Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Wu Guanzhong på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Wu Guanzhong: hva et år med besøk viser
TREE ROOTS er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 17% av all oppmerksomhet rettet mot Wu Guanzhong. Etterfølges av MONTMARTRE OF PARIS og FLOWING. Kunstnersiden fikk 1500 besøk og verkene 1800: 3300 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 1800 besøk. Besøkende ser på enheter (55%), nettbrett (30%) og telefoner (15%). De foretrekker Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 57% av besøk mot 34% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Wu Guanzhong
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Wu Guanzhong.
-
1
TREE ROOTS
400 visninger · 17.4%
-
2
MONTMARTRE OF PARIS
400 visninger · 17.4%
-
3
FLOWING
200 visninger · 8.7%
-
4
Snow in Beijing
100 visninger · 4.3%
-
5
A BANANA GARDEN OF XISHUANGBANNA
100 visninger · 4.3%
-
6
RIVER TOWN
100 visninger · 4.3%
-
7
LOTUS POND
100 visninger · 4.3%
-
8
Peach Blossoms
100 visninger · 4.3%
-
9
VILLAGE BY THE RIVERSIDE
100 visninger · 4.3%
-
10
THE GREAT WALL
100 visninger · 4.3%
Når besøker folk siden til Wu Guanzhong?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 200 |
| Jul 2026 | 500 | 1300 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 800 | 0 |
Når er verkene til Wu Guanzhong åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Wu Guanzhong?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 0.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 0.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 16.0% | 13.0% |
| Lyssterk balanse | 40.0% | 39.1% |
| Lyssterk | 44.0% | 47.8% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 92.0% | 95.7% |
| Subtile farger | 8.0% | 4.3% |
| Balansert mykhet | 0.0% | 0.0% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 77.3% | 66.7% |
| Pastellfarger | 18.2% | 28.6% |
| Jordnær | 4.5% | 4.8% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 78.0% | 73.9% |
| Balansert | 20.0% | 26.1% |
| Klar og intens | 2.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 14.0% | 4.3% |
| Mild | 14.0% | 8.7% |
| Balansert | 8.0% | 17.4% |
| Sterk kontrast | 12.0% | 13.0% |
| Uttalelse | 52.0% | 56.5% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 16.0% | 13.0% |
| Mykt sammensatt palett | 18.0% | 17.4% |
| Balansert harmoni | 22.0% | 13.0% |
| Sterk fargeharmoni | 34.0% | 56.5% |
| Samstemt palett | 10.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Wu Guanzhong er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| THE GREAT WALL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| TREE ROOTS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| LOTUS POND | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paddy Fields in Yunnan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DRIZZLE IN THE RIVER TOWN | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pines | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Clock Tower of Beijing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| VILLAGE BY THE RIVERSIDE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| MONTMARTRE OF PARIS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 | 0 |
| TAIHU ROCK | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Hvordan er enhetssammensetningen for Wu Guanzhong-publikummet?
Hver del representerer én type enhet: mobil, nettbrett eller datamaskin. Jo større delen er, desto flere besøk kom fra den typen enhet i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Enhet | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| enheter | 1800 | 54.5% |
| nettbrett | 1000 | 30.3% |
| telefoner | 500 | 15.2% |
I hvilke språk følges Wu Guanzhong?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 600 | 66.7% |
| German | 200 | 22.2% |
| Korean | 100 | 11.1% |
Hvor mange besøk per dag får Wu Guanzhong, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 100 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 0 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 600 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 100 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 200 |
| Mon 2 Nov | 100 |
| Tue 3 Nov | 0 |
| Wed 4 Nov | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 100 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 200 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 200 |
Hva folk spør om angående Wu Guanzhong
Hvilket verk av Wu Guanzhong har flest visninger?
- TREE ROOTS først, med 400 visninger, som utgjør 17% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Wu Guanzhong på OriginalUniqueArt.com?
- 3300 besøk de siste tolv månedene: 1500 til kunstnersiden, 1800 til verkene.
Hvilke enheter bruker publikummet til Wu Guanzhong?
- Publikum kommer fra enheter (55%), nettbrett (30%) og telefoner (15%); enheter står for 55% av besøkene.
Hvilke verk av Wu Guanzhong treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) får 57% av visningene for 34% av katalogen.