Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Bartolomé Esteban Murillo w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
!
Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.
Bartolomé Esteban Murillo: co pokazuje rok wizyt
Niepokalane Poczęcie Soult to najczęściej oglądane dzieło: 2 200 wizyt w ciągu roku, co stanowi 4% całej uwagi poświęconej artyście Bartolomé Esteban Murillo. Następują po nim the immaculate conception i The Assumption of the Virgin. Strona artysty otrzymała 7 800 odwiedzin, a prace 37 900: łącznie 45 700 odwiedzin. Uwaga wzrosła o 119% w porównaniu do okresu od Wrz 2026 do Paź 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 22 800 wizyt. Odwiedzający czytają w hiszpański (34%), francuski (17%) i angielski (10%). Odwiedzający pochodzą z Stany Zjednoczone Ameryki (29%), Francja (17%) i Brazylia (5%). Oglądający na urządzenia (70%), telefony (28%) i tablety (2%). Preferują Oświadczenie (Kontrast): 49% wizyt w stosunku do 34% katalogu.
10 najczęściej oglądanych dzieł artysty Bartolomé Esteban Murillo
Każdy ranking odzwierciedla liczbę wizyt na OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy; 1. miejsce zajmuje najbardziej odwiedzane dzieło Bartolomé Esteban Murillo.
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
Miesiąc
Strona artysty
Strony dzieł sztuki
Lis 2025
0
0
Gru 2025
0
0
Sty 2026
0
0
Lut 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Kwi 2026
0
0
Maj 2026
0
0
Cze 2026
100
700
Lip 2026
1 100
21 700
Sie 2026
100
5 100
Wrz 2026
2 300
3 000
Paź 2026
4 200
7 400
Kiedy można zobaczyć prace Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający spośród dzieł Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Dane w tabeli
Klimat
Klimat
Dzieła artysty
Odwiedziny
Eteryczny
30,8%
39,0%
Dramatyczny
19,2%
19,9%
Sielski
7,7%
9,7%
Inspirujący
11,5%
7,2%
Romantyczny
3,9%
7,5%
Spokój
11,5%
5,2%
Elegancja
3,9%
3,6%
Klasyka
7,7%
2,5%
Wydźwięk emocjonalny
Wydźwięk emocjonalny
Dzieła artysty
Odwiedziny
Duchowy
46,2%
57,5%
Kojący
3,9%
7,7%
Refleksyjny
3,9%
6,9%
Sielski
15,4%
6,1%
Melancholijny
0,0%
5,8%
Romantyczny
3,9%
3,6%
Nostalgiczny
0,0%
3,0%
Spokój
0,0%
2,8%
Jasność luminancji
Jasność luminancji
Dzieła artysty
Odwiedziny
Najciemniejszy
44,0%
49,9%
Miękki cień
36,0%
34,4%
Delikatna luminancja
14,0%
13,7%
Jasna luminancja
6,0%
2,0%
Rozświetlony
0,0%
0,0%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Przygaszone
30,0%
24,7%
Subtelna kolorystyka
32,0%
32,9%
Umiarkowane i łagodne nasycenie
26,0%
30,9%
Wyraźne nasycenie barw
12,0%
11,5%
Żywy kolor
0,0%
0,0%
Paleta kolorów
Paleta kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Barwy ziemi
75,0%
83,9%
Ciemne tony
17,5%
13,7%
Barwy neutralne
7,5%
2,2%
Monochromatyczna
0,0%
0,2%
Nasycenie kolorów
Nasycenie kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Monochromatyczność
36,0%
36,6%
Zrównoważony
54,0%
57,1%
Żywy i nasycony
10,0%
6,3%
Kontrast
Kontrast
Dzieła artysty
Odwiedziny
Pełen spokoju
8,0%
2,2%
Delikatny
22,0%
12,7%
Zrównoważony kontrast
6,0%
9,6%
Wyrazisty kontrast
30,0%
26,4%
Oświadczenie
34,0%
49,1%
Harmonia kolorów
Harmonia kolorów
Dzieła artysty
Odwiedziny
Niespójna paleta barw
8,0%
5,1%
Subtelnie wymieszana paleta barw
2,0%
4,7%
Zrównoważona harmonia
16,0%
14,5%
Silna spójność kolorystyczna
50,0%
57,1%
Spójna paleta barw
24,0%
18,6%
Jakie dzieła Bartolomé Esteban Murillo były najczęściej oglądane miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Dane w tabeli
