Alfio Giuffrida Kto ogląda

O czym jest ta strona?

Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Alfio Giuffrida w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.

Statystyki zostały zresetowane 1 lipca 2026 r. — dane sprzed tej daty nie są dostępne.

Alfio Giuffrida: odbiorcy w pigułce

Natura Exp22 przyciąga najwięcej uwagi: 200 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy, co stanowi 20% wszystkich wyświetleń profilu Alfio Giuffrida w serwisie OriginalUniqueArt.com. Następują BONSAI Exp4 i Round Plants Exp14. Alfio Giuffrida przyciągnął 1 600 wizyt: 800 na stronie artysty i 800 w przypadku pojedynczych dzieł. Coraz więcej odbiorców każdego miesiąca: liczba odwiedzin wzrosła o 100% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najbardziej intensywnym miesiącem był Lip 2026, kiedy odnotowano 700 wizyt. Odbiorcy preferują Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 40% wizyt w odniesieniu do 17% katalogu artysty.

9 dzieł Alfio Giuffrida, które przyciągają najwięcej spojrzeń

Ranking oparty na rzeczywistych wizytach w serwisie OriginalUniqueArt.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy: 9 najczęściej otwieranych dzieł artysty Alfio Giuffrida, od miejsca pierwszego.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 wizyt · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 wizyt · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 wizyt · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 wizyt · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 wizyt · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 wizyt · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 wizyt · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 wizyt · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 wizyt · 10,0%

Ilu odbiorców ogląda Alfio Giuffrida każdego miesiąca?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.

Zobacz statystyki
MiesiącStrona artystyStrony dzieł sztuki
Paź 202500
Lis 202500
Gru 202500
Sty 202600
Lut 202600
Mar 202600
Kwi 202600
Maj 202600
Cze 202600
Lip 20260700
Sie 20263000
Wrz 2026500100

Jak często oglądane są dzieła artysty Alfio Giuffrida?

Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.

Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.

Które dzieła Alfio Giuffrida przyciągają najwięcej uwagi, miesiąc po miesiącu?

Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.

Zobacz statystyki
Dzieło sztukiPaź 2025Lis 2025Gru 2025Sty 2026Lut 2026Mar 2026Kwi 2026Maj 2026Cze 2026Lip 2026Sie 2026Wrz 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

W jakich językach obserwują Alfio Giuffrida?

Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.

Zobacz statystyki
JęzykOdwiedzinyUdostępnij
angielski300100,0%

Ilu odbiorców ogląda Alfio Giuffrida każdego dnia i jakich wyników można się spodziewać?

Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.

Zobacz statystyki
DzieńOdwiedziny
Czw 8 Paź100
Pt 9 Paź0
So 10 Paź200
Nd 11 Paź0
Pon 12 Paź100
Wt 13 Paź0
Śr 14 Paź0
Czw 15 Paź0
Pt 16 Paź0
So 17 Paź100
Nd 18 Paź0
Pon 19 Paź100
Wt 20 Paź100
Śr 21 Paź0
Czw 22 Paź0
Pt 23 Paź0
So 24 Paź0
Nd 25 Paź0
Pon 26 Paź0
Wt 27 Paź0
Śr 28 Paź0
Czw 29 Paź (prognoza)0
Pt 30 Paź (prognoza)0
So 31 Paź (prognoza)0
Nd 1 Lis (prognoza)0
Pon 2 Lis (prognoza)0
Wt 3 Lis (prognoza)0
Śr 4 Lis (prognoza)0
Czw 5 Lis (prognoza)0
Pt 6 Lis (prognoza)0
So 7 Lis (prognoza)0
Nd 8 Lis (prognoza)0
Pon 9 Lis (prognoza)0
Wt 10 Lis (prognoza)0
Śr 11 Lis (prognoza)0
Czw 12 Lis (prognoza)0
Pt 13 Lis (prognoza)0
So 14 Lis (prognoza)0
Nd 15 Lis (prognoza)0
Pon 16 Lis (prognoza)0
Wt 17 Lis (prognoza)0
Śr 18 Lis (prognoza)0

Pytania o Alfio Giuffrida

Które dzieła Alfio Giuffrida przyciągają największą uwagę?

Natura Exp22, z 200 odwiedzinami (20% wszystkich wyświetleń Alfio Giuffrida). Powyższy ranking zawiera 9 dzieł.

Ilu widzów ogląda Alfio Giuffrida na OriginalUniqueArt.com?

1 600 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 800 na stronie artysty i 800 w przypadku pojedynczych dzieł.

Jakie prace Alfio Giuffrida są najbardziej lubiane przez odbiorców?

Zrównoważona harmonia (Harmonia kolorów): 40% odwiedzin, przy 17% w katalogu.