Beatrice Kreloff Spojrzenie na dzieło

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Beatrice Kreloff w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Beatrice Kreloff: co pokazuje rok wizyt

Figure 13 to najczęściej oglądane dzieło: 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 33% całej uwagi poświęconej artyście Beatrice Kreloff. Następują po nim Figure 8 i Figure 17. Strona artysty otrzymała 400 odwiedzin, a prace 600: łącznie 1 000 odwiedzin. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 900 wizyt. Preferują Rozświetlony (Jasność luminancji): 33% wizyt w stosunku do 8% katalogu.

5 najczęściej oglądanych dzieł artysty Beatrice Kreloff

Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Beatrice Kreloff.

  1. Figure 13 1 Figure 13, 1969 200 wizyt · 33,3%
  2. Figure 8 2 Figure 8, 1968 100 wizyt · 16,7%
  3. Figure 17 3 Figure 17, 1969 100 wizyt · 16,7%
  4. Figure 16 4 Figure 16, 1969 100 wizyt · 16,7%
  5. Figure 15 5 Figure 15, 1969 100 wizyt · 16,7%

Kiedy ludzie odwiedzają stronę Beatrice Kreloff?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Dane w tabeli
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 20260100
Lip 2026400500
Sie 202600
Wrz 202600

Kiedy można zobaczyć prace Beatrice Kreloff?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Jakie dzieła Beatrice Kreloff były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Dane w tabeli
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
Figure 9000000000000
Figure 800000000100000
Figure 1600000000010000
Figure 5000000000000
Figure 4000000000000
Figure 1700000000010000
Figure000000000000
Figure 1300000000020000
Figure 7000000000000
Figure 14000000000000

W jakich językach obserwuje Beatrice Kreloff?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Ile dziennie odwiedzin ma Beatrice Kreloff i co dalej?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Dane w tabeli
DzieńOdwiedziny
Pt 25 Wrz0
So 26 Wrz0
Nd 27 Wrz0
Pon 28 Wrz0
Wt 29 Wrz0
Śr 30 Wrz0
Czw 1 Paź0
Pt 2 Paź0
So 3 Paź0
Nd 4 Paź0
Pon 5 Paź0
Wt 6 Paź0
Śr 7 Paź0
Czw 8 Paź0
Pt 9 Paź0
So 10 Paź0
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź0
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź (prognoza)0
So 17 Paź (prognoza)0
Nd 18 Paź (prognoza)0
Pon 19 Paź (prognoza)0
Wt 20 Paź (prognoza)0
Śr 21 Paź (prognoza)0
Czw 22 Paź (prognoza)0
Pt 23 Paź (prognoza)0
So 24 Paź (prognoza)0
Nd 25 Paź (prognoza)0
Pon 26 Paź (prognoza)0
Wt 27 Paź (prognoza)0
Śr 28 Paź (prognoza)0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0

O co ludzie pytają o Beatrice Kreloff

Które dzieło Beatrice Kreloff cieszy się największą popularnością?

Najpierw Figure 13 z 200 odwiedzinami, co stanowi 33% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 5 dzieł.

Jak liczna jest społeczność Beatrice Kreloff w OriginalUniqueArt.com?

1 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 400 na stronie artysty, 600 w dziełach.

Które dzieła Beatrice Kreloff odpowiadają gustom odwiedzających?

Dzieła opisane jako Rozświetlony (Jasność luminancji) generują 33% odwiedzin dla 8% katalogu.