Hva inneholder denne siden?
Denne siden viser hvor mange som besøker sidene til Vincenzo Campi på dette nettstedet. Et besøk betyr at én person har åpnet en side. Hvert diagram nedenfor har sin egen korte forklaring.
Vincenzo Campi: publikum i et nøtteskall
Fruit Seller fanger flest blikk: 300 besøk over tolv måneder, noe som utgjør 23% av alle visninger av Vincenzo Campi på OriginalUniqueArt.com. Christ Being Nailed to the Cross og Fruit Seller (detail) følger. Vincenzo Campi har generert 1800 besøk: 800 på kunstnersiden og 1000 på enkeltverk. Flere øyne hver måned: antall besøk økte 100% fra Sep 2026 til Oct 2026. Den travleste måneden var Jul 2026, med 700 besøk. Publikum har en preferanse for Subtile farger (Fargemetning): 69% av besøkene, for 50% av kunstnerens katalog.
De 9 verkene til Vincenzo Campi som vekker mest oppmerksomhet
Rangert etter faktiske besøk på OriginalUniqueArt.com de siste tolv månedene: de 9 verkene til Vincenzo Campi som folk åpner mest, med førsteplassen først.
-
1
Fruit Seller, 1580
300 visninger · 23.1%
-
2
Christ Being Nailed to the Cross, 1575
200 visninger · 15.4%
-
3
Fruit Seller (detail), 1580
200 visninger · 15.4%
-
4
St Matthew and the Angel, 1588
100 visninger · 7.7%
-
5
Fishmongers, 1580
100 visninger · 7.7%
-
6
'Study for the ''Ricotta Eaters'''
100 visninger · 7.7%
-
7
Chicken Vendors, 1580
100 visninger · 7.7%
-
8
Still-Life
100 visninger · 7.7%
-
9
Christ in the House of Mary and Martha
100 visninger · 7.7%
Hvor mange ser på Vincenzo Campi hver måned?
Hver søyle representerer én måned og viser antall sidevisninger for denne kunstneren i løpet av de siste tolv månedene.
Se tallene
| Måned | Kunstnerside | Verksider |
|---|---|---|
| Nov 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Jan 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| May 2026 | 0 | 0 |
| Jun 2026 | 0 | 100 |
| Jul 2026 | 400 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
| Oct 2026 | 100 | 500 |
Hvor ofte blir verkene til Vincenzo Campi sett?
Hver søyle representerer én måned. Den viser det totale antallet besøk på alle kunstverkene til denne kunstneren, måned for måned, over ett år.
De månedlige tallene for begge diagrammene finnes i den første tabellen ovenfor.
Hvilken type verk velger følgerne til Vincenzo Campi?
Hvert radardiagram sammenligner to elementer. Den stiplede formen representerer kunstnerens egne verk: femti tilfeldig utvalgte kunstverk, sortert etter én egenskap. Den fylte formen viser den faktiske fordelingen av besøk de siste tolv månedene. Der den fylte formen strekker seg lenger ut enn den stiplede, tiltrekker denne typen kunstverk seg mer oppmerksomhet enn kunstnerens generelle produksjon.
Stemning
Emosjonell tone
Lysstyrke
Fargemetning
Fargepalett
Fargeintensitet
Kontrast
Fargeharmoni
Se tallene
| Stemning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dramatisk intensitet | 30.8% | 25.0% |
| Klassisk | 15.4% | 25.0% |
| Jordnære toner | 15.4% | 12.5% |
| Naturlig inspirert | 7.7% | 25.0% |
| Harmonisk | 15.4% | 0.0% |
| Elegant | 7.7% | 12.5% |
| Inspirerende og visjonær | 7.7% | 0.0% |
| Emosjonell tone | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Sjelelig oppløftende | 23.1% | 12.5% |
| Energisk | 15.4% | 12.5% |
| Lystig | 7.7% | 25.0% |
| Lekent | 15.4% | 12.5% |
| Alvorstung | 7.7% | 25.0% |
| Melankolsk | 7.7% | 12.5% |
| Ettertenksomt | 15.4% | 0.0% |
| Dramatisk | 7.7% | 0.0% |
| Lysstyrke | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Mørkest | 27.8% | 23.1% |
| Myk skygge | 44.4% | 46.2% |
| Mild lysstyrke | 11.1% | 23.1% |
| Lyssterk balanse | 5.6% | 7.7% |
| Lyssterk | 11.1% | 0.0% |
| Fargemetning | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Dempet | 27.8% | 15.4% |
| Subtile farger | 50.0% | 69.2% |
| Balansert mykhet | 22.2% | 15.4% |
| Tydelig fargepreg | 0.0% | 0.0% |
| Livlig farge | 0.0% | 0.0% |
| Fargeintensitet | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Monokromatisk | 33.3% | 23.1% |
| Balansert | 66.7% | 76.9% |
| Klar og intens | 0.0% | 0.0% |
| Kontrast | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Rolig | 5.6% | 0.0% |
| Mild | 16.7% | 7.7% |
| Balansert | 11.1% | 0.0% |
| Sterk kontrast | 22.2% | 38.5% |
| Uttalelse | 44.4% | 53.8% |
| Fargeharmoni | Kunstverk av kunstneren | Besøkninger |
|---|---|---|
| Uharmonisk fargepalett | 0.0% | 0.0% |
| Mykt sammensatt palett | 27.8% | 15.4% |
| Balansert harmoni | 5.6% | 15.4% |
| Sterk fargeharmoni | 50.0% | 61.5% |
| Samstemt palett | 16.7% | 7.7% |
Hvilke verk av Vincenzo Campi vekker mest oppmerksomhet, måned for måned?
