Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Wilhelm Von Kobell på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Wilhelm Von Kobell: publikum i et nøtteskall
Belæringen om Kosel fanger flest blikk: 500 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 28% av alle visninger av Wilhelm Von Kobell på OriginalUniqueArt.com. Tegernsee panorama og Cattle Market before a Large City on a Lake følger. Wilhelm Von Kobell har generert 2200 besøk: 600 på kunstnersiden og 1600 på enkeltverk. Den travleste måneden var Jul 2026, med 1900 besøk. Publikum har en preferanse for Nostalgi preget (Stemning): 54% av besøkene, for 17% av kunstnerens katalog.
De 10 verkene til Wilhelm Von Kobell som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 10 verkene til Wilhelm Von Kobell som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Belæringen om Kosel, 1808
500 visninger · 27.8%
-
2
Tegernsee panorama, 1833
300 visninger · 16.7%
-
3
Cattle Market before a Large City on a Lake
200 visninger · 11.1%
-
4
Hunters on horseback in Oberbayerischer landscape
200 visninger · 11.1%
-
5
A Huntsman and a Peasant Woman by the Isar River with a View of Munich, 1823
100 visninger · 5.6%
-
6
Gentleman on Horseback and Country Girl on the Banks of the Isar near Munich, 1831
100 visninger · 5.6%
-
7
Isarlandskap nær München, 1819
100 visninger · 5.6%
-
8
On the Gaisalm
100 visninger · 5.6%
-
9
Riders with two horses
100 visninger · 5.6%
-
10
Schloss Emming, between Windach and Geltendorf, seen from the East, 1802
100 visninger · 5.6%
Hvor mange ser på Wilhelm Von Kobell hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 100 | 0 |
| Jul 2026 | 500 | 1400 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 200 |
Hvor ofte blir verkene til Wilhelm Von Kobell sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Wilhelm Von Kobell?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Seren | 41.7% | 23.1% |
| Nostalgi preget | 16.7% | 53.8% |
| Elegant | 8.3% | 15.4% |
| Klassisk | 12.5% | 0.0% |
| Dramatisk intensitet | 12.5% | 0.0% |
| Kraftfull | 4.2% | 0.0% |
| Harmonisk | 0.0% | 7.7% |
| Drømmende og romantisk | 4.2% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Fredfull | 58.3% | 30.8% |
| Alvorstung | 4.2% | 38.5% |
| Energisk | 12.5% | 15.4% |
| Rolig | 8.3% | 15.4% |
| Dramatisk | 4.2% | 0.0% |
| Kraftfullt | 4.2% | 0.0% |
| Ettertenksomt | 4.2% | 0.0% |
| Anspent | 4.2% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 4.0% | 0.0% |
| Myk skygge | 18.0% | 0.0% |
| Mild lysstyrke | 40.0% | 33.3% |
| Lyssterk balanse | 30.0% | 55.6% |
| Lyssterk | 8.0% | 11.1% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 50.0% | 38.9% |
| Subtile farger | 34.0% | 22.2% |
| Balansert mykhet | 16.0% | 38.9% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargepalett | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Nøytrale toner | 56.1% | 92.3% |
| Jordnær | 41.5% | 7.7% |
| Pastellfarger | 2.4% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 48.0% | 33.3% |
| Balansert | 46.0% | 55.6% |
| Klar og intens | 6.0% | 11.1% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 4.0% | 0.0% |
| Mild | 26.0% | 16.7% |
| Balansert | 18.0% | 16.7% |
| Sterk kontrast | 26.0% | 38.9% |
| Uttalelse | 26.0% | 27.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 12.0% | 33.3% |
| Mykt sammensatt palett | 10.0% | 22.2% |
| Balansert harmoni | 20.0% | 33.3% |
| Sterk fargeharmoni | 26.0% | 11.1% |
| Samstemt palett | 32.0% | 0.0% |
Hvilke verk av Wilhelm Von Kobell vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Belæringen om Kosel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 | 100 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Riders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crossing the Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hare Hunt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hay Wain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cavalry Skirmish, in the Fo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Soldiers resting north of M… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cattle and Rider in Italian… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Riders and Peasant Girl… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Wilhelm Von Kobell?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 33.3% |
| French | 100 | 33.3% |
| Swedish | 100 | 33.3% |
Hvor mange ser Wilhelm Von Kobell hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Wed 14 Oct | 0 |
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 200 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 0 |
| Wed 28 Oct | 100 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 400 |
| Wed 4 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 500 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 100 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 400 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 300 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 600 |
Spørsmål om Wilhelm Von Kobell
Hvilke verk av Wilhelm Von Kobell vekker mest oppmerksomhet?
- Belæringen om Kosel, med 500 visninger (28% av alle visninger for Wilhelm Von Kobell). Rangeringen ovenfor viser 10 verk.
Hvor mange ser på Wilhelm Von Kobell på OriginalUniqueArt.com?
- 2200 besøk de siste tolv månedene: 600 på kunstnersiden og 1600 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Wilhelm Von Kobell foretrekker folk?
- Nostalgi preget (Stemning): 54% av besøkene, mot 17% av katalogen.