęściej oglądanych dzieł
Ten ranking uwzględnia liczbę wyświetleń, a nie punkty w katalogu: 7 najczęściej oglądanych dzieł artysty Carl Folke Sahlin w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
-
1
Seminoles, 1963
100 wizyt · 14,3%
-
2
Tehuanas, States of Oaxaea, Mexico
100 wizyt · 14,3%
-
3
Group of Horsemen in Regional Costume, Chile
100 wizyt · 14,3%
-
4
Caravan of Indians, Guatemala
100 wizyt · 14,3%
-
5
Family Group in Typical Costume in Leaf Shelter, Indian
100 wizyt · 14,3%
-
6
Men in Regional Costume, Sibundoyes, Pasto, Columbia
100 wizyt · 14,3%
-
7
Women in Regional Costume, Brazil
100 wizyt · 14,3%
Jak zmienia się liczba odbiorców Carl Folke Sahlin z miesiąca na miesiąc?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Pokaż dane liczbowe
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 100 | 0 |
| Lip 2026 | 300 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 200 |
| Wrz 2026 | 0 | 0 |
Jak oglądane są dzieła Carl Folke Sahlin w ciągu roku?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybiera publiczność spośród dzieł Carl Folke Sahlin?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Pokaż dane liczbowe
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 4,2% | 14,3% |
| Miękki cień | 10,4% | 0,0% |
| Delikatna luminancja | 33,3% | 42,9% |
| Jasna luminancja | 39,6% | 14,3% |
| Rozświetlony | 12,5% | 28,6% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 6,2% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 10,4% | 28,6% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 47,9% | 42,9% |
| Wyraźne nasycenie barw | 33,3% | 28,6% |
| Żywy kolor | 2,1% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy ziemi | 47,8% | 57,1% |
| Barwy neutralne | 34,8% | 42,9% |
| Ciemne tony | 6,5% | 0,0% |
| Pastele | 6,5% | 0,0% |
| Metaliczne odcienie | 4,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 4,2% | 0,0% |
| Zrównoważony | 39,6% | 57,1% |
| Żywy i nasycony | 56,2% | 42,9% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 6,2% | 0,0% |
| Delikatny | 25,0% | 14,3% |
| Zrównoważony kontrast | 22,9% | 28,6% |
| Wyrazisty kontrast | 25,0% | 57,1% |
| Oświadczenie | 20,8% | 0,0% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 18,8% | 28,6% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 31,2% | 28,6% |
| Zrównoważona harmonia | 18,8% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 27,1% | 28,6% |
| Spójna paleta barw | 4,2% | 14,3% |
Jak najbardziej oglądane dzieła Carl Folke Sahlin prezentują się w skali roku?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Pokaż dane liczbowe
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Indians of San Blas, Panama | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Araucanians, Southern Chile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Group in Regional Costume,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Otavalo Indians, Ecuador | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seminoles | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Inca Musicians (Quecha) nea… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zuni Girls at the Shaleko D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Alcaldes of Pisac | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Campa Indians, Rio Pastaza,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Family Group in Typical Cos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakich języków używa odbiorcy Carl Folke Sahlin?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Jak wyglądają dzienne wizyty u Carl Folke Sahlin oraz jakie są prognozy?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Pokaż dane liczbowe
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 0 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 0 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź | 0 |
| Wt 13 Paź | 0 |
| Śr 14 Paź | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 0 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 0 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 0 |
Carl Folke Sahlin: krótkie odpowiedzi
Które dzieło Carl Folke Sahlin jest najczęściej oglądane?
- Seminoles: 100 odwiedzin, co stanowi 14% wszystkich wyświetleń artysty Carl Folke Sahlin. Lista obejmuje miejsca aż do 7. rankingu.
Ile wizyt otrzymuje Carl Folke Sahlin?
- 1 100 w ciągu dwunastu miesięcy (400 na stronie artysty, 700 na stronie dzieł).
Czy odbiorcy preferują określony rodzaj twórczości Carl Folke Sahlin?
- Tak, Wyrazisty kontrast (Kontrast): 57% odwiedzin dla 25% katalogu.