Hver rad representerer et populært kunstverk. Hver søyle viser antall besøk dette kunstverket fikk i løpet av en måned. Høyere søyler betyr flere besøk den måneden.
Se tallene
| Kunstverk | Nov 2025 | Dec 2025 | Jan 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | May 2026 | Jun 2026 | Jul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Christ nailed to the Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bean Eaters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Being Nailed to the… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Fishmongers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit Seller (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Chicken Vendors | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kitchen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Ascension of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Matthew and the Angel (d… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The lamentation over the de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
I hvilke språk følger folk Vincenzo Campi?
Hver del representerer ett språk. Jo større delen er, desto flere besøkende har brukt nettstedet på det språket i løpet av de siste tretti dagene. Kun de ti største vises.
Se tallene
| Språk | Besøkninger | Del |
|---|---|---|
| English | 100 | 50.0% |
| Italian | 100 | 50.0% |
Hvor mange ser Vincenzo Campi hver dag, og hva er forventet?
Hver søyle representerer én dag. De første søylene viser antall besøk de siste tre ukene. Søylene i den andre fargen er vårt estimat for de neste tre ukene.
Se tallene
| Dag | Besøkninger |
|---|---|
| Thu 15 Oct | 0 |
| Fri 16 Oct | 0 |
| Sat 17 Oct | 0 |
| Sun 18 Oct | 200 |
| Mon 19 Oct | 0 |
| Tue 20 Oct | 0 |
| Wed 21 Oct | 0 |
| Thu 22 Oct | 0 |
| Fri 23 Oct | 0 |
| Sat 24 Oct | 0 |
| Sun 25 Oct | 0 |
| Mon 26 Oct | 0 |
| Tue 27 Oct | 200 |
| Wed 28 Oct | 0 |
| Thu 29 Oct | 0 |
| Fri 30 Oct | 0 |
| Sat 31 Oct | 0 |
| Sun 1 Nov | 100 |
| Mon 2 Nov | 200 |
| Tue 3 Nov | 200 |
| Wed 4 Nov | 0 |
| Thu 5 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 6 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 7 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 8 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 9 Nov (prognose) | 100 |
| Tue 10 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 11 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 12 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 13 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 14 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 15 Nov (prognose) | 200 |
| Mon 16 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 17 Nov (prognose) | 300 |
| Wed 18 Nov (prognose) | 0 |
| Thu 19 Nov (prognose) | 0 |
| Fri 20 Nov (prognose) | 0 |
| Sat 21 Nov (prognose) | 0 |
| Sun 22 Nov (prognose) | 300 |
| Mon 23 Nov (prognose) | 200 |
| Tue 24 Nov (prognose) | 400 |
| Wed 25 Nov (prognose) | 0 |
Spørsmål om Vincenzo Campi
Hvilke verk av Vincenzo Campi vekker mest oppmerksomhet?
- Fruit Seller, med 300 visninger (23% av alle visninger for Vincenzo Campi). Rangeringen ovenfor viser 9 verk.
Hvor mange ser på Vincenzo Campi på OriginalUniqueArt.com?
- 1800 besøk de siste tolv månedene: 800 på kunstnersiden og 1000 på enkeltverk.
Hvilken type verk av Vincenzo Campi foretrekker folk?
- Subtile farger (Fargemetning): 69% av besøkene, mot 50% av katalogen.