Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Yayoi Kusama på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Yayoi Kusama: publikum i et nøtteskall
Mushrooms fanger flest blikk: 6200 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 27% av alle visninger av Yayoi Kusama på OriginalUniqueArt.com. Butterfly og Nr. Rød B følger. Yayoi Kusama har generert 17500 besøk: 9800 på kunstnersiden og 7700 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 71% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Oct 2026, med 5800 besøk. Publikum leser på Spanish (20%), Dutch (11%) og Italian (8%). Publikum ser med fra Italy (8%), Germany (7%) og Netherlands (7%). Publikum ser på enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%). Publikum har en preferanse for Lekent (Emosjonell tone): 52% av besøkene, for 14% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Yayoi Kusama som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Yayoi Kusama som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Mushrooms
6200 visninger · 26.6%
-
2
Butterfly
3400 visninger · 14.6%
-
3
Nr. Rød B, 1960
2600 visninger · 11.2%
-
4
Infinity mirror room
1900 visninger · 8.2%
-
5
INFINITY NETS (H10)
900 visninger · 3.9%
-
6
Waves on the Hudson River
800 visninger · 3.4%
-
7
Pumpkin
700 visninger · 3.0%
-
8
Ready to blossom in the morning
700 visninger · 3.0%
-
9
Flowers
700 visninger · 3.0%
-
10
Yellow Dots B
600 visninger · 2.6%
Hvor mange ser på Yayoi Kusama hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 1100 | 2600 |
| Aug 2026 | 1600 | 2900 |
| Sep 2026 | 2500 | 900 |
| Oct 2026 | 4600 | 1200 |
Hvor ofte blir verkene til Yayoi Kusama sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Yayoi Kusama?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Lekent og muntert | 42.9% | 60.0% |
| Kraftfull | 28.6% | 27.5% |
| Eterisk | 14.3% | 7.5% |
| Seren | 14.3% | 5.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Lekent | 14.3% | 51.7% |
| Ettertenksomt | 14.3% | 21.7% |
| Lystig | 28.6% | 11.7% |
| Eterisk | 14.3% | 7.5% |
| Fredfull | 14.3% | 5.0% |
| Energisk | 14.3% | 2.5% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 12.1% | 3.9% |
| Myk skygge | 30.3% | 55.8% |
| Mild lysstyrke | 27.3% | 25.3% |
| Lyssterk balanse | 18.2% | 2.6% |
| Lyssterk | 12.1% | 12.4% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 3.0% | 0.4% |
| Subtile farger | 9.1% | 9.0% |
| Balansert mykhet | 24.2% | 18.4% |
| Tydelig fargepreg | 42.4% | 16.7% |
| Livlig farge | 21.2% | 55.4% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørke toner | 46.7% | 75.3% |
| Nøytrale toner | 13.3% | 13.5% |
| Jordnær | 23.3% | 9.8% |
| Varme toner | 6.7% | 0.9% |
| Naturtoner | 3.3% | 0.5% |
| Solnedgang | 3.3% | 0.0% |
| Livlige og intense | 3.3% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 6.1% | 1.3% |
| Balansert | 21.2% | 19.7% |
| Klar og intens | 72.7% | 79.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 24.2% | 20.2% |
| Mild | 21.2% | 41.6% |
| Balansert | 6.1% | 2.6% |
| Sterk kontrast | 9.1% | 3.0% |
| Uttalelse | 39.4% | 32.6% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 21.2% | 12.4% |
| Mykt sammensatt palett | 6.1% | 16.7% |
| Balansert harmoni | 9.1% | 1.3% |
| Sterk fargeharmoni | 27.3% | 44.6% |
| Samstemt palett | 36.4% | 24.9% |
Hvilke verk av Yayoi Kusama vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nr. Rød B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 900 | 600 | 0 |
| Yellow Dots B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Mushrooms | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 900 | 300 | 100 | 200 |
| No. Green. No. I | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| INFINITY NETS (H10) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Ready to blossom in the mor… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 0 |
| Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Yellow pumpkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 200 | 100 |
| Pumpkin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 100 |
| Infinity net | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvilke enheter bruker folk for å se Yayoi Kusama?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 11200 | 64.0% |
| telefoner | 5700 | 32.6% |
| nettbrett | 600 | 3.4% |
I hvilke språk følger folk Yayoi Kusama?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Spanish | 1200 | 19.7% |
| Dutch | 700 | 11.5% |
| Italian | 500 | 8.2% |
| German | 400 | 6.6% |
| English | 400 | 6.6% |
| French | 400 | 6.6% |
| Bulgarian | 300 | 4.9% |
| Czech | 300 | 4.9% |
| Danish | 300 | 4.9% |
| Korean | 300 | 4.9% |
Hvor mange ser Yayoi Kusama hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 16 Oct | 100 |
| Sat 17 Oct | 200 |
| Sun 18 Oct | 500 |
| Mon 19 Oct | 600 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 600 |
| Thu 22 Oct | 300 |
| Fri 23 Oct | 1100 |
| Sat 24 Oct | 400 |
| Sun 25 Oct | 400 |
| Mon 26 Oct | 900 |
| Tue 27 Oct | 1400 |
| Wed 28 Oct | 1400 |
| Thu 29 Oct | 800 |
| Fri 30 Oct | 600 |
| Sat 31 Oct | 600 |
| Sun 1 Nov | 400 |
| Mon 2 Nov | 1700 |
| Tue 3 Nov | 1400 |
| Wed 4 Nov | 2800 |
| Thu 5 Nov | 1100 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 1200 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 800 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 800 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 2100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 1900 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 3100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 1400 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 1400 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 900 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 1000 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 2500 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 2200 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 3700 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 1700 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 1600 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 1100 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 1100 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 2800 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 2600 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 4200 |
| Thu 26 Nov (prognose) | 1900 |
Spørsmål om Yayoi Kusama
Hvilke verk av Yayoi Kusama vekker mest oppmerksomhet?
- Mushrooms, med 6200 visninger (27% av alle visninger for Yayoi Kusama). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Yayoi Kusama på OriginalUniqueArt.com?
- 17500 besøk de siste tolv månedene: 9800 på kunstnersiden og 7700 på enkeltverk.
På hvilke enheter ser folk på Yayoi Kusama?
- Folk ser på Yayoi Kusama på enheter (64%), telefoner (33%) og nettbrett (3%); enheter utgjør 64% av besøkene.
I hvilke språk følger folk Yayoi Kusama?
- På Spanish (20%), Dutch (11%) og Italian (8%). Spanish leder med 20%.
Hvilken type verk av Yayoi Kusama foretrekker folk?
- Lekent (Emosjonell tone): 52% av besøkene, mot 14% av katalogen.