Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Yann Lambert på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Yann Lambert: hva et år med besøk viser
Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft er det mest viste verket: 2300 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 48% av all oppmerksomhet rettet mot Yann Lambert. Etterfølges av Himmelsk glød: En eterisk ekspansjon av midnattsblått og strålende hvite blomster og Fragmentert horisont i salvie og skifer: En monumental studie av atmosfærisk spenning. Kunstnersiden fikk 500 besøk og verkene 4300: 4800 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 2300 besøk. Besøkende ser på telefoner (54%), enheter (44%) og nettbrett (2%). De foretrekker Balansert (Fargeintensitet): 94% av besøk mot 40% av katalogen.
De 5 mest viste verkene til Yann Lambert
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Yann Lambert.
-
1
Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft, 2026
2300 visninger · 47.9%
-
2
Himmelsk glød: En eterisk ekspansjon av midnattsblått og strålende hvite blomster, 2026
1100 visninger · 22.9%
-
3
Fragmentert horisont i salvie og skifer: En monumental studie av atmosfærisk spenning, 2026
1100 visninger · 22.9%
-
4
Monolittiske blå fragmenter: En unik studie i geometrisk spenning og midnattsskygger, 2026
200 visninger · 4.2%
-
5
Himmelsk virvel over den stille skumringskysten, et unikt impasto-mesterverk, 2026
100 visninger · 2.1%
Når besøker folk siden til Yann Lambert?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 300 |
| Jul 2026 | 400 | 1900 |
| Aug 2026 | 0 | 400 |
| Sep 2026 | 100 | 800 |
| Oct 2026 | 0 | 900 |
Når er verkene til Yann Lambert åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Yann Lambert?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 33.3% | 77.1% |
| Eterisk | 6.7% | 22.9% |
| Kraftfull | 33.3% | 0.0% |
| Jordnære toner | 6.7% | 0.0% |
| Mystisk | 6.7% | 0.0% |
| Lekent og muntert | 6.7% | 0.0% |
| Seren | 6.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Energisk | 53.3% | 70.8% |
| Melankolsk | 6.7% | 22.9% |
| Mysteriefylt | 13.3% | 4.2% |
| Dramatisk | 6.7% | 2.1% |
| Lystig | 13.3% | 0.0% |
| Fredfull | 6.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 20.0% | 25.0% |
| Mild lysstyrke | 6.7% | 0.0% |
| Lyssterk balanse | 46.7% | 75.0% |
| Lyssterk | 26.7% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 26.7% | 27.1% |
| Subtile farger | 20.0% | 47.9% |
| Balansert mykhet | 20.0% | 22.9% |
| Tydelig fargepreg | 33.3% | 2.1% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 53.8% | 97.3% |
| Mørke toner | 15.4% | 2.7% |
| Pastellfarger | 15.4% | 0.0% |
| Jordnær | 7.7% | 0.0% |
| Naturtoner | 7.7% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 20.0% | 4.2% |
| Balansert | 40.0% | 93.8% |
| Klar og intens | 40.0% | 2.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 0.0% | 0.0% |
| Mild | 0.0% | 0.0% |
| Balansert | 20.0% | 2.1% |
| Sterk kontrast | 13.3% | 22.9% |
| Uttalelse | 66.7% | 75.0% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 20.0% | 47.9% |
| Mykt sammensatt palett | 20.0% | 22.9% |
| Balansert harmoni | 26.7% | 0.0% |
| Sterk fargeharmoni | 20.0% | 29.2% |
| Samstemt palett | 13.3% | 0.0% |
Hvilke verk av Yann Lambert er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kromatisk konvergens i kobo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 | 0 | 400 | 800 |
| Fragmentert horisont i salv… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 900 | 0 | 0 | 0 |
| Himmelsk glød: En eterisk e… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 400 | 400 | 100 |
| Flyktige oker-spir mot den… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Seren sti gjennom frodige f… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Monolittiske blå fragmenter… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Karmosinrøde fragmenter og… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Urkraftens resonans: En spo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Safranfargede horisonter og… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elektrisk ulyd i det purpur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Yann Lambert-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| telefoner | 2600 | 54.2% |
| enheter | 2100 | 43.8% |
| nettbrett | 100 | 2.1% |
I hvilke språk følges Yann Lambert?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Italian | 100 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Yann Lambert, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 400 |
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 100 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 100 |
| Mon 26 Oct | 100 |
| Tue 27 Oct | 100 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 200 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 100 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Yann Lambert
Hvilket verk av Yann Lambert har flest visninger?
- Kromatisk konvergens i kobolt og karmosin: En monumental studie av en urban kløft først, med 2300 visninger, som utgjør 48% av visningene. 5 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Yann Lambert på OriginalUniqueArt.com?
- 4800 besøk de siste tolv månedene: 500 til kunstnersiden, 4300 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Yann Lambert?
- Publikum kommer fra telefoner (54%), enheter (44%) og nettbrett (2%); telefoner står for 54% av besøkene.
Hvilke verk av Yann Lambert treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Balansert (Fargeintensitet) får 94% av visningene for 40% av katalogen.