Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Wit Stwosz på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Wit Stwosz: hva et år med besøk viser
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus) er det mest viste verket: 400 visninger i løpet av et år, noe som utgjør 18% av all oppmerksomhet rettet mot Wit Stwosz. Etterfølges av Tobias and the Angel og High Altar of St Mary (detail of the Lamentation). Kunstnersiden fikk 800 besøk og verkene 1600: 2400 totalt. Jul 2026 var den travleste måneden med 2100 besøk. De foretrekker Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni): 73% av besøk mot 51% av katalogen.
De 10 mest viste verkene til Wit Stwosz
Hver rangering gjenspeiler antall besøk på OriginalUniqueArt.com i løpet av de siste tolv månedene; rangering 1 er det mest besøkte verket til Wit Stwosz.
-
1
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), 1477
400 visninger · 18.2%
-
2
Tobias and the Angel, 1516
200 visninger · 9.1%
-
3
High Altar of St Mary (detail of the Lamentation), 1477
200 visninger · 9.1%
-
4
High Altar of St Mary (St Anne), 1477
200 visninger · 9.1%
-
5
Lamentation, 1500
200 visninger · 9.1%
-
6
High Altar of St Mary (Doctors), 1477
100 visninger · 4.5%
-
7
High Altar of St Mary (Resurrection), 1477
100 visninger · 4.5%
-
8
High Altar of St Mary (a horse), 1477
100 visninger · 4.5%
-
9
High Altar of St Mary (Pouring the Bathing Water), 1477
100 visninger · 4.5%
-
10
High Altar of St Mary (Apostle John), 1477
100 visninger · 4.5%
Når besøker folk siden til Wit Stwosz?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Data i en tabell
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 0 |
| Jul 2026 | 800 | 1300 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 300 |
Når er verkene til Wit Stwosz åpne?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hva velger besøkende blant verkene til Wit Stwosz?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Data i en tabell
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 22.9% | 27.3% |
| Myk skygge | 40.0% | 36.4% |
| Mild lysstyrke | 22.9% | 22.7% |
| Lyssterk balanse | 5.7% | 9.1% |
| Lyssterk | 8.6% | 4.5% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 34.3% | 22.7% |
| Subtile farger | 31.4% | 50.0% |
| Balansert mykhet | 28.6% | 22.7% |
| Tydelig fargepreg | 5.7% | 4.5% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Jordnær | 78.8% | 81.8% |
| Nøytrale toner | 15.2% | 13.6% |
| Mørke toner | 6.1% | 4.5% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 40.0% | 27.3% |
| Balansert | 54.3% | 68.2% |
| Klar og intens | 5.7% | 4.5% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 2.9% | 0.0% |
| Mild | 37.1% | 50.0% |
| Balansert | 8.6% | 4.5% |
| Sterk kontrast | 22.9% | 18.2% |
| Uttalelse | 28.6% | 27.3% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 8.6% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 2.9% | 9.1% |
| Balansert harmoni | 5.7% | 9.1% |
| Sterk fargeharmoni | 51.4% | 72.7% |
| Samstemt palett | 31.4% | 9.1% |
Hvilke verk av Wit Stwosz er mest sett, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Data i en tabell
| Kunstverk | Oct 2025 | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| High Altar of St Mary (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Resu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Engelsgruss of St. Lawrence… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Cruc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Jero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følges Wit Stwosz?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Data i en tabell
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| Russian | 300 | 100.0% |
Hvor mange besøk per dag får Wit Stwosz, og hva skjer videre?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Data i en tabell
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Fri 25 Sep | 0 |
| Sat 26 Sep | 0 |
| Sun 27 Sep | 0 |
| Mon 28 Sep | 0 |
| Tue 29 Sep | 0 |
| Wed 30 Sep | 400 |
| Thu 1 Oct | 900 |
| Fri 2 Oct | 100 |
| Sat 3 Oct | 0 |
| Sun 4 Oct | 0 |
| Mon 5 Oct | 200 |
| Tue 6 Oct | 0 |
| Wed 7 Oct | 0 |
| Thu 8 Oct | 300 |
| Fri 9 Oct | 100 |
| Sat 10 Oct | 0 |
| Sun 11 Oct | 0 |
| Mon 12 Oct | 0 |
| Tue 13 Oct | 100 |
| Wed 14 Oct | 100 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 17 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 18 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 19 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 20 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 21 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 22 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 23 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 24 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 25 Oct (prognose) | 0 |
| Mon 26 Oct (prognose) | 0 |
| Tue 27 Oct (prognose) | 0 |
| Wed 28 Oct (prognose) | 0 |
| Thu 29 Oct (prognose) | 0 |
| Fri 30 Oct (prognose) | 0 |
| Sat 31 Oct (prognose) | 0 |
| Sun 1 Nov (prognose) | 0 |
| Mon 2 Nov (prognose) | 0 |
| Tue 3 Nov (prognose) | 0 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
Hva folk spør om angående Wit Stwosz
Hvilket verk av Wit Stwosz har flest visninger?
- High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus) først, med 400 visninger, som utgjør 18% av visningene. 10 verk er rangert over.
Hvor stort er publikummet til Wit Stwosz på OriginalUniqueArt.com?
- 2400 besøk de siste tolv månedene: 800 til kunstnersiden, 1600 til verkene.
Hvilke verk av Wit Stwosz treffer smaken til de besøkende?
- Verk beskrevet som Sterk fargeharmoni (Fargeharmoni) får 73% av visningene for 51% av katalogen.