Dzieło sztuki
Lis 2025
Gru 2025
Sty 2026
Lut 2026
Mar 2026
Kwi 2026
Maj 2026
Cze 2026
Lip 2026
Sie 2026
Wrz 2026
Paź 2026
Niepokalane Poczęcie Soult
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
300
100
Dwoje dzieci jedzących melo…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
Dwie kobiety przy oknie
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
200
Młody żebrak
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
300
500
Zwiastowanie
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
200
The Baptism of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
the immaculate conception
0
0
0
0
0
0
0
200
500
700
100
300
The last supper
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
100
200
Saint Francis Receiving the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
100
100
0
Immaculate Conception
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
100
100
Jaki jest podział odbiorców Bartolomé Esteban Murillo ze względu na urządzenia?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Dane w tabeli
Urządzenie
Odwiedziny
Udostępnij
urządzenia
31 800
69,6%
telefony
13 000
28,4%
tablety
900
2,0%
W jakich językach obserwuje Bartolomé Esteban Murillo?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Dane w tabeli
Język
Odwiedziny
Udostępnij
hiszpański
1 400
34,1%
francuski
700
17,1%
angielski
400
9,8%
japoński
200
4,9%
portugalski
200
4,9%
słowacki
200
4,9%
turecki
200
4,9%
bułgarski
100
2,4%
czeski
100
2,4%
węgierski
100
2,4%
Ile dziennie odwiedzin ma Bartolomé Esteban Murillo i co dalej?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Dane w tabeli
Dzień
Odwiedziny
Pt 16 Paź
600
So 17 Paź
800
Nd 18 Paź
600
Pon 19 Paź
500
Wt 20 Paź
900
Śr 21 Paź
1 300
Czw 22 Paź
800
Pt 23 Paź
1 200
So 24 Paź
1 200
Nd 25 Paź
600
Pon 26 Paź
1 300
Wt 27 Paź
600
Śr 28 Paź
700
Czw 29 Paź
500
Pt 30 Paź
1 100
So 31 Paź
200
Nd 1 Lis
200
Pon 2 Lis
100
Wt 3 Lis
1 600
Śr 4 Lis
2 000
Czw 5 Lis
1 100
Pt 6 Lis (prognoza)
1 100
So 7 Lis (prognoza)
800
Nd 8 Lis (prognoza)
500
Pon 9 Lis (prognoza)
700
Wt 10 Lis (prognoza)
1 100
Śr 11 Lis (prognoza)
1 500
Czw 12 Lis (prognoza)
900
Pt 13 Lis (prognoza)
1 100
So 14 Lis (prognoza)
900
Nd 15 Lis (prognoza)
500
Pon 16 Lis (prognoza)
700
Wt 17 Lis (prognoza)
1 200
Śr 18 Lis (prognoza)
1 500
Czw 19 Lis (prognoza)
900
Pt 20 Lis (prognoza)
1 200
So 21 Lis (prognoza)
900
Nd 22 Lis (prognoza)
600
Pon 23 Lis (prognoza)
800
Wt 24 Lis (prognoza)
1 200
Śr 25 Lis (prognoza)
1 600
Czw 26 Lis (prognoza)
1 000
O co ludzie pytają o Bartolomé Esteban Murillo
Które dzieło Bartolomé Esteban Murillo cieszy się największą popularnością?
Najpierw Niepokalane Poczęcie Soult z 2 200 odwiedzinami, co stanowi 4% wszystkich wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak liczna jest społeczność Bartolomé Esteban Murillo w OriginalUniqueArt.com?
45 700 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 7 800 na stronie artysty, 37 900 w dziełach.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Bartolomé Esteban Murillo?
Odbiorcy korzystają z urządzenia (70%), telefony (28%) i tablety (2%); urządzenia generują 70% wizyt.
Jakich języków używają obserwujący Bartolomé Esteban Murillo?
hiszpański (34%), francuski (17%) i angielski (10%); hiszpański stanowi 34%.
Które dzieła Bartolomé Esteban Murillo odpowiadają gustom odwiedzających?
Dzieła opisane jako Oświadczenie (Kontrast) generują 49% odwiedzin dla 34% katalogu.